2021 KUZEY AVRUPA TURU - İSKANDİNAV - BALTIK (2 Ağustos 2021-19 Ağustos 2021)

Otobüsle Kuzey Avrupa Turu - İskandinav - Baltık

Bu müthiş tur sadece

1190 €

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüx otobüs ile ülkeler ve şehirler arası ulaşım 
 • Gemi ile Talinn - Helsinki ve Turku - Stockholm arası yolculuk
 • Yurtiçi ulaşımında ikramlar
 • 9 Gece konaklama
 • 8 Gün sabah kahvaltısı 
 • Şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Konaklama harici kahvaltılar (9 gün)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Programda yer almayan kanal gezileri- extra geziler vb.
 • Kişisel harcamalar

2021 Otobüsle İSKANDİNAV BALTIK KUZEY AVRUPA TURU (14 ülke – 20 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama (2 Ağustos - 19 Ağustos 2021)

Türkiye'nin en geni kapsamlısı ve en eygun fiyata olan 

2021 Otobüsle İSKANDİNAV - BALTIK - KUZEY AVRUPA TURU
PROGRAM
(14 ülke – 20 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama)
(2 – 19 Ağustos 2021)
1190 Euro -  Yılbaşına kadar
Oslo – Stockholm - Helsinki – Trolltunga - Flam - Bergen – Göteborg – Kopenhag – Amsterdam – Tallin – Vilnius – Riga – Varşova – Krakow – Hamburg – Berlin – Prag – Budapeşte – Belgrad - Sofya

2 Ağustos 2021: Ankara ve İstanbuldan Hareket

12:00’de Ankara’dan Hareket. İstanbul’dan ve güzergâhımızdan yolcularımızın alınması. Gece Kapıkule sınır kapısından çıkış. İstikamet Belgrad.

3 Ağustos 2021: Sırbistan - Belgrad

Molalar ve sınır kapılarından geçişlerle birlikte öğle saatlerinde Belgrad’a varış ve otele yerleşme. Belgrad Kalesi gezilecek yerler arasında. Serbest Zaman. Serbest zamanda Sava nehrinin kenarında bulunan cafelerde ve eğlence merkezlerinde zaman geçirilebilir. Belgrad’ta konaklama

4 Ağustos 2021: Macaristan - Budapeşte

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde Belgrad’dan ayrılma. Avrupa Birliği sınırından Avrupa Birliği’ne giriş. Macaristan topraklarında ulaştıktan sonra asıl Kuzey Avrupa Turumuz başlıyor. Öğleden sonra Budapeşte’ye varış. Budapeşte gezisi. İsteyenler için akşam ışıklandırılmış Budapeşte ve Tuna Nehri tekne turu. Dileyenler eğlence mekânlarını gezebilirler. Gellert Tepesi ve Zincirli – Aslanlı Köprü, Budin Kalesi, Balıkçılar Tabyası gezilecek yerler arasında. Gece 01:00 Belgrad’dan Polonya’nın Krakow şehrine hareket.

5 Ağustos 2021: Polonya – Krakow - Varşova

Sabah erken saatlerde Polonya’nın en güzel şehirlerinden tarihi Krakow şehrini ziyaret. Şehir turu ve sabah kahvaltısı için serbest zaman. 11’de Varşova’ya hareket. 5 saatlik bir yolculuktan sonra Kuzey Avrupa şehri Polonya’nın Başkenti Varşova’ya varış. Varşova şehir gezisi. Alışveriş mekânları, restoranlar ve kafeleriyle ünlü Kraliyet Yolu Nowy Swiat Caddesi turu. Varşova Eski Meydanı gezilecek yerler arasında. Varşova’daki otelimizde konaklama.

6 Ağustos 2021: Litvanya – Vilnius

Varşova’da otelde alacağımız kahvaltı sonrası 7 saatlik bir yolculuk sonrası Litvanya’nın Başkenti Vilnius’a varış. Vilnius şehir gezisi. Eski meydan ve sanatsal tarzda inşa edilmiş binalarla süslü sokaklar gezilecek yerler arasında. Gece 12:00’da Riga’ya gitmek için hareket.

7 Ağustos 2021: Letonya – Riga / Estonya - Tallinn

Sabah erken saatlerde Letonya’nın Başkenti Riga’ya varış ve Riga şehir gezisi. Letonya’nın başkenti ve Baltık şehirlerinin en büyüğü. Riga Kuzey’in Paris’i diye bilinir. Art Nouveau, Riga’nın Eski Şehri ve şehirde bulunan barlar ve restoranlar yürüyerek gezilebilir.

Yeni Şehir’e, etkili ve modern otobüs ve tramvay ağıyla kolaylıkla gidilebilir. Riga gezisinden sonra öğle saatlerinde Tallinn’e hareket. Akşam saatlerinde Estonya’nın Başkenti Tallinn’e varış ve Tallinn gezisi. Tallinn Town Hall, Toompea Castle, Niguliste Church, Raekoja Platz gezilecek yerler arasında. Konaklama Tallinn’deki otelimizde.

8 Ağustos 2021: Finlandiya – Helsinki

Sabah Tallinn’de alacağımız kahvaltı sonrası Helsinki için feribota biniş ve 4 saatlik deniz yolculuğundan sonra Helsinki’ye varış. Helsinki şehir turu. Güzel restoranlar, kafeler ve tiyatro merkezleri de bulunan şehrin tarihi kent merkezinde yer alan Senato Meydanı’nda bulunan ikonik Lutheran Helsinki Katedrali, her zaman ziyaret edilebilir nitelikte gelenlerin uğrak noktası. Bu şehrin Avrupa’nın pek çok şehrinin aksine hareketli bir sosyal hayatı ve kafe kültürü vardır. Akşam Saatlerinde Helsinki’den Stockholm’e hareket. Konaklama gemide.

9 Ağustos 2021: İsveç - Stockholm

Sabah saatlerinde Stockholm’e varış. Stockholm gezisi. Gamla Stan (Eski Şehir) & Stortorget Meydanı, 17. yüzyıldan kalma ihtişamlı bir gemiye ve onun sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Vasa Müzesi, Stockholm Sarayı, Stockholm Belediye Binası, Skansen Açık Hava Müzesi, Vasterlanggatan Caddesi gezip görülecek yerler arasında. Saat 17:00’da Stockholm’den ayrılış. 6 saatlik yolculuk sonrası Oslo’ya varış.  Ve Oslo’da konaklama.

10 Ağustos 2021: Norveç / Oslo

Sabah oteldeki kahvaltımızdan sonra Oslo gezisi başlıyor. Çok sayıda müze ve sanat galerisi ile doğal alanlar barındıran Oslo’da başlıca gezilecek yerler arasında Akershus Şatosu, Viking Gemi Müzesi, Vigeland Müzesi, Sognsvann Gölü, Ekeberg Parkı, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Fram Museum gezip görülecek yerler arasında.  Gece Troltunga’ya hareket.

11 Ağustos 2021: Norveç – Trolltunga - Flam / Bergen

Sabah saatlerinde Trolltunga’ya varış. 4 saatlik Trolltunga gidiş - dönüş - ziyaretimiz ve fotoğraf çekimleri. Öğle saatlerinde Flam’a hareket . Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası Flam’a varış. Norveç’in en tipik kasabalarından biri olan Flam Kasabası yanındaki Stegastein Fiyord dünyanın en derin ve 2. En uzun fyorturudr. Dünya Mirası Listesindedir. 3 saatlik Flam ziyaretimiz sonrası Bergen’e hareket. Aksam  saatlerinde Bergen’e varış ve Bergen şehir turu. Bergen limanı, 900 yıl öncesine dayanan meşhur renkli ahşap evlerini, Gemble Bergen müzesini görebilir, Bergen’in cafelerinde İskandinav’ın temiz havasını içinize çekebilirsiniz. Gece Bergen’de konaklama.

12 Ağustos 2021: Norveç - Oslo

Sabahtan itibaren Bergen'i gezmeye başlıyoruz. Bergen tarihi balıkçı kasabası olarak renkli evleri, limanı, balıkçı pazarı, cafeleri ile hem bir gezi hem bir yolcuğun ortasında dinlenme mekanımız olacak. Akiam 18:00'a kadar  Bergen'i geziyoruz. Göteborg’a hareket. Sabah saatlerinde Göteborg'a varış.

13 Ağustos 2021: Norveç -Göteborg / Danimarka -  Kopenhag

Sabah hareketli Avenyn Caddesi ve Haga Göteborg'un 17. yüzyılda kurulmuş ilk banliyösü. Sıra sıra kafeleri ve sanat galerileriyle dizilmiş caddesi, restoranları, ahşap evleri ile şehrin en turistik bölgesi sayılabilir. Buradaki Skansen Kronan Kalesi'ne çıkıp şehrin manzarasının tadına da varabilirsiniz. Öğleden sonra Kopenhag’a hareket ve 4 saat sonra Kopenhag’a varış. Kopenhag’ta konaklama

14 Ağustos 2021: Danimarka – Kopenhag / Almanya - Hamburg

Sabah kahvaltısından sonra 08:00 otelden hareket Kopenhag turu ve serbest zaman. Şehrin renkli evlerini, limanını, hareketli caddelerini ve tuğlalarla yapılmış tarihi binalarını gezebilirsiniz.  Öğlen Kopenhag’dan ayrılma ve akşam saatlerinde Hamburg’a varış. Hamburg turu. Gece Hamburg’dan ayrılma

15 Ağustos 2021: Hollanda – Amsterdam

Sabah erken saatlerde Amsterdam’a varış. İsteyenler için Giethoorn turu. Öğle saatlerinde otele yerleşme. 24 Saat Amsterdam’dayız.  Öncelikle Dam Meydanı, Amsterdam Limanı ve dileyenler için Amsterdam kanal gezisi. Ünlü Red Light sokağı, kanallar etrafında tur. Çiçek Pasajı, Madam Tousset Balmumu Heykel Müzesi. Gece Amsterdam’da konaklama.

16 Ağustos 2021: Almanya - Berlin

Öğleden sonra Amsterdam’dan Berlin’e hareket . 9 saat sonra Akşam 22:00 Berlin’e varış. 3 saatlik Berlin ziyaretimiz sonrası Gece Berlin’den 01:00'da hareket.

17 Ağustos 2021: Çek Cumhuriyeti - Prag

Sabah saatlerinde Prag’a varış. Prag şehir turu. Old Town Meydanı, Franz Kafka Evi, Charles Köprüsü, Dans Eden Evler, John Lennon Duvarı gezilecek yerler arasında. Öğleden sonra Prag’tan ayrılma ve Budapeşte’ye geçiş. Budapeşte’de konaklama.

18 Ağustos 2021: Macaristan – Budapeşte

Öğlen Budapeşte’den Belgrad’a hareket. Sınır geçişinden sonra Gece Belgrad’a varış. Belgrad’da akşam yemeği ve dinlenmeden sonra. Gece saatlerinde Sofya’ya hareket.

19 Ağustos 2021: Bulgaristan – Sofya

Sabah saatlerinde Sofya’ya varış. (Yol durumuna göre gecikme olmaksızın) Sofya gezisi. Ve Türkiye’ye hareket. Akşam saatlerinde Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş gece İstanbul. Gece yarısı Ankara…

İskandinav ülkelerinin fiyortları, Baltık şehirlerinin huzuru ve sakinliği, Kuzey Avrupa'nın canlı şehirlerini, Orta Avrupa'nın tarihi ve mistik kentlerini görmek ve yeni kentlerde yeni dostluklar kurmak isteyenler 9 gece konaklamalı, 20 şehir ve 14 ülkeyi kapsayan, 17 gün süren bu büyük İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turumuza katılabilirler.

 

Otobüsle Avrupa Turlarına yeni soluk ve heyecan katan bu programımız Türkiye'nin en kapsamlı Avrupa Turlarının başında geliyor.

 

Otobüsle Avrupa Turlarımız için https://www.haydiavrupaya.com/avrupa-turlari/14/2020-otobusle-avrupa-turu-maxi---18-35-yas sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Anahtar kelimeler:

 

Otobüsle İskandinav, Otobüsle Baltık turu, Otobüsle Kuzey ve Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav ve Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle Tüm Avrupa, otobüsle Kuzey Avrupa turu, 2021 kuzey Avrupa turu

İlkelerimiz doğrultusunda sürpriz tur ücreti alınmaz.

Otobüslerimiz uzun yolculuklara uygun konfora sahip ve aynı zamanda yeni model otobüsler olarak belirlenir

Tüm katılımcılar ailemizin birer üyesi ve parçası olarak kabul edilir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza katılan herkes tur paketlerimizden istediği tura bir sonraki sene indirimli katılır.

İki gece üst üste gece yolculuğu yapılmaz.

Otellerimiz şehir merkezlerine mümkün olan en yakın yerden ayarlanır.

7 Gün 24 Saat Telefon mail Watsapp yoluyla danışmanlık hizmeti sunulur

Otobüsle Avrupa turlarımıza katılmak isteyenler;
1. Adım: Telefon ya da web sitemizde yer alan form ile birlikte ilk başvuruyu yaparlar.

2. Adım: Sözleşme ve kayıt formumuzu internet üzerinde doldurarak tarafımıza gönderilmesini sağlarlar.

3. Adım: Tarafımızca kontrol edilen formdaki bilgiler katılımcı ile uzmanımız tarafından birlikte kontrol edilerek son hale getirilirler. Formun onaylanması ile eş zamanlı olarak katılımcılar kesin kayıt işleminin tamamlanması için ön ödemeyi yaparak dekontu da formla birlikte tarafımıza gönderirler.

4. Adım: Kesin kayıt işlemi tamamlanmıştır. Daha sonra vize işlemlerinin başlaması için gerekli olan ilk evraklar tarafımıza dijital yolla gönderilir.

Vize başvuru işlemlerinde Haydi Avrupa'ya profesyonel ekibi destek sunmaktadır.
Vize işlemleriniz takip edilmekte olup, pasaport işlemleriniz nüfus müdürlüklerinden halledilecektir. 
Yeşil Pasaportlular için vize istenmemektedir. 

Daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.haydiavrupaya.com/bilgi/13/vize-islemleri  sayfamızı ziyaret ediniz. 

Dileyen katılımcılar toplam ücreti; TL olarak ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceğe aya kadar eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarsa peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli ve pişin ödeme yapabilirler

Ödemeler elden ya da bankamızın hesabına şirketimizin kurumsal iban numarasına ücreti yatırabilirler.

Dileyenlerse vade farkı ödeyerek kredi kartına taksitle ödeme yapabilirler.