2019 Otobüsle İSKANDİNAV BALTIK KUZEY - ORTA AVRUPA TURU (16 Temmuz 2019-2 Ağustos 2019)

Otobüsle İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turu

Bu müthiş avrupa turu sadece

1190 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüx otobüs ile ülkeler ve şehirler arası ulaşım 
 • Gemi ile Talinn - Helsinki ve Turku - Stockholm arası yolculuk
 • Yurtiçi ulaşımında ikramlar
 • 9 Gece konaklama
 • 8 Gün sabah kahvaltısı 
 • Şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Konaklama harici kahvaltılar (9 gün)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Programda yer almayan kanal gezileri- extra geziler vb.
 • Kişisel harcamalar

2019'da Otobüsle Kuzey - Orta ve Avrupa İskandinavya - Baltık Turu (16 ülke – 23 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama (16 Temmuz– 02 Ağustos 2019)

2019'da  Otobüsle  Kuzey - Orta ve Avrupa İskandinav - Baltık  Turu
(16 ülke – 23 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama  

(16 Temmuz – 2 Ağustos 2019)

1.       GÜN - BULGARİSTAN Sofya -  SIRBİSTAN Belgrad

2.       GÜN - MACARİSTAN – Budapeşte 

3.       GÜN - POLONYA Krakow – Varşova 

4.       GÜN - LİTVANYA – Vilnius

5.       GÜN - LETONYA – Riga ESTONYA - Talinn

6.       GÜN – ESTONYA - Talinn – Helsinki

7.       GÜN – FİNLANDİYA Helsinki – Stockholm

8.       GÜN - İSVEÇ – Stockholm

9.       NORVEÇ – Oslo

10.   GÜN İSVEÇ - Bergen – Flam

11.   GÜN İSVEÇ – Göteborg

12.   DANİMARKA - Kopenhag 

13.   GÜN HOLLANDA – Hamburg  (ALM) Amsterdam 

14.   GÜN HOLLANDA - Geethorn, Marken,  Amsterdam 

15.   GÜN ÇEKYA Prag

16.   GÜN AVUSTURYA - Viyana – SLOVAKYA – Bratislava

17.   GÜN MACARİSTAN -Budapeşte

18.   GÜN Sofya  ve Türkiye

AYRINTILI TUR PROGRAMI

OTOBÜSLE KUZEY AVRUPA - İSKANDİNAV - BALTIK VE ORTA AVRUPA TURU PROGRAMI

Stockholm – Oslo – Helsinki – Prag – Amsterdam - Budapeşte - Bergen – Flam – Kopenhag -– Turku - Hamburg - Berlin  - Göteborg - Tallin – Varşova – Riga – Vilnius – Belgrad – Viyana – Brastislava – Krakow – Sofya – Volendam -

16 Temmuz 2019:

12:00’de Ankara’dan Hareket. İstanbul’dan ve güzergahımızdan yolcularımızın alınması. Gece Kapıkule sınır kapısından çıkış. İstikamet Belgrad.

17 Temmuz 2019

Molalar ve Sınır kapılarından geçişlerle birlikte Öğle saatlerinde Belgrad’a varış ve otele yerleşme. Belgrad Kalesi gezilecek yerler arasında. Serbest Zaman. Serbest zamanda Sava nehrinin kenarında bulunan cafelerde ve eğlence merkezlerinde zaman geçirilebilir.

18 Temmuz 2019

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde Belgrad’dan ayrılma. Avrupa Birliği sınırından Avrupa Birliği’ne giriş. Macaristan topraklarında ulaştıktan sonra asıl Kuzey Avrupa Turumuz başlıyor. Öğleden sonra Budapeşte’ye varış. Budapeşte gezisi. İsteyenler için akşam ışıklandırılmış Budapeşte ve Tuna nehri tekne turu. Dileyenler eğlence mekânlarını gezebilirler. Gellert tepesi ve Zincirli – Aslılı Köprü, Budin Kalesi gezilecek yerler arasında. Gece 01:00 Belgrad’dan Polonya’nın Krakow şehrine hareket.

