Otobüsle Avrupa Turuna kimler katılabilir

Kimler Otobüsle Avrupa Turu’na katılabilir?

Kimler Otobüsle Avrupa Turu’na katılabilir?

Otobüsle Avrupa Turu’na katılmak için organizasyonumuz her hangi bir özel şart aramamaktadır. Acentemize başvurusunu yapan, Vizesi ya da yeşil pasaportu olanlar;

2020 yılı Boutique Turumuz için 18-35 yaş arası herkes katılabilir.

2020 yılı Maxi Turumuz için 18-35 yaş arası herkes katılabilir.

2020 yılı için Gold Turumuz için 12-53 yaş arası herkes katılabilir.

Organizasyonun, yani turun daha çok gençler ve bunun içinde üniversiteli gençlerin daha çok ilgisini çekmesi nedeniyle bir gençlik – eğlence otobüsü olarak görülmektedir. 

Otobüsle Avrupa Turu Formatı

Ancak turun formatının özelliği uzun soluklu yani yorucu ve yorucu olduğu kadar da eğlendiren bir gezi programı. Bu yüzden hem eğlenmeyi hem de yorulmayı göze alan arkadaşlar bu deneyimi tadabilirler.

Otobüsle Avrupa Turu yaparken çoğu zaman yorulduğunuzun farkına bile varamazsınız. Çünkü her gün farklı bir ülke ve o ülkelerin şehirlerini keşfetmek bu heyecanı ve hazzı yaşamak her yorgunluğa bedel olarak görülüyor katılımcılar tarafından.

Eğer uzun süreli yolculuk yapmaya her han gibi sağlık engeliniz varsa turumuz önerilmez.

2020 yılında kendinize bir iyilik yaparak tatil zamanınızda tur şansını yakalamak istiyorsanız kontenjanlar tükenmeden ve kampanya sona ermeden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. 

·        Önemli ve kronik rahatsızlığı olan hastaların, otobüs yolculuklarına ve yürümeye engel teşkil eden rahatsızlığı olanların, sıcak havaya bağlı rahatsızlığı olanların turlarımıza katılması sakıncalıdır ve kesinlikle önerilmez.


Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, 2020 otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, ekonomik Avrupa turları, Otobüsle Avrupa Turu öğrenci, Öğrenci otobüsle Avrupa turu, Avrupa turu

Makaleyi paylaş