2019 Otobüsle İSKANDİNAV BALTIK KUZEY - ORTA AVRUPA TURU (16 Temmuz 2019-2 Ağustos 2019)

Otobüsle İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turu

Bu müthiş avrupa turu sadece

1090 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüx otobüs ile ülkeler ve şehirler arası ulaşım 
 • Gemi ile Talinn - Helsinki ve Turku - Stockholm arası yolculuk
 • Yurtiçi ulaşımında ikramlar
 • 9 Gece konaklama
 • 8 Gün sabah kahvaltısı 
 • Şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Konaklama harici kahvaltılar (9 gün)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Programda yer almayan kanal gezileri- extra geziler vb.
 • Kişisel harcamalar

2019'da Otobüsle Kuzey - Orta ve Avrupa İskandinavya - Baltık Turu (14 ülke – 20 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama (16 Temmuz– 02 Ağustos 2019)

2019'da Otobüsle Kuzey - Orta ve Avrupa İskandinav - Baltık Turu
(14 ülke – 20 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama 
(16 Temmuz – 2 Ağustos 2019)
OTOBÜSLE KUZEY AVRUPA - İSKANDİNAV - BALTIK VE ORTA AVRUPA TURU PROGRAMI

Stockholm – Oslo – Helsinki – Prag – Amsterdam - Budapeşte - Bergen – Flam – Kopenhag -– Turku - Hamburg - Berlin  - Göteborg - Tallin – Varşova – Riga – Vilnius – Belgrad – Krakow – Sofya

16 Temmuz 2019:

12:00’de Ankara’dan Hareket. İstanbul’dan ve güzergahımızdan yolcularımızın alınması. Gece Kapıkule sınır kapısından çıkış. İstikamet Belgrad.

17 Temmuz 2019

Molalar ve Sınır kapılarından geçişlerle birlikte Öğle saatlerinde Belgrad’a varış ve otele yerleşme. Belgrad Kalesi gezilecek yerler arasında. Serbest Zaman. Serbest zamanda Sava nehrinin kenarında bulunan cafelerde ve eğlence merkezlerinde zaman geçirilebilir. Belgrad’ta konaklama

18 Temmuz 2019

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde Belgrad’dan ayrılma. Avrupa Birliği sınırından Avrupa Birliği’ne giriş. Macaristan topraklarında ulaştıktan sonra asıl Kuzey Avrupa Turumuz başlıyor. Öğleden sonra Budapeşte’ye varış. Budapeşte gezisi. İsteyenler için akşam ışıklandırılmış Budapeşte ve Tuna nehri tekne turu. Dileyenler eğlence mekânlarını gezebilirler. Gellert tepesi ve Zincirli – Aslılı Köprü, Budin Kalesi gezilecek yerler arasında. Gece 01:00 Belgrad’dan Polonya’nın Krakow şehrine hareket.

19 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Krakow şehrini ziyaret. Şehir Turu ve sabah kahvaltısı için serbest zaman. 11’de Varşova’ya hareket. 5 saatlik bir yolculuktan sonra Kuzey şehri Varşova’ya varış. Varşova şehir gezisi. Alışveriş mekanları, restoranlar ve Cafeleriyle ünlü Kraliyet Yolu Nowy Swiat Caddesi turu. Varşova Eski Meydanı gezilecek yerler arasında. Varşova’daki otelimizde konaklama.

20 Temmuz 2019

Varşova’da otelde alacağımız kahvaltı sonrası 8 saatlik bir yolculuk sonrası Vilnius’a varış. Vilnius şehir gezisi. Eski meydan ve sanatsal tarzda inşa edilmiş binalarla süslü sokaklar gezilecek yerler arasında. Gece 12:00’da Riga’ya gitmek için hareket.

21 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Riga’ya varış ve Riga şehir gezisi. Letonya’nın başkenti ve Baltık şehirlerinin en büyüğü. Riga Kuzey’in Paris’i diye bilinir. Art Nouveau, Riga’nın Eski Şehri ve şehirde bulunan barlar ve restoranlar yürüyerek gezilebilir. Yeni Şehir’e, etkili ve modern otobüs ve tramvay ağıyla kolaylıkla gidilebilir. Riga gezisinden sonra öğle saatlerinde Tallinn’e hareket. Akşam saatlerinde Tallinn’e varış ve Tallinn gezisi. Tallinn Town Hall, Toompea Castle, Niguliste Church, Raekoja Platzgezilecek yerler arasında. Konaklama Tallinn’deki otelimizde.

22 Temmuz 2019

Sabah Tallinn’de alacağımız kahvaltı sonrası Helsinki için feribota biniş ve 3 saatlik deniz yolculuğundan sonra Helsinki’ye varış. Helsinki şehir turu. Güzel restoranlar, kafeler ve tiyatro merkezleri de bulunan şehrin tarihi kent merkezinde yer alan Senato Meydanı’nda bulunan ikonik Lutheran Helsinki Katedrali, her zaman ziyaret edilebilir nitelikte gelenlerin uğrak noktası. Bu şehrin Avrupa’nın pek çok şehrinin aksine hareketli bir sosyal hayatı ve kafe kültürü vardır. Dileyenler için Turku gezisi. Akşam Saatlerinde Helsinki’den Stockholm’e hareket. Konaklama gemide.

