BRÜKSEL


Belçika'nın Başkenti, modernizm ile tarihselliği buluşturan Avrupa'nın yeni nesil şehirlerinden biri. Brüksel aynı zamanda Avrupa Birliği'nin de başkentidir. Bu nedenle Avrupa'nın ortak olan kuruluşlarının pek çoğu bu şehirdedir.

Brüksel gezilecek yerler

Ayrıca cafeleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanları ile de cezp eder. Mini Europe, İşeyen Çocuk Heykeli, Atom Haykeli Atomium da gezilecek yerler arasında. Brükselde ilgi alanınıza göre pek çok müze bulmak mümkün. 

Askeri - Savaş, araba, karikatür, oyuncak, müzik, güzel sanatlar ve daha pek çok müze bu şehirde. Modernizm ile ortaçağ kenti olmak arasında yer alan Brüksel aynı zamanda konaklayacağımız kentler arasında yer almaktadır.

Otobüsle Avrupa turlarımız kapsamında gezeceğimiz şehirlerden biri de Belçika'nın başkenti Brüksel'dir. Brüksel eski meydanı Markt Meydanı turistlerin sıklıkla ziyaret ettikleri bir yerdir. Markt meydanından etrafa açılan sokaklar da gezilmeye görülmeye değerdir. 

Ana sayfamızı ziyaret etmek için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Otobüsle Avrupa Turları tavsiye yazısı için Avrupa Turu tavsiye  yazısını okuyabilirsiniz.

Aven Camp ile yurtiçi turlarımız için kamp turları ve mavi yolculuk  sayfamızı ziyaret ediniz. 


Anahtar kelimeler: Baştan başa otobüsle Avrupa turu, en uygun fiyata Avrupa turu, bayramda Avrupa turu,2021 bayram tatilinde Avrupa turu, ekonomik Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu öğrenci, 15 gün Avrupa turu tavsiye