Otobüsle Avrupa Turuna kimler katılabilir

Kimler Otobüsle Avrupa Turu’na katılabilir?

Kimler Otobüsle Avrupa Turu’na katılabilir?

Otobüsle Avrupa Turu’na katılmak için organizasyonumuz her hangi bir özel şart aramamaktadır. Acentemize başvurusunu yapan, Vizesi ya da yeşil pasaportu olan 18 - 40 yaş arası herkes katılabilir, 2. Büyük Otobüsle Avrupa Turumuz için 40 yaş üzeri % 10 kontenjan uygulanmaktadır. Ve % 10 kontenjan dolmuştur. 2. Turumuz için 18-40 yaş arası katılımcıları kabul edebilmekteyiz.  18 yaşından küçük olan katılımcılar ebeveynleri ile dilerlerse katılabilirler. 3. Büyük Otobüsle Avrupa Turumuz için yaş sınırımız 18 - 53'tür. 

Organizasyonun, yani turun daha çok gençler ve bunun içinde üniversiteli gençlerin daha çok ilgisini çekmesi nedeniyle bir gençlik – eğlence otobüsü olarak görülmektedir. Ancak katılımda her hangi bir yaş sınırı bulunmuyor.

Otobüsle Avrupa Turu Formatı

Ancak turun formatının özelliği uzun soluklu yani yorucu ve yorucu olduğu kadar da eğlendiren bir gezi programı. Bu yüzden hem eğlenmeyi hem de yorulmayı göze alan arkadaşlar bu deneyimi tadabilirler.

Otobüsle Avrupa Turu yaparken çoğu zaman yorulduğunuzun farkına bile varamazsınız. Çünkü her gün farklı bir ülke ve o ülkelerin şehirlerini keşfetmek bu heyecanı ve hazzı yaşamak her yorgunluğa bedel olarak görülüyor katılımcılar tarafından.

Eğer uzun süreli yolculuk yapmaya her han gibi sağlık engeliniz varsa turumuz önerilmez.

2019 yılının bayram tatili zamanlarında tur şansını yakalamak istiyorsanız kontenjanlar tükenmeden ve kampanya sona ermeden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, 2019 otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, ekonomik Avrupa turları, Otobüsle Avrupa Turu öğrenci, Öğrenci otobüsle Avrupa turu

Makaleyi paylaş