Otobüsle Avrupa Turu - İspanya Turu - Baştan başa Avrupa Turu

İSPANYA TURUMUZ SONA ERDİ

Haydi Avrupa'ya ekibi olarak 2018'in ilk özel İspanya Turunu gerçekleştirdik. 3 Geceden oluşan ve 4 şehirden ibaret olan Tur kapsamında Barcelona, Valensiya, Toledo ve Madrid şehirlerini gezdik. 

İlk olarak Barcelona"da; Barcelona Nou Camp Stadyumu, Sagra da Familia Kilisesi, Barceloneta, Yahudi Mezarlığı Tepesi, La Lambra Caddesi, İspanya Meydanı, Katalonya Meydanı, Zafer Takı gezilen yerler arasında yer aldı.

Valensiya'da ise ilginç ve modern mimariye sahip Ciudad de las Artes y las Ciencias Kompleksi, Valensiya sahili ve şehir turu, Madrid'de ise Real Madrid Barnebau Stadı, Real Madrid Meydanı ve Madrid çarşısı ile Boğa Güreşleri Arenası, İspanya'nın ve Avrupa'nın en büyük camisi de gezilen yerler arasında yer aldı. 

Toledo'da ise Toledo'ya panaromic bakış, Büyük Kilise ve Toledo Meydanı çarşısı, tarihi binalar gezildi. Otobüsle gerçekleştirdiğimiz İspanya'nın içindeki turumuzda bol fotoğraf çekimi yapıldı. 

İspanya tarihiyle sanatıyla futboluyla göz dolduran ülkelerin başında geliyor. Gerek Mimar Gaudi'nin Barcelona'ya kattığı mimari eserler, gerek doğal güzellikleri, gerek renkli yaşamı İspanya'yı görülmesi gereken ülkeler arasında yer almasını sağlıyor.

 

Makaleyi paylaş