Otobüsle Avrupa turları ücreti fiyatı kaça mal olur

Büyük Avrupa Turu kaça mal olur?

BÜYÜK AVRUPA TURLARI

Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Haydi Avrupa'ya tur organizasyonu ile baştan başa tüm Avrupa'yı gezebilmek için acentemizin talep ettiği ücret tüm büyük Avrupa turlarımız için 949 Euro'dur. İsteyene Vade farkı alınmaksızın, toplam tur ücreti kayıt tarihinden tur tarihine kadar aradaki ay sayısına bölünerek taksitlendirilir. 

Otobüsle Avrupa Turu kaça mal olur bir yorum ile ifade edelim. 

Fiyatımıza 9 gece konaklama ve kahvaltı dahildir. 9 sabah kahvaltısının dışında yapılacak olan kahvaltılar ile öğle ve akşam yemekleri katılımcılarımıza aittir.

Otobüsle Avrupa Turlarımıza daha önce katılanlardan aldığımız bilgi ve yaptığımız hesaplara göre 18 günlük gıda harcaması minumum - en az 200 Euro tutmaktadır. 

Müze ve ören yerlerini ziyaret etmek isteyenler ile extra akşam programlarına katılmak isteyenler, ayrıca gondol ve tekne turlarına katılmak isteyenler extra olarak 200 Euro yanında bulundurmalıdır.

Yani katılımcılara yanlarında tüm Avrupa Turu için asgari ortalama 450 - 500 Euro bulundurmalarının öneriyoruz.

Toplam vize masrafı 150 Euro'dur. 

Tur Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri

İkili veya üçlü odada kişi başı


Tek kişi konaklama farkı

949 €

200 €


Hem 18 gün, hem Avrupa hem de bu fiyata... Nerde ve nasıl yaparsanız yapın bir tatil hem 18 gün hem de Avrupa destinasyonu ile bu fiyata imkansız. Haydi Avrupa'ya; Avrupa turu yapacaklar için tam bir fırsattır. 


Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştanbaşa otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, Avrupa turu ne kadar, tüm Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu öğrenci, tüm Avrupa turu, 2021 Avrupa turları, Orta Avrupa turu, ekonomik Avrupa turu,Mini Avrupa Turu

Makaleyi paylaş