AKDENİZ YAZ GENÇLİK KAMPI 18/35 yaş (24 Temmuz 2020-30 Temmuz 2020)

Kamp turu,gençlik kampı,yaz kampı,çadır kampı,

Bu müthiş tur sadece

1490 TL

Fiyata Dahil Olanlar

·         İstanbul ve Ankara hareketli otobüsle ulaşım

·         Kamp çadırı ve şişme mat

·         Sabah kahvaltıları

·         Akyaka – Azmak Tekne turu

·         Marmaris dalış etkinliği

·         Fethiye koyları tekne turu ve öğle yemeği

·         Akşam etkinlikleri (Konserler, yarışmalar, sürpriz etkinlikler)

·         Rehberlik hizmeti

·         Datça – Marmaris – Fethiye  - Kaş – Kemer Turu

·         Köprülü Kanyonda yemek ve rafting

·         Fotoğraf ve Video çekimleri

·         Sabahları meditasyon ve yoga

·         TÜRSAB onaylı mesleki sorumluluk ve seyahat sağlık sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

·         Program harici öğle ve akşam yemekleri (3 aktivitemizde öğle yemeği verilmektedir)

·         Tur başlangıç noktasına kadar ulaşım

·         Programda olmayan Müze ve ören yerleri girişleri

·         Şahsi harcamalar

·         Programda yer almayan etkinlikler

Gezilecek Şehirler

Konaklanacak Şehirler

24 Temmuz – 30 Temmuz 2020 1 Ağustos – 7 Ağustos 2020 24 Ağustos -30 Ağustos 2020 1 Eylül - 7 Eylül 2020 AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – FETHİYE – KAŞ – KEMER - ANTALYA 6 gece 7 gün 18 /40 yaş

AKDENİZ YAZ GENÇLİK KAMPI 18/40 yaş

1. GÜN Akyaka - Marmaris

Hareket yerimiz İstanbul.  Ankara üzerinden Buluşma noktası ise Muğla otobüs Terminali çıkış kapısıdır. Dileyen Dalaman Hava Yolu ile Dalaman Havalimanına gelebilir servisle Marmaris'e geçebilirler. katılımcılarımız Marmaris'ten alınacaktır. 

08:00 Buluşma ve Akyaka’ya hareket. Akyaka – Azmak çayı üstünde dileyenler kahvaltılarını yapabilirler. Azmak çayı kenarında tanışma, çadır kurulum oryantasyon, bilgilendirme ve mola.  Serbest zaman. Ardından Azmak’ta tekne turu ve yüzme keyfi. Muhteşem Azmak çayı ve Amazon ormanlarını andıran doğal alanların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Azmak Çayında serinleyen katılımcılarımıza öğleden sonra Gökova Körfezi kenarında dinlenme ve Akyaka’yı gezme şansı. Serbest zaman sonrası çadırlarımızı kuracağımız Marmaris - Hisarönündeki Orman Kampına hareket. Çevreyi keşfettikten ve gerekli alışverişlerimizi yaptıktan sonra akşam serinliğinde çadırlarımızı kuruyoruz.

Çadırlarımızı kurup dinlendikten sonra Akşam deniz kenarında müzik eşliğinde çay – kahve – içecek ikramı…  Yatış….

2. GÜN Marmaris

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah yapacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Marmaris’e hareket. Öncelikle Tekne ile denize açılma ve Marmaris’in mavi sularına dalış sporu yapıyoruz. Dalış programının ardından Marmaris şehir gezisi, çarşı, plaj, deniz kum güneşin keyfini çıkarıyoruz.

Akşam 19:00’da Kamp yerine dönüyoruz. Dileyenler mangal keyfi yapabilir, deniz kenarı eğlencelerimizle ve aktivitelerimizle zaman geçirebilirsiniz.

3. GÜN Datça

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah kahvaltımızın ardından Datça’ya hareket. Eski Datça şehir merkezinin gezilmesi. Yel değirmenleri, sanat atölyeleri ve daha fazlası. Datça gezimizin ardından Orman kampına dönüş. Akşam yemeği sonrası Marmaris gece hayatının tadını çıkarmak için otobüsümüzle Marmaris Barlar Sokağı’na geçiyoruz. Barlar Sokağında birbirinden güzel gece kulüplerinde eğleniyoruz, gece 2:00’da Orman kampına dönüş.

4. GÜN Fethiye

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah kahvaltımızın ardından çadırlarımızı toplama ve Orman Kampından ayrılma ve Fethiye’ye hareket. Öğleye doğru Fethiye’ye varış. Fethiye’de tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bizim için ayrılmış teknemizle Fethiye’nin birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Öğle yemeğimiz teknede. Kelebekler Vadisi koylarda denize girme şansı.

Tekne turundan dönüşte önce alışveriş sonra Ölüdenizdeki kamp alanımıza giderek çadırlarımızı kuruyoruz. Dileyenler Fethiye gece hayatını keşfedebilir, dileyenlerse tesiste yer alan çadır kampımızda kalıp, etkinlikleri takip edip dinlenebilir.

5. GÜN Fethiye - Ölüdeniz

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah kahvaltımızın ardından Fethiye çarşısının gezilmesi ve Ölüdeniz’de deniz keyfi. İsteğe bağlı ücretlendirme ile Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz Yamaç paraşütü etkinliği. Gün boyu bölgenin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda çadır kampı alanımızda sürpriz etkinlikler.

6. GÜN Kaş - Kemer

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah kahvaltımız sonrası çadırlarımızı topluyoruz ve Kemer’e hareket.

Kaş’ta vereceğimiz bir mola ile birlikte öğle saatlerinde Kemer’de bulunan Kamp alanımıza varış. Çadırlarımızı kurduktan sonra Kemer Ay Işığı Koyunda denize girme şansı. Akşam saatlerinde Kamp alanına dönüş ve gece 22:00’da dünyaca ünlü Kemer’in gece kulüplerinde eğlenme zamanı. Gece 02:00’da Kamp alanına dönüş ve yatış.

7. GÜN Antalya

İsteyenler için uzman hocamız ile birlikte meditasyon - yoga - sabah egzersizi - Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Olympos Kamp Bölgesini ziyaret. Dileyenler Teleferikle Tahtalı Dağına çıkabilirler. Tarihi yerleri ziyaret ettikten sonra öğlen Antalya’ya hareket. 15:00 sularında Köprülü Kanyona varış. Köprülü Kanyonda rafting etkinliğimiz başlıyor. Akşam saat 19:00’a kadar rafting macerası. Akşam 19:00’da serbest zaman ve 20:00’da Antalya Otobüs Terminaline hareket. Turumuz Saat 22:00’da Antalya Otobüs Terminalinde sona erecek. Otobüsümüzle Ankara üzerinden İstanbul'a dönüş. 

Akdeniz Yaz Gençlik Kampımızla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak ve blogları kumak için 

Aven Camp ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 


Anahtar kelimeler:

Kamp turu, gençlik kampı, yaz kampı, çadır kampı, kamp alanları, likya turu, yat turu marmaris, aven camp, aven eti tur, haydi avrupaya, kamp yapmak, çadırlı kamp turu

İlkelerimiz doğrultusunda sürpriz hiç bir ücret alınmaz, istenmez...

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Kamp Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Kamp turlarımıza katılmak isteyenler;

1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. 

Yurt içi turlarımızda vize pasaport gereği yoktur

290 TL ön ödeme geri kalan ödeme planını katılımcılarımız kendileri belirleyebilirler.