Otobüsle İskandinavya - Kuzey Avrupa Turu, Orta Avrupa Turu, Otobüsle Ukrayna ve Moldova Turu

2019'da İSKANDİNAV - KUZEY AVRUPA TURU

2019 TURLARI

Otobüsle Avrupa Turu kapsamında düzenlenecek 2019 Avrupa turları

Otobüsle Tüm Avrupa Turları

Uçak, Gemi ve Otobüsle Avrupa Turları

Otobüs ve Gemi ile Avrupa Turları

Uçakla ve Otobüsle Avrupa Turları

Haydi Avrupa’ya ile Avrupa’yı gezmek artık çok daha kolay, çok daha eğlenceli ve çok daha güvenilir…

2019'da İSKANDİNAV - KUZEY AVRUPA TURU

Otobüsle İskandinav - Kuzey - Orta Avrupa Turu 

(13 ülke – 23 Şehir / 17 Gün – 9 Gece konaklama

(16 Temmuz - 02 Eylül 2019)

1.       GÜN - BULGARİSTAN Sofya -  SIRBİSTAN Belgrad

2.       GÜN - MACARİSTAN – Budapeşte 

3.       GÜN - POLONYA Krakow – Varşova 

4.       GÜN - LİTVANYA – Vilnius

5.       GÜN - LETONYA – Riga ESTONYA - Talinn

6.       GÜN – ESTONYA - Talinn – Helsinki

7.       GÜN – FİNLANDİYA Helsinki – Stockholm

8.       GÜN - İSVEÇ – Stockholm -  GECE YOLCULUĞU

9.       NORVEÇ – Oslo

10.   GÜN İSVEÇ - Bergen – Flam

11.   GÜN İSVEÇ – Göteborg

12.   DANİMARKA - Kopenhag 

13.   GÜN ALMANYA – Hamburg,  HOLLANDA - Amsterdam 

14.   GÜN HOLLANDA - Geethorn, Amsterdam 

15.   GÜN ÇEKYA Prag

16.   GÜN AVUSTURYA - Viyana – SLOVAKYA – Bratislava

17.   GÜN MACARİSTAN -Budapeşte

18.   GÜN Sofya  ve Türkiye

Bu turumuzla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için: Otobüsle Kuzey Avrupa İskandinav Turu 

İskandinav ülkelerinin fiyortları, Baltık şehirlerinin huzuru ve sakinliği, Kuzey Avrupa'nın canlı şehirlerini, Orta Avrupa'nın tarihi ve mistik kentlerini görmek ve yeni kentlerde yeni dostluklar kurmak isteyenler 9 gece konaklamalı, 23 şehir ve 16 ülkeyi kapsayan, 17 gün süren bu büyük İskandinav - Baltık - Kuzey ve Orta Avrupa Turumuza katılabilirler. 

Otobüsle Avrupa Turlarına yeni soluk ve heyecan katan bu programımız Türkiye'nin en kapsamlı Avrupa Turlarının başında geliyor. Daha az yorucu ve daha geniş kapsamlı turumuz için 2019'daki bu büyük fırsatı kaçırmayınOtobüsle Büyük Avrupa Turu

28 Haziran - 15 Temmuz 2019

02 Ağustos – 19 Ağustos 2019

28 Ağustos - 15 Eylül 2019

17 ülke - 17 Gün - 26 Şehir - 9 Gece konaklama

1.    YUNANİSTAN Kavala, Halkidiki, Selanik

2.    MAKEDONYA Üsküp

3.    MACARİSTAN Budapeşte

4.    AVUSTURYA Viyana

5.    ÇEK CUMHURİYETİ Prag

6. SLOVAKYA - Bratislava

7.    ALMANYA Köln

8.    HOLLANDA Amsterdam, Volendam 

9.    BELÇİKA Brugge, Brüksel

10.    FRANSA Paris, Nice, Marsilya

11. İSPANYA Barcelona (K)

12. MONACO

13. İTALYA Pisa, Floransa, Roma, Venedik

14. VATİKAN

15. SLOVENYA Lübyana

16. HIRVATİSTAN Zagrep

17. SIRBİSTAN Belgrad


28 Haziran 2019 çıkışlı turumuzla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için: Otobüsle Büyük Avrupa Turu 

02 Ağustos 2019 çıkışlı turumuzla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için: Otobüsle Büyük Avrupa Turu 

28 Ağustos 2019 çıkışlı turumuzla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için: Otobüsle Büyük Avrupa Turu Büyük Ukrayna Turu (Uçakla ve vizesiz)


1 UKRAYNA Lviv 

2 UKRAYNA Kiev 

 

Ramazan Bayramı tatilinde 

Otobüsle Orta Avrupa Turu ve Otobüsle Balkan Turu

İki büyük gezi bir arada

(10 ülke - 10 gün – 15 Şehir / 6 Gece Konaklama / 

(01 Haziran – 11 Haziran 2019)

Ankara’dan 17:00 Hareket, Otobüsle Orta Avrupa Turumuz Balkan Turumuzla ile birleştirilerek başlıyor.  İstanbul üzerinden İpsala Sınır kapısına kadar güzergah üzerinden yolcuların alınması ve gece yarısı İpsala Sınır Kapısı’ndan Yunanistan’a giriş.

  1. Gün: YUNANİSTAN Sabah erken saatlerde ilk durağımız Kavala. Dileyenler Kavala Kurabiyesi ve Kavala böreği ile kahvaltısını yaptıktan sonra Kaleye çıkabilir, Eski Osmanlı Camilerini görebilir veya Kavala limanında rıhtımda dolaşıp fotoğraf çektire bilir. Bizans Su Kemeri ve tarihi yapıları gördükten sonra Kavala’dan ayrılış. Öğleden sonra Vardar Ovası üzerinden Selanik’e hareket. Selanik şehir turu. Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret. Ve Otele yerleşme. 16:00Halkidiki’de denize girecek olanların alınması ve Halkidiki’de denize girme imkanı. Otele dönüş ve otelde konaklama.

2.    MAKEDONYA Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00Üsküp’e hareket. Sınır geçişinden sonra akşamüstü Üsküp’e varış. Üsküp şehir gezisi, Türk mahallesi, heykelleri ile ünlü Üsküp Meydanı gezisi ve ışıl ışıl Üsküp’ün gece görünüşü - serbest zaman. Gece 24:00’da Budapeşte’ye hareket.

3.    MACARİSTAN Kapı yoğunluğuna göre öğle saatlerinde Budapeşte’ye varış. Kahramanlar Meydanı, Gerrelt Tepesi, Budin Sarayı ve Kalesi gezisi. Zincirli Köprü, panoramik şehir turu ve otele yerleşme. Serbest Zaman. Dileyenler için akşam Tuna Nehri tekne Turu, Dileyenler için Budapeşte Gece hayatı. Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.

4.   MACARİSTAN. 10:00 Budapeşte’den Estergon Kalesine hareket. Estergon Kalesi gezisi. Estergon Kalesi ziyaretinden sonra Tekrar Budapeşte. Budapeşte’de serbest zaman.  Ve aynı otelimizde konaklama.

5.    SLOVAKYA -  AVUSTURYA Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Budapeşte’den ayrılış ve 11:00’da Bratislava’ya varış. 2 Saatlik Bratislava gezisi, Old Town bölgesi gezisi. Ardından Viyana’ya hareket. Bir saatlik yolculuktan sonra 15:00’da Viyana’ya varış. Viyana panoramik gezisi ve grup eşliğinde Viyana’nın ünlü saraylarının gezisi, Viyana merkezi, Veba Anıtı, Mozart Heykeli, Hofburg Sarayı ve heykelleri, serbest zaman. 18:00’da Prag’a hareket. Gece 11:00’da Prag’taki otelimize varış. Prag’da konaklama.

6.    ÇEK CUMHURİYETİ Otelde alacağımız kahvaltı sonrası 08:00 Otelimizden Charles Köprüsüne varış. Charles Köprüsü ve Old Town gezisi. Kafka Müzesi ve Kafka anıtı, dans eden evler, tarihi binalarla süslü caddeler gezilecek yerler arasında. Vitava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı, serbest zaman. Dileyenler için Karlovy Vary turu. Ve gece saatlerinde dileyenler için Prag gece hayatı. Gece Saat 02:00 Prag’dan ayrılış.

7.    AVUSTURYA Avusturya’nın Salzburg kentine sabah saatlerinde varış. Mozart’ın doğum yeri ve Avusturya’nın en büyük 4. Şehri Salzburg Salzach nehri üzerindedir. Nehir etrafında gezilecek çok yer bulunmaktadır. Salzburg’ öğlen 12:00’a kadar geziyoruz. 13:30 Hallstatt’a varış. Tüm fotoğrafçıların gitmek istediği ve dünyada en çok fotoğraflanan yerlerden biri olan belki de Orta Avrupa’nın ve tüm Avrupa’nın en güzel yerlerinden Halsstatt Kasabası’nı geziyoruz.. Akşam saatinde Lübyana’ya hareket ve Lübyana’ya varış.  Konaklama Lübyana’daki otelimizde. (Lübyana)

8.  SLOVENYA - HIRVATİSTAN Kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra 08:00 otelden ayrılış ve Lübyana gezisi. Dileyenler için Bled Gölü gezisi. Öğleden sonra 14:00 Hırvatistan’a hareket.  Yaklaşık 3 saatlik yolculuk ve kapı geçişinden sonra Zagrep’e varış. Zagreb şehir gezisi. Zagreb’in Old Town Meydanı, Meyve - Sebze pazarı ve serbest zaman. Konaklama Zagreb’teki otelimizde.

9. SIRBİSTAN Zagreb’teki otelimizde yapacağımız Kahvaltı sonrası Sabah erken saatte Belgrad’a hareket. Öğle saatlerinde Belgrda’a varış ve Belgrad gezisi. Belgrad Kalesi, Belgrad çarşısı. Dileyenler Sava nehri kenarında eğlence merkezlerini ziyaret edebilirler. Serbest zaman sonrası tekrar toplanma ve gece 02:00 Türkiye’ye hareket.

10. GÜN Bulgaristan - Sofya üzerinden Sofya gezisi ile birlikte TÜRKİYEYE VARIŞ

 Bu turumuzla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için: Otobüsle Orta Avrupa ve Balkan Turu 

2019 turlarımız için 2018 Eylül ayından itibaren kayıt alınmaya başlanacaktır. Program detayları fiyatlar ve kesin tarihler yine bu tarihte duyurulacaktır. 

Tüm Avrupa'yı kapsayan turlarımıza katılanlar için sürprizlerimiz olacaktır.

Makaleyi paylaş