Rotamız her zaman Eğlenceye Gezmeye Heyecana Maceraya Avrupaya

Ülkeler bazında, bölgeler bazında ve tüm Avrupa kıtası bazında çok sayıda tur programı gerçekleştirecek gençlik ekibimizle birlikte “Üniversiteli Gençler, Haydi Avrupa’ya” sloganıyla en uygun fiyata, en geniş kapsamlı Avrupa turunu ülkemizin siz değerli gençlerine Avrupa’nın kapısını sonuna kadar açıyor.


Biz Kimiz

OTOBÜSLE BÜYÜK AVRUPA TURLARI DENİNCE....

Gezmek, keşfetmek, farklı kültür ve dünyaları tanımak bir tutkudur. Merkezi Ankara’da bulunan, sayısız gezi programlarını yıllarca kusursuz şekilde organize etmiş ekibimiz ile yıllardır sayısız otobüsle Avrupa turları organize eden Alarga Turizm Seyahat Acentesi (TURSAB - A - 10377) gençleri Avrupa’ya davet ediyor. Gezginlerin Avrupa’nın farklı şehirlerini keşfetmesine olarak sağlayan, bu olanağı eğlence ile birleştirerek unutulmaz bir deneyime sizleri ortak eden ekibimiz, her biri alanında uzman kişilerle unutulmaz bir Avrupa seferini sizlerle paylaşıyor.

2019'da da HAYDİ AVRUPA'YA

Hemen hemen tüm Avrupa ülkelerine 9 gün - 15 gün - 17 gün süreli turlarla her keseye uygun Türkiye'nin en ekonomik ve geniş kapsamlı turlarını bizde bulabilirsiniz. geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019'da da Haydi Avrupa'ya ile Avrupayı keşfe çıkıyoruz... Bizi takip etmeye devam edin... 

Bu sayfada sunulan hizmetler ve turlar tamamen TURSAB A- 10377 üye numaralı Alarga Turizm Seyahat Acentesi tarafından gerçekleştirilir. 

ANKARA - İSTANBUL ve İZMİR ÇIKIŞLI
BÜYÜK AVRUPA TURLARI - İSKANDİNAV  KUZEY AVRUPA TURLARI
Orta Avrupa ve Balkan Turları
2 - 3 ve 4 Yıldızlı oteller
Şehir turları dahil