19 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Krakow şehrini ziyaret. Şehir Turu ve sabah kahvaltısı için serbest zaman. 11’de Varşova’ya hareket. 5 saatlik bir yolculuktan sonra Kuzey şehri Varşova’ya varış. Varşova şehir gezisi. Alışveriş mekanları, restoranlar ve Cafeleriyle ünlü Kraliyet Yolu Nowy Swiat Caddesi turu. Varşova Eski Meydanı gezilecek yerler arasında. Varşova’daki otelimizde konaklama.

20 Temmuz 2019

Varşova’da otelde alacağımız kahvaltı sonrası 8 saatlik bir yolculuk sonrası Vilnius’a varış. Vilnius şehir gezisi. Eski meydan ve sanatsal tarzda inşa edilmiş binalarla süslü sokaklar gezilecek yerler arasında. Gece 12:00’da Riga’ya gitmek için hareket.

21 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Riga’ya varış ve Riga şehir gezisi. Letonya’nın başkenti ve Baltık şehirlerinin en büyüğü. Riga Kuzey’in Paris’i diye bilinir. Art Nouveau, Riga’nın Eski Şehri ve şehirde bulunan barlar ve restoranlar yürüyerek gezilebilir. Yeni Şehir’e, etkili ve modern otobüs ve tramvay ağıyla kolaylıkla gidilebilir. Riga gezisinden sonra öğle saatlerinde Tallinn’e hareket. Akşam saatlerinde Tallinn’e varış ve Tallinn gezisi. Tallinn Town Hall, Toompea Castle, Niguliste Church, Raekoja Platzgezilecek yerler arasında. Konaklama Tallinn’deki otelimizde.

22 Temmuz 2019

Sabah Tallinn’de alacağımız kahvaltı sonrası Helsinki için feribota biniş ve 3 saatlik deniz yolculuğundan sonra Helsinki’ye varış. Helsinki şehir turu. Güzel restoranlar, kafeler ve tiyatro merkezleri de bulunan şehrin tarihi kent merkezinde yer alan Senato Meydanı’nda bulunan ikonik Lutheran Helsinki Katedrali, her zaman ziyaret edilebilir nitelikte gelenlerin uğrak noktası. Bu şehrin Avrupa’nın pek çok şehrinin aksine hareketli bir sosyal hayatı ve kafe kültürü vardır. Dileyenler için Turku gezisi. Akşam Saatlerinde Helsinki’den Stockholm’e hareket.

23 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Stockholm’e varış. Stockholm gezisi. Gamla Stan (Eski Şehir) & Stortorget Meydanı, 17. yüzyıldan kalma ihtişamlı bir gemiye ve onun sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Vasa Müzesi, Stockholm Sarayı, Stockholm Belediye Binası, Skansen Açık Hava Müzesi, Vasterlanggatan Caddesi gezip görülecek yerler arasında. Ve gece Stockholm’den hareket.

24 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Oslo’ya varış. Oslo öğleye kadar Oslo gezisi. Çok sayıda müze ve sanat galerisi ile doğal alanlar barındıran Oslo’da başlıca gezilecek yerler arasında Akershus Şatosu, Viking Gemi Müzesi, Vigeland Müzesi, Sognsvann Gölü, Ekeberg Parkı, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Fram Museum gezip görülecek yerler arasında. Oslo’dan öğleden sonra hareket ve Flam’a varış. Flam turundan sonra Bergen’e hareket. Bergen’de konaklama.

25 Temmuz 2019

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bergen şehir turu. Bergen limanı, 900 yıl öncesine dayanan meşhur renkli ahşap evlerini, Gemble Bergen müzesini görebilir, Bergen’in cafelerinde İskandinav’ın temiz  havasını içinize çekebilirsiniz. Bergen’den tekrar Oslo’ya hareket. Oslo’da yarım bıraktığımız tur devam ettiriyoruz. Gece Oslo’dan hareket.

