Otobüsle Avrupa turları ücreti fiyatı kaça mal olur

Büyük Avrupa Turu kaça mal olur?

BÜYÜK AVRUPA TURLARI

Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Haydi Avrupa'ya tur organizasyonu ile baştan başa tüm Avrupa'yı gezebilmek için acentemizin talep ettiği ücret tüm büyük Avrupa turlarımız için 849 Euro'dur. Vade farkı alınmaksızın, toplam tur ücreti kayıt tarihinden tur tarihine kadar aradaki ay sayısına bölünerek taksitlendirilir. 

Otobüsle Avrupa Turu kaça mal olur bir yorum ile ifade edelim. 

Fiyatımıza 9 gece konaklama ve kahvaltı dahildir. 9 sabah kahvaltısının dışında yapılacak olan kahvaltılar ile öğle ve akşam yemekleri katılımcılarımıza aittir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza daha önce katılanlardan aldığımız bilgi ve yaptığımız hesaplara göre 17 günlük gıda harcaması minumum - en az 250 Euro tutmaktadır. 

Müze ve ören yerlerini ziyaret etmek isteyenler ile extra akşam programlarına katılmak isteyenler, ayrıca gondol ve tekne turlarına katılmak isteyenler extra olarak 250 Euro yanında bulundurmalıdır.

Yani katılımcılara yanlarında tüm Avrupa Turu için asgari 500 Euro bulundurmalarının öneriyoruz.

Toplam vize masrafı 135 Eurodur. 

Tur Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri

İkili ve üçlü odada kişi başı

(ilk 30 kişi için)

Tek kişi konaklama farkı

Kredi Kartına 5 taksit

849 €

200 €

100 € x 9 Taksit

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştanbaşa otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, Avrupa turu ne kadar, gençlik otobüsü, tüm Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu öğrenci, tüm Avrupa turu, 2019 Avrupa turları, Orta Avrupa turu,

Makaleyi paylaş