Rotamız her zaman Eğlenceye Gezmeye Heyecana Maceraya Avrupaya

Ülkeler bazında, bölgeler bazında ve tüm Avrupa kıtası bazında çok sayıda tur programı gerçekleştirilen gençlik ekibimizle birlikte “Üniversiteli Gençler, Haydi Avrupa’ya” sloganıyla en uygun fiyata, en geniş kapsamlı Avrupa turunu ülkemizin siz değerli gençlerine Avrupa’nın kapısını sonuna kadar açıyor.


Biz Kimiz

otobüsle avrupa turu

Haydi Avrupa'ya; işi sadece Otobüsle Avrupa Turları olan, eğlence ile kültürü, bilgi ile aktiviteyi, seyahat ile sporu bir potada buluşturmuş her biri alanında uzman bir ekibin projesidir.

Turun amacına uygun şekilde devam etmesini sağlayacak koordinatörler en az rehber kadar bilgi ve deneyime sahip olmakla birlikte, turlarda mutlaka bir rehber bulunmaktadır.

Merkezi Ankara'da bulunan ama Türkiye'nin her tarafına hizmet veren acentemiz; hem eski hem de yeni bir kuruluştur. Çağımızın beklentilerine karşılık veren ve yenilikçi tarafıyla yeni; bilgisi ve 15 yıllık Avrupa tecrübesi ile katılımcıların takdirini kazanan köklü bir kuruluştur.

"Çok gezen bilir" sloganı ile çok gezenlerin mutlaka bileceği bir markaya doğru hızla yürümektedir.


Acentemiz A Grubu 12312 numaralı TÜRSAB üyesi Turizm Bakanlığı'nca yetkili bir acentedir. 

 

Aven Camp

Akdeniz Yaz Gençlik Kampı

Aven Camp Akdeniz Yaz Gençlik Kampımız ile 18-35 Yaş arası gençlerimize en ekonomik, en eğlenceli, en verimli ve en sağlıklı tatil fırsatı sunuyoruz. Aven Camp Kamp Turumuz ile ilgili her türlü detay bilgiye avencamp.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aven Eti Tur Seyahat Acentası

avenetitur.com

 

 

 

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa turu, tüm Avrupa turu, ekonomik Avrupa turları, İskandinav kuzey Avrupa turu, Avrupa turları, otobüsle Mini Avrupa Turu, Ukrayna Turu, Dubai Turu, Haydi Avrupa'ya, kamp turu, çadırlı kamp turları, yaz kampı