Otobüsle Avrupa turları, Otobüsle Avrupa Gezisi, gençler, Ankara ve istanbul çıkışlı turlar

21 Yıllık deneyim Keramos Tur

Otobüsle Avrupa turlarımız 21 yıllık Keramos Turizm ve Madalyon Tur Acenteleri ile işbirliği halinde gerçekleşmektedir. Daha önce Otobüsle Avrupa Turlarının öncüsü olarak onlarca otobüsle, yüzlerce kez de farklı ulaşım araçları ile tur düzenleyen Keramos ve Madalyon Tur Acenteleri Haydi Avrupa'ya diyerek gençlere açılıyor.


Otobüsle Avrupa Turlarımız Keramos ve Madalyon tur Acenteleri ile birlikte düzenlenmektedir

Otobüsle daha önce Avrupa'ya onlarca kez otobüsle ve yüzlerce kez de farklı ulaşım araçlarıyla Ankara ve İstanbul çıkışlı tur düzenleyen Madalyon ve Keramos Tur Acenteleri 21 yıllık deneyimi ile Avrupa'nın kapısını gençlere açıyor. Her gün aynı yerde fotoğraf çektirmek istemeyenlere, Avrupa'yı karış karış gezmek isteyenlere ortalama günde 2 Avrupa kentini görmek, gezmek ve keşfetmek isteyenlere ekonomik turlar Haydi Avrupa'ya markasıyla gençlere açılıyor.


Otobüsle Avrupa Gezisi Paris Fransa Durağı


Avrupa Turları konusunda uzmanlaşmış ve 21 yıldır çeşitli gruplara özel turlar düzenleyen Acentelerimiz 2017 yılından itibaren gençlere Haydi Avrupa'ya diyor. 2018 yılında Haydi Avrupa'ya olarak Otobüsle Büyük Avrupa turu, Orta Avrupa ve Balkanlar Turu, Güney Avrupa turu, İtalya Turu gençlerin hizmetine sunulmuştur. 

Makaleyi paylaş