23 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Stockholm’e varış. Stockholm gezisi. Gamla Stan (Eski Şehir) & Stortorget Meydanı, 17. yüzyıldan kalma ihtişamlı bir gemiye ve onun sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Vasa Müzesi, Stockholm Sarayı, Stockholm Belediye Binası, Skansen Açık Hava Müzesi, Vasterlanggatan Caddesi gezip görülecek yerler arasında. Ve Stockholm’de konaklama

24 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Stockholm’den ayrılış. Akşam 18:00 saatlerinde Oslo’ya varış, Oslo gezisi. Çok sayıda müze ve sanat galerisi ile doğal alanlar barındıran Oslo’da başlıca gezilecek yerler arasında Akershus Şatosu, Viking Gemi Müzesi, Vigeland Müzesi, Sognsvann Gölü, Ekeberg Parkı, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Fram Museum gezip görülecek yerler arasında. Oslo’dan gece hareket.

25 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Flam’a varış. Flam turundan sonra Bergen’e hareket. Öğle saatlerinde Bergen”e varış ve Bergen şehir turu. Bergen limanı, 900 yıl öncesine dayanan meşhur renkli ahşap evlerini, Gemble Bergen müzesini görebilir, Bergen’in cafelerinde İskandinav’ın temiz  havasını içinize çekebilirsiniz. Gece Bergen’de konaklama. 

26 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Oslo’ya hareket. Akşam saatlerinde Oslo’ya varış. Yarım bıraktığımız tur devam ettiriyoruz. Gece saatlerinde Oslo’dan Göteborg’a hareket. Sabah saatlerinde Göteborg a varış.

27 Temmuz 2019

Sabah hareketli Avenyn Caddesi ve Haga Göteborg'un 17. yüzyılda kurulmuş ilk banliyösü. Sıra sıra kafeleri ve sanat galerileriyle dizilmiş caddesi, restoranları, ahşap evleri ile şehrin en turistik bölgesi sayılabilir. Buradaki Skansen Kronan Kalesi'ne çıkıp şehrin manzarasının tadına da varabilirsiniz. Öğleden sonra Kopenhag’a hareket ve 4 saat sonra Kopenhag’a varış. Kopenhag’ta konaklama 

28 Temmuz 2019

Sabah kahvaltısından sonra 08:00 otelden hareket Kopenhag turu ve serbest zaman. Şehrin renkli evlerini, limanıunı, hareketli caddelerini ve tuğlalarla yapılmış tarihi binalarını gezebilirsiniz.  Öğlen Kopenhag’dan ayrılma ve akşam saatlerinde Hamburg’a varış. Hamburg turu. Gece Hamburg’dan ayrılma

29 Temmuz 2019

Sabah erken saatlerde Amsterdam’a varış. İsteyenler için Giethoorn turu. Öğle saatlerinde Otele yerleşme. 24 Saat Amsterdam’dayız.  Öncelikle Dam Meydanı, Amsterdam Limanı ve dileyenler için Amsterdam kanal gezisi. Ünlü Red Light sokağı, kanallar etrafında tur. Çiçek Pasajı, Madam Tousset balmumu heykel müzesi. Gece Amsterdam’da konaklama.

30 Temmuz 2019

Öğle saatlerinde Amsterdam’dan Berlin’e hareket . 8 saat sonra Akşam Berlin’e varış Berlin turu. Gece Berlin’den 12:00 hareket.

31 Temmuz 2019

Sabah saatlerinde Prag’a varış. Prag şehir turu. Öğle saatinde Prag’tan ayrılma ve Budapeşte’ye geçiş. Budapeşte’de konaklama.

1 Ağustos 2019

Öğlen Budapeşte’den Belgrad’a hareket. Sınır geçişinden sonra Gece Belgrad’a varış. Belgrad’da akşam yemeği ve dinlenmeden sonra. Gece saatlerinde Sofya’ya hareket.

02 Ağustos 2019

Sabah saatlerinde Sofya’ya varış. (Yol durumuna göre gecikme olmaksızın) Sofya gezisi. Ve Türkiye’ye hareket. Akşam saatlerinde Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş gece İstanbul. Gece yarısı Ankara…

İskandinav ülkelerinin fiyortları, Baltık şehirlerinin huzuru ve sakinliği, Kuzey Avrupa'nın canlı şehirlerini, Orta Avrupa'nın tarihi ve mistik kentlerini görmek ve yeni kentlerde yeni dostluklar kurmak isteyenler 9 gece konaklamalı, 20 şehir ve 14 ülkeyi kapsayan, 17 gün süren bu büyük İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turumuza katılabilirler.

Otobüsle Avrupa Turlarına yeni soluk ve heyecan katan bu programımız Türkiye'nin en kapsamlı Avrupa Turlarının başında geliyor.


Anahtar kelimeler: Otobüsle İskandinav, Otobüsle Baltık turu, Otobüsle Kuzey ve Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav ve Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle Tüm Avrupa, otobüsle Kuzey Avrupa turu

İlkelerimiz doğrultusunda Extra tur ücreti alınmaz.

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.haydiavrupaya.com/bilgi/13/vize-islemleri  sayfamızı ziyaret ediniz. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceğe aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve pişin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.