2019 - 3. Otobüsle Büyük Avrupa Turu (DOLU) (29 Ağustos 2019-15 Eylül 2019)

Baştan başa Otobüsle Avrupa Turu

Bu müthiş avrupa turu sadece

849 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • ·         Lüx otobüs ile ulaşım
 • ·         Yurtiçi ulaşımında ikramlar
 • ·         9 Gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklama – kahvaltı
 • ·         Şehir turları
 • ·         Şehir vergileri
 • ·         Konaklama vergileri
 • ·         Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • ·         Zorunlu seyahat - sağlık sigortası
 • ·         9 gün birer 250 ml pet su

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Konaklama harici kahvaltılar (8 gün)
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Gidiş dönüş Venedik vaporetti ücreti (15 Euro)
 • Schengen vize ücreti 
 • Kaybolma durumunda buluşma yerine kadar olan ulaşım masrafı veya her türlü ülkeye geri dönüş masrafı

2019 - 3. Otobüsle Büyük Avrupa Turu (29 Ağustos 2019- 15 Eylül 2019)

Otobüsle Büyük Avrupa Turu

29 Ağustos - 15 Eylül 2019

17 ülke - 17 Gün - 26 Şehir - 9 Gece konaklama

849 Euro - Taksitle ödeme

Ankara’dan 17:00 Hareket, İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına kadar güzergah üzerinden yolcuların alınması ve gece yarısı İpsala Sınır Kapısı’ndan Yunanistan’a giriş.

 

1. Gün: YUNANİSTAN Sabah erken saatlerde ilk durağımız Kavala. Dileyenler Kavala Kurabiyesi ve Kavala böreği ile kahvaltısını yaptıktan sonra Kaleye çıkabilir, Eski Osmanlı Camilerini görebilir veya Kavala limanında rıhtımda dolaşıp fotoğraf çaktirebilir. Bizans Su Kemeri ve tarihi yapıları gördükten sonra Kavala’dan ayrılış. Öğleden sonra Vardar Ovası üzerinden Selanik’e hareket. Selanik şehir turu. Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret. Ve Otele yerleşme. 16:00 Halkidiki’de denize girecek olanların alınması ve Halkidiki’de denize girme imkanı. Otele dönüş ve Philipion Hotelde konaklama.

 

2.    MAKEDONYA 08:00 Üsküp’e hareket. Sınır geçişinden sonra akşamüstü Üsküp’e varış. Üsküp şehir gezisi, Türk mahallesi, heykelleri ile ünlü Üsküp Meydanı gezisi ve ışıl ışıl Üsküp’ün gece görünüşü - serbest zaman. Gece 22:00’da Budapeşte’ye hareket.

 

3.    MACARİSTAN Öğleye doğru Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gerrelt Tepesi, Budin Sarayı ve Kalesi gezisi. Zincirli Köprü, panaromic şehir turu ve otele yerleşme. Serbest Zaman. Dileyenler için Tuna Nehri tekne Turu, Dileyenler için Budepeşte Gece hayatı. Konaklama Budapeşteki Budapeşteki Ibis Styles Budapest Center hotelde

 

4.    SLOVAKYA -  AVUSTURYA 08:00 Budapeşte’den ayrılış ve 11:00’da Bratislava’ya varış. 2 Saatlik Bratislava gezisi, Old Town bölgesi gezisi. Ardından Viyana’ya hareket. Bir saatlik yolculuktan sonra 15:00’da Viyana’ya varış. Viyana panoramik gezisi ve grup eşliğinde Viyananın ünlü saraylarının gezisi, Viyana merkezi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, serbest zaman. 18:00’da Prag’a hareket. Gece 11:00’da Prag’taki otelimize varış. Prag’da konaklama.

 

5.    ÇEK CUMHURİYETİ (Prag’da otobüsümüz haftalık yasal dinlenme süresi 24 Saatini tamamlayacak) Şehir merkezindeki Hotel Olsanka dan 20 dakikalık yürüyüşten sonra Astronomik Saat kulesine varış. Ardından Charles Köprüsüne varış. Charles Köprüsü ve Old Town gezisi. Kafka Müzesi ve Kafka anıtı, Dans eden evler, Tarihi binalarla süslü caddeler gezilecek yerler arasında. Vitava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı, serbest zaman. Gece Saat 11:00 Prag’dan ayrılış.

 

6.    ALMANYA – HOLLANDA Sabah erken saatlerde Köln’e varış. Köln Gezisi. Almanya’nın en büyük en eski katedrallerinden Köln Katedralini gezme, Türk Lokantalarında dileyenler yemek yeme kahvaltı yapma şansı. Saat:11:00’da Köln’den hareket. Saat: 15:00 Volendam’a varış. Yel değirmenleri, peynir çiftlikleri ve hediyelik eşyaları ile ünlü Volendam ziyareti 2 Saatlik. Volendam (Zaanse Schans) gezisinden sonra Amsterdam’daki Hotel De Beurs otelimize yerleşme ve serbest zaman (Dileyenler için Amsterdam gece hayatı)

 

7.    HOLLANDA - BELÇİKA 08:00 Amsterdam’daki otelimizden ayrılış ve Amsterdam gezisi. Red Light Sokağı, Dam Meydanı, Kanal gezisi. (Dileyenler için kanallarda tekne turu) Öğle saatinde Brugge’e hareket., Brugge gezisi ve Paris’e hareket.

