Soru Cevap

Avrupa turları ve bu turlar için gerekli işlemler, evraklar, fiyatlar gibi konularda katılımcı olmak isteyenlerin en çok sorduğu sorular ve cevaplarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz


Ankara'da yaşayan tur katılımcıları, firmamıza gelerek tur kayıt sözleşmesini imzalamaları ve ödeme yapmaları gerekir. Ankara dışından katılacak olan gezginlerimize mail veya fax yolu ile tur kayıt sözleşmesi ve ödeme yapmaları için banka hesap nosu gönderiyoruz.

Otobüsle Avrupa turuna katılan katılımcı tur kayıt sözleşmesini imzalayarak mail yoluyla ya da watsapp yolu ile bize gönderebilir.

Evet. Mail - Order yöntemiyle kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Firmamız vize işlemlerinde katılımcılara kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen çalışma ile vize almanız kolaylaştırılmaktadır. Gerekli belgelerinizi ve pasaportunuzu teslim ettiğiniz takdirde vize işlemleriniz acentemiz tarafından gerçekleştirilir. Otobüsle Avrupa Turuna toplu grup başvurusu için tüm 10 Euro karşılığında bu hizmeti sunmaktayız. 

Şehir dışındaki katılımcılarımız kargo yoluyla yada online yollarla evrak ulaştırabilirler.

Turumuz Ankara, Bolu, Kocaeli, İstanbul, Edirne çıkışlıdır...

Bu şehirlerin dışından katılan gezginlerimizin hareket için Ankara' ya, ya da bu şehirlerden birine gelmesi gerekmektedir. İstanbul'dan ve Kocaeli’nden katılacak gezginler ortak belirlenen yol üzeri bir noktadan, İzmir'den katılacak misafirlerimiz ise Edirne’ye gelerek, Edirne’den alınabilirler.

Araçlarımız hepsi yurtiçi D2 ve yurtdışı B2 taşıma belgelidir. 

2015 model ve üzeri rahat koltuklu lüks turizm araçlarıdır.

Bkz. Keramos Tur Kayıt Sözleşmesi. http://keramostur.com/Otel_Tur_Kayit_Sozlesmesi

Nakit yaptıysanız eğer, ödemelerin iadesi nakit olarak (elden veya banka hesabınıza EFT / Havale yoluyla); kredi kartıyla yaptıysanız ödemelerin iadesi ise banka talimatıyla kredi kartınıza yapılır. Ücret iadesi konusunda daha detaylı bilgili bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. 

Seyahat sigortası yapılmadan hiç bir katılımcıyı tura dahil edemiyoruz.

Hayır. TURSAB üyesi her seyahat acentesi paket tur özelliği taşıyan etkinliklerde kokartlı rehber (profesyonel tur rehberi) bulundurmak zorundadır.