Otobüsle Avrupa Turu Başlıyor

Otobüsle Avrupa Turu Başlıyor


2020'yi bekleyin...

2019 için kontenjanlarımız tükenirken 2020 yılı için tüm detaylar Eylül ayı sonunda belli olacak. 

Otobüsle Avrupa Turu için gerekli işlemler tamam ve valiziniz de hazırsa yola çıkabiliriz. Öncelikle belirlenen yer ve saatte olarak otobüsünüze bineceksiniz. Tur rehberimiz gerekli bilgilendirmeleri sağlayacak ve sizlere sürpriz hediyelerimiz dağıtılacak. Bilgilendirme kitapçığının dağıtılmasından sonra sorularınız yanıtlanacak ve hareket edilecek. 

İstanbul'dan ve güzergah üzerinden alınacak yolcularımız belirlenen yer ve saatte alınacak. Türkiye'den çıkmadan önce son bir alışveriş şansı ile birlikte İpsala çıkış kapısından çıkışımızı gerçekleştireceğiz. 

Ama çıkış yapmadan önce sürpriz hediyelerimizin dağıtımını unutmuyoruz. 

Otobüsle Avrupa Turumuzda Gezilecek şehirler

Yunanistan'ın Kavala kentinden başlayarak, Halkidiki'de denize girme şansını elde edip, Selanik'i turlayacağız... Sonra Üsküp'ü ve gece hayatını gördükten sonra Budapeşte'ye gidip orda bir gece konaklayacağız. Budapeşte'nin ardından Avrupa'nın mistik ve romantik şehri Prag'ı bol bol gezme fırsatınız olacak.

Prag'dan sonra Almanya'nın Köln şehrini ziyaret edip Brüksel'e geçeceğiz. Burası ile birlikte Benelüx ülkeleri turumuzu başlatıyoruz. Amsterdam'ın yel değirmenli kasabalarını, çiftliklerini, lale bahçelerini görüyoruz. Arkasından Romantik Ortaçağ şehri Brugge, Brüksel.. Birbirinden güzel ve farklı yapıdaki bu şehirlerden sonra Rüyalar şehri Paris. Paris'i de bolca gezme fırsatı elde edeceksiniz .Eyfel Kulesi Seinne Nehri, Notre Dame Kilisesi, Şanselize Bulvarı ve Zafer Takı, Ressamlar Tepesini gezip görebiliriz. 

Paris sonrası Toulusse üzerinden dünyanın en minik ve sakin ülkelerinden Andorra ülkesi ve oradan Barcelona. Barcelona'yı da bolca gezme fırsatı yakalayacaksınız. Dilerseniz denize de girebilirsiniz. Barcelona'dan sonra Güney Fransa'nın Akdeniz kıyılarındaki şehirlerini yani Fransız Rivierası denilen güney kıyılarını gezerek, keşfede keşfede İtalya'ya varacağız. Dünyanın en güzel şehirlerini ve yapılarını göreceğiz burada. Önce sabah saatlerinde Pisa. Sonra sanatın başkenti Floransa... Ardından açık hava müzesi İtalya'nın başkenti Roma'yı baştan başa gezeceğiz. Roma'da konakladıktan sonra tüm gün Roma'da zaman geçirme imkanı.  Gece yarısı yola çıkıp Venedik'e hareket. Venedik'te gondol gezisi tarihi yapıların sokakların içinde kaybolduktan sonra Slovenya'ya hareket. Lubyana Turu ve Balkanların güzel şehirlerini keşfe çıkıyoruz. Zagrep, Belgrad gezilecek şehirler arasında. Belgrad'da konaklamamızı sonra Ankara'ya hareket. 17. Güne girdiğimiz saatlerde Türkiye'ye varmış oluyoruz. 

Geride güzel hatıralar, dostluklar, ilk defa tadına vardığımız duygular, dünyanın sembol yapıları önünde fotoğraflar bırakarak hareket ettiğimiz şehirlere ulaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş