Ukrayna Turu Moldova Kiev Lviv Odessa Kişinev Turu

2019 - VİZESİZ ve UÇAKLA UKRAYNA TURU

VİZESİZ UKRAYNA TURU İSTEYENE MOLDOVA - KİŞİNEV TURU

Otobüsle Avrupa Turları kapsamında olmayan ama Uçakla UKrayna Turu kapsamında Lviv'e oradan Kiev'e ve Odessa'ya…

Profesyonel rehber eşliğinde gerçekleştireceğimiz turumuzda bolca gezeceğiz, serbest zamanlarda şehri keşfedeceğiz ve eğleneceğiz. Dolu dolu geçecek programımız çerçevesinde Ukrayna’ya ait 3 şehri görme imkânımız olacak. Dileyenler ise bir gün fazladan kalıp Odessa’dan 2 saat uzaklıktaki Kişinev’e geçebilir, Moldova’yı da keşfedebilir.

1. Gün UKRAYNA Lviv

Lviv kentine Ankara ve İstanbul’dan uçakla varış. Grupla birlikte Lviv şehir turu ve otele yerleşme. Lviv’de serbest zaman ve konaklama otelimizde

2. Gün UKRAYNA Lviv: Tüm Gün Lviv Şehir turu

Kahvaltıdan sonra Sabah 10:00'dan itibaren Lviv turu. Rynok Meydanı, Svobody Caddesi, Virmenski Caddesi, Shevchenka Caddesi, Binalar, Kaleler, Kuleler Dini Yapılar, Parklar, Town Hall (Ratusha Kulesi), Opera Binası, Potocki Sarayı, High Castle, Korniakt Sarayı (İtalyan Coutyard), Black House, Eczane Müzesi. Restoranları, parkları, tarihi binaları, müzeleri, eğlence hayatı, kafeleri, insanları ile Lviv gezilip görülmesi gereken kentlerden biri olarak Ukrayna Turumuzda tam gün zaman ayırdığımız bir şehir olacak.

Lviv'den trenle Kiev'e hareket. Kiev'deki otele yerleşme ve serbest zaman.

3. Gün UKRAYNA Kiev

Ukrayna’nın Başkenti ve en popüler kenti Kiev’deyiz. Kiev; içinden akıp giden geniş Dinyeper nehri ve etrafındaki mekânları, Özgürlük Meydanı, Eğlence merkezleri, Kirişatik Bulvarı, sakin ve geniş bulvar caddeleri tam bir başkent.

Kiev'de sabah kahvaltısından sonra şehir turu. Rynok Meydanı, Svobody Caddesi, Virmenski Caddesi, Shevchenka Caddesi, Binalar, Kaleler, Kuleler Dini Yapılar, Parklar, Town Hall (Ratusha Kulesi),  Opera Binası, Potocki Sarayı, High Castle, Korniakt Sarayı (İtalyan Coutyard), Black House, Eczane Müzesi. Akşam saatlerinde serbest zaman. ve gece otelde konaklama.

4. Gün UKRAYNA Odessa

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kiev’den Odessa'ya hareket. Öğleden sonra Odessa’ya varış.  

Odessa şehir turu ve otele yerleşme. Serbest zaman. Dileyenler denize girebilir. Karadeniz’in Bodrum’u kabul edilen Odessa Ukrayna – Rusya ve Moldova için tatil cenneti. Akdeniz kıyılarını aratmayan plajları, renkli gece hayatı ve tarihi mekanları ile Odessa katılımcılarımızın ilgisini en az Lviv ve Kiev kadar çekebilecek güzel bir şehir.

Gece otelde konaklama.

5. Gün  UKRAYNA Odessa

Tüm gün serbest zaman ve akşam saatlerinde Türkiye'ye dönüş.

6. GÜN: MOLDOVA – KİŞİNEV

Akşam saatlerinde dileyenler Kişinev’e geçebilirler. Kişinev’de otelimizde konaklama.

Son gün akşama kadar Kişinev turu. Kişinev gezilip görülecek yerler tamamlandıktan sonra Odessa’ya geçiş ve Türkiye’ye gece saatlerinde varış.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için: UKRAYNA ve MOLDOVA TURU BAŞVURU - BİLGİ

 

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turları, Otobüsle Avrupa Turu, Ukrayna Turu, Ukrayna Moldova Turu, Vizesiz Ukrayna Moldova Turları, Ukrayna gece hayatı, Kişinev Moldova gece hayatı, 2019 Avrupa Turları

Makaleyi paylaş