2020 - 1. Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Boutique (3 Temmuz 2020-20 Temmuz 2020)

Otobüsle Avrupa Turu 2020

Bu müthiş avrupa turu sadece

890 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüx otobüs ile ulaşım
 • Yurtiçi ulaşımında ikramlar
 • 10 Gece konaklama – kahvaltı
 • Şehir turları
 • Şehir vergileri
 • Konaklama vergileri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu seyahat - sağlık sigortası
 • 7 gün birer 500 ml pet su

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Konaklama harici kahvaltılar (7 gün)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Gidiş dönüş Venedik vaporetti ücreti (15 Euro)
 • Schengen vize ücreti 
 • Kaybolma durumunda buluşma yerine kadar olan ulaşım masrafı veya her türlü ülkeye geri dönüş masrafı

2020 Otobüsle 1. BÜYÜK AVRUPA TURU - Boutique (03 Temmuz - 20 Temmuz 2020) - Kontenjan 1 otobüs 50 kişi ile sınırlıdır. 18-38 Yaş (Sadece 5 kişi 38-50 yaş arası)

HER ŞEY DAHİL KONSEPTLİ
2020 1. Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Boutique
03 - 20 Temmuz 2020
 17 Gün - 16 ülke -  26 Şehir - 10 Gece konaklama
890 Euro – Taksitle ödeme
(Yalnızca 18- 38 YAŞ­ / Sadece 5 kişi 38-50 yaş)

Ankara’dan 17:00 Hareket, İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına kadar güzergah üzerinden yolcuların alınması ve gece yarısı İpsala Sınır Kapısı’ndan Yunanistan’a giriş.

1. Gün: YUNANİSTAN Sabah erken saatlerde ilk durağımız Kavala. Dileyenler Kavala Kurabiyesi ve Kavala böreği ile kahvaltısını yaptıktan sonra Kaleye çıkabilir, Eski Osmanlı Camilerini görebilir veya Kavala limanında rıhtımda dolaşıp fotoğraf çektirebilir. Bizans Su Kemeri ve tarihi yapıları gördükten sonra Kavala’dan ayrılış. Öğleden sonra Vardar Ovası üzerinden Selanik’e hareket. Selanik şehir turu. Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret. Ve Otele yerleşme.

2.    KUZEY MAKEDONYA 08:00 Üsküp’e hareket. Sınır geçişinden sonra öğle saatinde Üsküp’e varış. Üsküp şehir gezisi, Türk mahallesi, heykelleri ile ünlü Üsküp Meydanı . Öğleden sonra Üsküp’ten hareket.

3.    MACARİSTAN Macaristan kapı yoğunluğuna göre sabah saatlerinde Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gerrelt Tepesi, Budin Sarayı ve Kalesi gezisi. Zincirli Köprü, panaromic şehir turu ve otele yerleşme. Serbest Zaman. Dileyenler için Tuna Nehri tekne Turu, Dileyenler için Budepeşte Gece hayatı.

4.    AVUSTURYA 09:00 Budapeşte’den ayrılış ve ardından Viyana’ya hareket. 3 saatlik yolculuktan sonra 12:00’da Viyana’ya varış. Viyana panoramik gezisi ve grup eşliğinde Viyana’nın ünlü saraylarının gezisi, Viyana merkezi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, serbest zaman. 16:00’da Prag’a hareket. Gece 21:00’da otelimize varış. Prag’da konaklama.

5.    ÇEK CUMHURİYETİ (Prag’da otobüsümüz haftalık yasal dinlenme süresi 24 Saatini tamamlayacak) Şehir merkezindeki bulunan otelimizden ayrıldıktan sonra Astronomik Saat kulesine varış. Ardından Charles Köprüsüne varış. Charles Köprüsü ve Old Town gezisi. Kafka Müzesi ve Kafka anıtı, Dans eden evler, Tarihi binalarla süslü caddeler gezilecek yerler arasında. Vitava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı, serbest zaman. Gece Saat 21:00 Prag’dan ayrılış.

 6.    ALMANYA – BELÇİKA Sabah erken saatlerde Köln’e varış. Köln Gezisi. Ren Nehri ve demir köprü. Almanya’nın en büyük en eski katedrallerinden Köln Katedralini gezme, Türk Lokantalarında dileyenler yemek yeme kahvaltı yapma şansı. Saat:10:00’da Köln’den hareket. Saat: 14:00 Brugge'a varış. Markt Meydanı, Kanallar, köprüler, Çan Kulesi, Çikolata ve Waffle Dükkanları, müzeler, Ortaçağ’ın bozulmamış kenti Brugge’u doyasıya gezme imkanı. 4 saatlik Brugge ziyareti sonrası Amsterdam'a hareket, Amsterdam'da konaklama.

 7.    HOLLANDA 08:00 Amsterdam’daki otelimizden ayrılış ve Yel değirmenleri, peynir çiftlikleri ve hediyelik eşyaları ile ünlü 2 saatlik Zaanse Schans gezisi. Zaanse Shanse ziyaretimiz sonrası Amsterdam gezisi başlıyor. Red Light Sokağı, Dam Meydanı, Kanallar gezisi. (Dileyenler için kanallarda tekne turu) Gece Amsterdam'dan ayrılma.