26 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Göteborg’a varış. Göteborg şehir turu. Hareketli Avenyn Caddesi ve Haga Göteborg'un 17. yüzyılda kurulmuş ilk banliyösü. Sıra sıra kafeleri ve sanat galerileriyle dizilmiş caddessi, restoranları, ahşap evleri ile şehrin en turistik bölgesi sayılabilir. Buradaki Skansen Kronan Kalesi'ne çıkıp şehrin manzarasının tadına da varabilirsiniz. Öğleden sonra Kopenhag’a hareket ve Kopenhag’ta konaklama.

27 Temmuz 2019

Kopenhag turu ve serbest zamanda şehrin renkli evlerini, limanıunı, hareketli caddelerini ve tuğlalarla yapılmış tarihi binalarını gezebilirsiniz.  Öğlen Kopenhag’dan ayrılma ve akşam saatlerinde Hamburg’a varış. Hamburg turu. Gece Hamburg’dan ayrılma

28 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Amsterdam’a varış. Öncelikle Dam Meydanı, Amsterdam Limanı ve dileyenler için Amsterdam kanal gezisi. Ünlü Red Light sokağı, kanallar etrafında tur. Çiçek Pasajı, Madam Tousset balmumu heykel müzesi. İsteyenler için Giethoorn turu. Gece Amsterdam’da konaklama.

29 Temmuz 2019

İsteyenler için Volendam turu. Akşama kadar Amsterdam serbest zaman. Akşam saatlerinde Amsterdam’dan Berlin’e hareket .

30 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Berlin’e varış. 2 saatlik Berlin Turundan sonra öğle saatlerinde Prag’a varış. Prag şehir turu. Gece Prag’da konaklama.

31 Temmuz 2019

Prag’tan ayrılma, Viyana’ya varış Viyana gezisi. Viyana sarayları, Mozart Heykeli. Veba Anıtı, Viyana şçarşısı, müzeler gezilecek yerler arasında. Viyana’dan Bratislava’ya geçiş. Bratislava’da 2 saatlik serbest zaman. Budapeşte’ye geçiş. Budapeşte’de konaklama.

1 Ağustos 2019

Öğlen Budapeşte’den Belgrad’a hareket. Sınır geçişinden sonra Gece Belgrad’a varış. Belgrad’da akşam yemeği ve dinlenmeden sonra. Gece saatlerinde Sofya’ya hareket.

02 Ağustos 2019

Sabah saatlerinde Sofya’ya varış. Sofya gezisi. Ve Türkiye’ye hareket. Akşam saatlerinde Kapıkule sınır kapısından Türkiyeye giriş gece İstanbul. Gece yarısı Ankara… 

İskandinav ülkelerinin fiyortları, Baltık şehirlerinin huzuru ve sakinliği, Kuzey Avrupa'nın canlı şehirlerini, Orta Avrupa'nın tarihi ve mistik kentlerini görmek ve yeni kentlerde yeni dostluklar kurmak isteyenler 9 gece konaklamalı, 23 şehir ve 16 ülkeyi kapsayan, 17 gün süren bu büyük İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turumuza katılabilirler. 

Otobüsle Avrupa Turlarına yeni soluk ve heyecan katan bu programımız Türkiye'nin en kapsamlı Avrupa Turlarının başında geliyor. Daha az yorucu ve daha geniş kapsamlı turumuz için 2019'u bekleyin.Anahtar kelimeler: Otobüsle İskandinav, Otobüsle Baltık turu, Otobüsle Kuzey ve Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav ve Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu,  Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle Tüm Avrupa, otobüsle kuzey Avrupa turu

İlkelerimiz doğrultusunda Extra tur ücreti alınmaz.

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceğe aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve pişin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.