 

8.    FRANSA Sabah saatlerinde Paris’e varış. Paris Panaromic turu. Ressamlar Tepesi, Eyfel kulesi, Seinne Nehri, Champ Elysse Bulvarı, Concorde Meydanı gezisi. 15:00 Otele yerleşme ve serbest zaman. Trocadero Meydanı ve Pakından Akşam Işıklandırılmış Eyfel Kulesi manzarası. Konaklama Campanile Paris Est Pantin'de

 

9.    FRANSA: Sabah 08:00 Paris Turuna devam. Louvre Müzesi, Seinne Nehri Turu, Eyfel Kulesi çıkış serbest zaman. Yaklaşık 2 günlük Paris gezisinden sonra 17:00’da Eyfel Önünden Barcelona’ya hareket.

 

10.  İSPANYA Sabah erken saatlerde Barcelona’ya varış. otelimize yerleşme (Otobüsün haftalık yasal dinlenme süresi 24 saat) Barcelona Panaromic gezisi ve serbest zaman. 14:00 Otele yerleşme ve serbest zaman. Barcelona’daki otelimizde konaklama. Dileyenler için Camp Nou Stadı, Park Guell, Sagra da Familia Kilisesi, Barceloneta Plajı, La Rambla Caddesi Barlar Sokağı gezilecek yerler arasında.

 

11.  FRANSA – MONACO: Sabah 08:00 Barcelona’dan hereket. Marsilya yemek molası. ve Nice Kentine hareket. Nice Serbest Zaman. Gece 11:00 Nice’ten hareket 00:00 Monaco’ya varış. Monaco gece hayatı - 02:00 Monaco’dan (Monte Carlo) hareket

 

12.  İTALYA Sabah 08:00 saatinde Pisa’ya varış. Pisa kulesini düzeltmek isteyenlerin fotoğraf çalışması ardından 10:30 Pisa’dan hareket ve 12:30 Floransa gezisi. 4 saatlik grup gezisi. Dileyenler için müze ziyareti, Signoria meydanı, Vecciho Köprüsü, eski Floransa sokaklarının gezilmesi, serbest zaman sonrası 16:30’da Roma’ya hareket. Gece 23:00 suları otelimize varış. Konaklama otelimizde.

 

13.  İTALYA – VATİKAN 08:00 Vatikan’a hareket. 11:00’a kadar Vatikan gezisi. St. Peter Bazilikası – Müzesi ziyareti. 11:00 – 14:00 arası Roma Turu; Palatino Tepesi, Collesium, Vittorio Emanuele II Abidesi, Aşıklar Çeşmesi, Pantheon, İspanyol Merdivenleri, Novona Meydanı ve serbest zaman. 22:00 Roma’dan Venedik’e hareket.

 

14.  İTALYA - SLOVENYA Sabah saatlerinde Venedik’e varış. Venedik gezisi ve Gondol turu St. Marco Meydanı ve Bazilikası – Venedik sokakları, 11:00 Venedik’ten ayrılış ve 15:00 Lübyana’ya varış. Lübyana gezisi.  17:00 Lübyana’dan ayrılış. Hırvatistan sınır kapısından geçiş ve gece saatlerinde Zagrep’e varış. Konaklama Zagrep’teki Hotel I otelimizde

 

15.  HIRVATİSTAN  - SIRBİSTAN 08:00 Zagrep’teki otelimizden ayrılış ve Zagrep gezisi. Old Town Meydanı, Zagrep meydanı, Pazar, Serbest zaman; 11:00’da Zagrep’ten ayrılış ve Belgrad’a hareket. Akşam saatlerinde Belgrad’a varış, Belgrad Kalesi ve merkezi gezisi. Sava Nehri etrafında eğlence merkezlerinin yanında yürüyüş. serbest zaman. Belgrad’taki Jugoslavia Hotel'da konaklama.

 

16.  BULGARİSTAN Belgrad’tan ayrılış, Bulgaristan sınır kapısı geçişi. Zamana bağlı oyarak Sofya Gezisi. Akşam saatlerinde Sofya'dan ayrılış ve kapıkule sınır kapısına doğru hareket.

 

17. GÜN TÜRKİYE'YE VARIŞ. Gece geç saatlerde (kapı yoğunluğuna bağlı olarak) İstanbul’a varış.

 

(Program 1. gün Yunanistan gezisi ile başlatılmış olup 17. Gün Türkiye'ye varış olarak tamamlanmıştır)

 

  

 

 

Anahtar kelimeler: otobüsle Avrupa turu 2019, Avrupa turları, büyük Avrupa turu, baştan başa Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu öğrenci, otobüsle Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu yorum, baştanbaşa Avrupa turu, Avrupa turu 15 gün,

İlkelerimiz doğrultusunda Extra tur ücreti alınmaz.Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir.

Konaklamalarımız 3 ve 4 yıldızlı otellerdedir.

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Turun başlangıcından bitimine kadar profesyonel ve kokartlı Türkçe Rehberlik hizmeti.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır. Hostel tarzı yerde yarde konaklama yapılmaz.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Acentemize başvurusunu yapan, Vizesi ya da yeşil pasaportu olan 18 - 40 yaş arası herkes katılabilir, 2. Büyük Otobüsle Avrupa Turumuz için 40 yaş üzeri % 10 kontenjan uygulanmaktadır. Ve % 10 kontenjan dolmuştur. 2. Turumuz için 18-40 yaş arası katılımcıları kabul edebilmekteyiz.  18 yaşından küçük olan katılımcılar ebeveynleri ile dilerlerse katılabilirler. 3. Büyük Otobüsle Avrupa Turumuz için yaş sınırımız 18 - 53'tür. 

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.haydiavrupaya.com/bilgi/13/vize-islemleri  sayfamızı ziyaret ediniz. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve peşin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.