8.    FRANSA Sabah saatlerinde Paris’e varış. Paris Panaromic turu. Ressamlar Tepesi, Eyfel kulesi, Seinne Nehri, Champ Elysse Bulvarı, Concorde Meydanı gezisi. 15:00 Otele yerleşme ve serbest zaman. Trocadero Meydanı ve Pakından Akşam Işıklandırılmış Eyfel Kulesi manzarası. Konaklama

9.    FRANSA: Sabah 08:00 Paris Turuna devam. Louvre Müzesi, Seinne Nehri Turu, Eyfel Kulesi çıkış serbest zaman. Yaklaşık 2 günlük Paris gezisinden sonra 17:00’da Eyfel Önünden Strasbourg’a hareket. Gece saatlerinde Strasbourg’a varış ve konaklama.

10.  FRANSA: Strasbourg’ta kahvaltı sonrası Alsas bölgesi turumuz başlıyor. Bağları, köyleri, otantik evleri ve binaları, bahçeleri, çiçekleri, yemekleri – içecekleri ve doğasıyla meşhur Alsas bölgesi baştan başa gezme imkanı. Öncelikle Strasbourg turu, sonra Kayserberg, Eguisheim, Riquewihr, Ribeauville köy ve kasabalarını ziyaretimiz ve keşfimizle birlikte ana duraklarımızdan Colmar. Sonra Mulhouse gezisi ve Mulhouse’ta konaklama.

11.  İSVİÇRE – Mulhouse konaklama sonrası Basel’g geçiş. 3 ülkede toprağı bulunan Basel’i ziyaretimiz ve gezimiz ardından İsviçre’nin en büyük kenti Zürih’e varış. 4 saatlik Zürih gezisi. Zürih gezimizi tamamladıktan sonra gündüz gözüyle Alp dağlarının eteklerinden vadilerine, yol boyu Alplerin manzarasını izleyerek İtalya’ya hareket ediyoruz. İtalya’ya akşam saatlerinde varış. Öncelikle Milano kentini ziyaret ediyoruz. 2 saatlik Milano ziyaretimiz sonrası Pisa’ya hareket.

12.  İTALYA Sabah 08:00 saatinde Pisa’ya varış. Pisa kulesini düzeltmek isteyenlerin fotoğraf çalışması ardından 10:30 Pisa’dan hareket ve 12:30 Floransa gezisi. 4 saatlik grup gezisi. Dileyenler için müze ziyareti, Signoria meydanı, Vecciho Köprüsü, eski Floransa sokaklarının gezilmesi, serbest zaman sonrası 16:30’da Roma’ya hareket. Gece 23:00 suları otelimize varış. Konaklama Romadaki otelimizde.

13.  İTALYA – VATİKAN 08:00 Vatikan’a hareket. 11:00’a kadar Vatikan gezisi. St. Peter Bazilikası – Müzesi ziyareti. 11:00 – 14:00 arası Roma Turu; Palatino Tepesi, Collesium, Vittorio Emanuele II Abidesi, Aşıklar Çeşmesi, Pantheon, İspanyol Merdivenleri, Novona Meydanı ve serbest zaman. 22:00 Roma’dan Venedik’e hareket.

14.  İTALYA - SLOVENYA Sabah saatlerinde Venedik’e varış. Venedik gezisi ve Gondol turu St. Marco Meydanı ve Bazilikası – Venedik sokakları, 11:00 Venedik’ten ayrılış ve 15:00 Lübyana’ya varış. Lübyana gezisi.  17:00 Lübyana’dan ayrılış. Hırvatistan sınır kapısından geçiş ve gece saatlerinde Zagrep’e varış. Konaklama Zagrep’te.

15.  HIRVATİSTAN  - SIRBİSTAN 08:00 Zagrep’teki otelimizden ayrılış ve Zagrep gezisi. Old Town Meydanı, Zagrep meydanı, Pazar, Serbest zaman; 11:00’da Zagrep’ten ayrılış ve Belgrad’a hareket. Akşam saatlerinde Belgrad’a varış, Belgrad Kalesi ve merkezi gezisi. Sava Nehri etrafında eğlence merkezlerinin yanında yürüyüş. serbest zaman.

16.  BULGARİSTAN Belgrad’tan ayrılış, Bulgaristan sınır kapısı geçişi. Sofya Gezisi, Türk Mahallesi, meydanları, caddeleri ve Sofya Ketadrali. Akşam saatlerinde Sofya'dan ayrılış ve kapıkule sınır kapısına doğru hareket.

17. GÜN TÜRKİYE'YE VARIŞ. Gece geç saatlerde (kapı yoğunluğuna bağlı olarak) İstanbul’a varış.

 

 (Program 1. gün Yunanistan gezisi ile başlatılmış olup 17. Gün Türkiye'ye varış olarak tamamlanmıştır)

İlkelerimiz doğrultusunda tur sırasında sürpriz ücret alınmaz

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Turun başlangıcından bitimine kadar profesyonel ve kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir.  Daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.haydiavrupaya.com/bilgi/13/vize-islemleri  sayfamızı ziyaret ediniz. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; 180 Euro -  ya da TL karşılığı ön ödeme olarak ile ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve peşin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler