uygun fiyat büyük Avrupa turu

Büyük Avrupa turu kaça mal olur?

BÜYÜK AVRUPA TURLARI KAÇA MAL OLUR

En ekonomik Avrupa turu:

Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Haydi Avrupa'ya tur organizasyonu ile baştan başa tüm Avrupa'yı gezebilmek için acentemizin talep ettiği ücret tüm büyük Avrupa turlarımız için 1190 Euro'dur. Mini Avrupa Turu için 850 Euro, Kuzey Avrupa Turu için ise 1390 Euro.

Fiyatları belirleyen konaklama sayısı, gün ve kat edilen kilometredir. Ayrıca gezdiğimiz bölge de fiyatları belirleyen diğer unsur. Örneğin İskandinav ülkeleri, Balkan Orta Avrupa ülkelerine göre daha pahalı ülkelerdir.

Haydi Avrupa’ya ile otobüsle Avrupa Turlarına katılanlara hem imkanların kalitesi anlamında, hem sunulan hizmetler anlamında, hem de de ödeme kolaylıkları açısından katılımcılar için büyük avantajlar sağlanmaktadır.

Ödeme kolaylıkları:

Ekonomik olmasından önce Haydi Avrupa’ya ile Avrupa Turuna katılmaya karar verdiğinizde ödeme kolaylıkları sunulmaktadır. Ödeme planını kendiniz belirliyorsunuz.  İsterseniz ön ödeme yapıp kalanını turun başladığında otobüste verebilirsiniz.

Yine toplam tur ücretini kayıt tarihinden tur tarihine kadar aradaki ay sayısına bölerek taksitle ödeyebilirsiniz.

Ancak vade farkı çıktığından dolayı ve fiyatlarımızın ekonomik olması nedeniyle kredi kartına taksitlendirme yapılmamaktadır.

Avrupa turu toplam kaça mal olur:

Fiyatımıza 9 gece konaklama ve kahvaltı dâhildir. 9 sabah kahvaltısının dışında yapılacak olan kahvaltılar ile öğle ve akşam yemekleri katılımcılarımıza aittir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza daha önce katılanlardan aldığımız bilgi ve yaptığımız hesaplara göre 18 günlük gıda harcaması minimum - en az 300 Euro tutmaktadır.

Müze ve ören yerlerini ziyaret etmek isteyenler ile extra akşam programlarına katılmak isteyenler, ayrıca gondol ve tekne turlarına katılmak isteyenler extra olarak 200 – 250 Euro yanında bulundurmalıdır.

Yani katılımcılara yanlarında tüm Avrupa Turu için asgari ortalama 400 - 500 Euro bulundurmalarının öneriyoruz.

Yurt dışında kredi kartı ile harcama mümkündür. Her türlü kredi kartı geçmektedir.

Toplam vize masrafı 160 Euro'dur.

İki kişi olarak 2 kişilik odada kişi başı Tur ücreti 1190 €  - Tek kişi bir odada konaklama farkı 200 €

(Tek gelip iki kişi katılacak olanlar için eşleştirme yapılmaktadır, eşleştirme katılımcının seçimiyle organizasyon yardımıyla mümkün olmakta ve bu zamana kadar her hangi bir sorunla karşılaşılmamıştır)

Yani 18 günlük bir tur için tur + vize + şahsi masraflar 1600 Euro dolayında tutmakta olup, katılımcı ekonomik davranarak bunu 1500 Euro ya kadar çekebilmektedir.

Haydi Avrupa'ya 2022 fırsatı

Şu anki koşullarda Türkiye’nin neresinden tatil yaparsanız yapın 18 günlük bir tatile çıksanız komple konaklama + yeme içme + ulaşım ve diğer masraflar ile Avrupa Turuna harcayacağınız miktara yakın rakamlarla karşılaşırsınız.

Yani hem 18 gün, hem Avrupa, hem de bu fiyata.... Haydi Avrupa'ya; Avrupa turu yapacaklar için tam bir fırsattır. Ülkemizin ve öğrencilerimizin içinde bulundukları ekonomik şartlar dolayısıyla ve kurlardaki artışların da göz ününde bulundurulmasıyla 1490 Euro yerine turumuzun fiyatı 1190 Euro ya indirilmiştir.

Dubai turu için detaylı bilgiye sahip olmak için 2021 Dubai Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Yurt dışı diğer turlarımız için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Gençlere yönelik yurt içi turlarımız için Mavi Yolculuklar ve Kamp turları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu sitede başka gezilecek görülecek yerler için ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Dilerseniz Ekonomik Yurtdışı Turlar Blog yazımızı da okuyabilirsiniz. 


Avrupa turu kaça mal olur, ekonomik Avrupa turları, uygun fiyat Avrupa turu, ucuz Avrupa turu, ekonomik Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu öğrenci, tüm Avrupa turu, 2021 Avrupa turları, Mini Avrupa Turu

Makaleyi paylaş