2019 RAMAZAN BAYRAMI ORTA AVRUPA TURU (1 Haziran 2019-11 Haziran 2019)

Otobüsle Orta Avrupa Balkan Turu Prag Viyana Budapeşte ve 15 şehir

Bu müthiş avrupa turu sadece

499 €

Fiyata Dahil Olanlar

3 ve 4 yıldızlı otellerde 6 Gece Konaklama

Baştan sona otobüsle ulaşım

Profesyonel tur rehberliği

Ülke içi ve ülkeden ülkeye transferler

Otobüs içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle ve akşam yemekleri
Yurt Dışı çıkış harcı
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Vize ve Pasaport Masrafları

Otobüsle Ramazan Bayramı'nda Orta Avrupa Turu ve Otobüsle Büyük Balkan Turu bir arada (9 ülke - 9 gün – 15 Şehir / 6 Gece Konaklama / 01 Haziran – 11 Haziran 2019

Ramazan Bayramı
Otobüsle Orta Avrupa Turu

ve Balkan Turu ikisi bir arada

 499 Euro

 (9 ülke - 9 gün – 15 Şehir / 6 Gece Konaklama

2019 Ramazan Bayramı tatillerinde
1 Haziran - 11 Haziran 2019

Ankara’dan 17:00 Hareket, Otobüsle Orta Avrupa Turumuz Balkan Turumuzla ile birleştirilerek başlıyor.  İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına kadar güzergah üzerinden yolcuların alınması ve gece yarısı İpsala Sınır Kapısı’ndan Yunanistan’a giriş.

1. Gün: YUNANİSTAN 

Sabah erken saatlerde ilk durağımız Kavala. Dileyenler Kavala Kurabiyesi ve Kavala böreği ile kahvaltısını yaptıktan sonra Kaleye çıkabilir, Eski Osmanlı Camilerini görebilir veya Kavala limanında rıhtımda dolaşıp fotoğraf çektire bilir. Bizans Su Kemeri ve tarihi yapıları gördükten sonra Kavala’dan ayrılış. Öğleden sonra Vardar Ovası üzerinden Selanik’e hareket. Selanik şehir turu. Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret. Ve Otele yerleşme. 16:00 Halkidiki’de denize girecek olanların alınması ve Halkidiki’de denize girme imkanı. Otele dönüş ve otelde konaklama.

 2.    MAKEDONYA 

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00Üsküp’e hareket. Sınır geçişinden sonra akşamüstü Üsküp’e varış. Üsküp şehir gezisi, Türk mahallesi, heykelleri ile ünlü Üsküp Meydanı gezisi ve ışıl ışıl Üsküp’ün gece görünüşü - serbest zaman. Gece 24:00’da Budapeşte’ye hareket.

 3.    MACARİSTAN 

Kapı yoğunluğuna göre öğle saatlerinde Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gerrelt Tepesi, Budin Sarayı ve Kalesi gezisi. Zincirli Köprü, panoramik şehir turu ve otele yerleşme. Serbest Zaman. Dileyenler için akşam Tuna Nehri tekne Turu, Dileyenler için Budapeşte Gece hayatı. Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.

 4.   MACARİSTAN

10:00 Budapeşte’den Estergon Kalesine hareket. Estergon Kalesi gezisi. Estergon Kalesi ziyaretinden sonra Tekrar Budapeşte. Budapeşte’de  serbest zaman.  Ve aynı otelimizde konaklama.

 5.    SLOVAKYA -  AVUSTURYA 

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Budapeşte’den ayrılış ve 11:00’da Bratislava’ya varış. 2 Saatlik Bratislava gezisi, Old Town bölgesi gezisi. Ardından Viyana’ya hareket. Bir saatlik yolculuktan sonra 15:00’da Viyana’ya varış. Viyana panoramik gezisi ve grup eşliğinde Viyana’nın ünlü saraylarının gezisi, Viyana merkezi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, Hofburg Sarayı ve heykelleri, serbest zaman. 18:00’da Prag’a hareket. Gece 11:00’da Prag’taki otelimize varış. Prag’da konaklama.

 6.    ÇEK CUMHURİYETİ

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Otelimizden Charles Köprüsüne varış. Charles Köprüsü ve Old Town gezisi. Kafka Müzesi ve Kafka anıtı, dans eden evler, tarihi binalarla süslü caddeler gezilecek yerler arasında. Vitava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı, serbest zaman. Dileyenler için Karlovy Vary turu. Ve gece saatlerinde dileyenler için Prag gece hayatı. Gece Saat 02:00 Prag’dan ayrılış.

 7.    AVUSTURYA  

Avusturya’nın Salzburg kentine sabah saatlerinde varış. Mozart’ın doğum yeri ve Avusturya’nın en büyük 4. Şehri Salzburg Salzach nehri üzerindedir. Nehir etrafında gezilecek çok yer bulunmaktadır. Salzburg’ öğlen 12:00’a kadar geziyoruz. 13:30 Hallstatt’a varış. Tüm fotoğrafçıların gitmek istediği ve dünyada en çok fotoğraflanan yerlerden biri olan belki de Orta Avrupa’nın ve tüm Avrupa’nın en güzel yerlerinden Halsstatt Kasabası’nı geziyoruz.. 16:00’da Zagreb’e hareket ve Hırvatistan’a varış.  Konaklama Zagreb’teki otelimizde. (Hırvatistan)

 8.  HIRVATİSTAN - SIRBİSTAN 

Kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra 08:00 otelden ayrılış ve Zagreb şehir gezisi. Zagreb’in Old Town Meydanı, Meyve - Sebze pazarı ve serbest zaman.11’de  Belgrad’a hareket. Akşama doğru Belgrada’a varış ve Belgrad gezisi. Belgrad Kalesi, Belgrad çarşısı. Dileyenler Sava nehri kenarında eğlence merkezlerini ziyaret edebilirler. Serbest zaman sonrası tekrar toplanma Belgrad’taki otelimize yerleşme

9. SIRBİSTAN - BULGARİSTAN 

Sabah erken saatte otelden ayrılış. – Bulgaristan’ın Başkenti Sofya üzerinden Sofya gezisi ile birlikte gece yarısı TÜRKİYE’YE VARIŞ

Anahtar kelimeler: Otobüsle Orta Avrupa turu, Otobüsle Balkanlar, Otobüsle Prag, Otobüsle büyük balkanlar, otobüsle Avrupa turu, Otobüsle Orta Avrupa ve Balkan turu, otobüsle 15 gün Avrupa turu, Viyana Prag Budapeşte turu

İlkelerimiz doğrultusunda Extra tur ücreti alınmaz.

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Turun başlangıcından bitimine kadar profesyonel ve kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.haydiavrupaya.com/bilgi/13/vize-islemleri  sayfamızı ziyaret ediniz. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve pişin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.