MÜNİH


MÜNİH HAKKINDA HER ŞEY

Otobüsle Avrupa Turlarımız sırasında çok uğrayamadığımız ancak özel Avrupa turlarımızda yer alan Münih şehrini yakında tanıyalım. 

Münih, Almanya'nın en kalabalık federal olan Bavyera'nın kalabalık ve kalabalık şehridir. Yaklaşık 1,5 milyonluk nüfusla Almanya'nın Berlin ve Hamburg'dan sonra “, Avrupa Birliği'nin ise 12. büyük şehridir.

Kentin metropol bölgesi 6 milyon kişiye ev yapıyor. Bavyera Alpleri'nin işletmesi Isar Nehri'nin bir kolu) yer şehir, Yukarı Bavyera'nın Bavyera idari merkezidir ve Almanya'nın en yoğun nüfuslu belediyesidir (km² başına 4.500).

Münih, Avusturya'nın Viyana'dan sonra Bavy en büyük şehirdir.

Şehir, küresel bir sanat, bilim, teknoloji, finans, yayıncılık, kültür, yenilik merkezi, eğitim, iş ve turizm merkezidir ve 2018 Mercer'e göre Almanya'da birinci ve dünya çapında olabilecek çok yüksek bir standart ve yaşam kalitesine sahiptir.

Monocle's Yaşam Kalitesi Anketi 2018 tarafından dünyanın en yaşanabilir şehri olarak derecelendirildi.

Küreselleşme ve Dünya Sıralaması Araştırma Enstitüsü'ne göre Münih, 2015 bir alfa-dünya şehri olarak kabul ediliyor.

Bilim, yenilik ve araştırma, iki araştırma , şehir ve çok sayıda çok sayıda sistem üniversite ve Deutsch Museum gibi birinci sınıf teknoloji ve bilim müzelerinin yapı örnekleriyle örneklendirilir.

Şehir çok uluslu şirkete ev mühendisleri ve sanayi yüksek teknoloji, hizmet sektörü ve endüstrilerin yanı sıra BT, biyoteknoloji, mühendislik ve elektronik sanayi kuruluşudur.

Münih'te gezilecek yerler:

Marienplatz – Mimariyi seviyorsanız Münih'te görmek için harika bir yer

Münih'in en eski mahallelerinden biri olan Eski Şehir'de veya Altstadt'ta bulunan Marienplatz, 1150'lerin kısa bir pazardı. Tüm Eski Şehir bölgesi, Bavyera tarihi eskiki tarihi bir noktadır. İkinci Dünya Savaşı sırasındaki tarihi bina yıkılırken, eski görünümüne uygun olarak yeniden inşa edilmiş.

Orta tarz sokaklarda peri masalıçağ sıralanır ve Münih'teki ünlü yerlerin çoğuna ev yapacak. Görünüm Almanya'daki diğer şehirden çok uzak ve birkaç saatte dolaşarak ve güzel manzaraları ile geçireceğiniz günlerde. Marienplatz kesinlikle

İngiliz Bahçesi hem tarihi hem güzel bir açık hava yeri

Şehrin göbeğinde büyük bir halka açık olan Englischer, Münih'i ziyaret etmekle vakit geçirmek için harika bir mekan. 1780'lerin yarattığı 910 dönümlük arazinin en büyük bahçelerinden biridir.

Geniş çimenler, ağaç gölgeli yolları, bir göl, çaylar ve çeşitli yapılar ve heykeller içerir. Münih'te çocuklarla ziyaret etmek için en iyi yer ve aynı zamanda romantik bir öğleden sonra için harika bir yer olabilir.

Au-Haidhausen – Münih'te gece hayatı sevenlere tavsiyedir

Au-Haidhausen, Münih semtinin en ünlü gece hayatından biridir. Bir bölgede bulunanlar için bir konaklama yeri olan nehirki civarındaki bir dizi bira fabrikasında bulunuyor. Her yerde geçerli ve kulüp sokaklar var.

Volkssternwarte München – Münih'te çok bilinmeyen ama harika bir nokta

Volkssternwarte München, havalı ama gizemli bir şekilde Münihn'den biridir. Gizli, daha az ziyaret edilen gözlemevi ve planetaryum çok az ziyaretçi görünümü - da ziyaret edenlerin korkusuz bir havanın çıkarabileceği anlamına gelebilir. Münih'i ziyaret edecek astronomi taraftarları için özellikle harika bir yer. Gösteriler çoğu gün Almanca yapılır, ancak haftanın belirli İngilizce konuşmalar yapılır. Birkaç büyük teleskopun yanı sıra gökyüzüyle ilgili ve görüntü var.

Frauenkirche – Münih'te görülebilecek temel dini yapı

Münih'in en önemli önemli şahsiyeti olan büyük şehir Frauenkirche, silüetinde bir semboldür. Kırmızı haritalı Gotik güzellik, daha eski ve küçük kilisenin bulunduğu yerde duran 15. yüzyıla kadar daha geniş. Yükselen kubbeli kuleler, genellikle 100 metre (325 fit) yükseklikteki manzaraların üzerinde yükselen, uzaklardan ve genişlerden görülebilir.

 Dış tasarımı uygulanabilecek, kilise hala heykeli ve olacaktır. İç mekanlarda düşünülecek olanlardan ve şehirden bir kaç kişi arasından seçilenlere ev sahipliği yapacaktır. Bazı sıra dışı özellikler de var. aktif bugün bir yeri gitmiyor devam ediyor.

Olympiapark – Bütçeniz kısıtlıysa Münih'te ziyaret etmek için mükemmel bir yer!

Olympiapark, şehir'in en ünlülerinden biridir ve hem yerel halk hem de sevmek için ziyaret etmek ve takılmak için bir işletme. Parkın satın almak için herhangi bir ücrette yoktur, bu da onu açık satın almak harika ve yerelle kaynaşmaktan zevk almak isteyen bütçeler için bir seçim yapacaktır.

1972'de Yazmak için inşa edilmiş, dünyaca ünlü spornden sonra iyi bir şekilde kullanılmış ve çeşitli çeşitli, eski, spor ve boş zaman araçları için kullanılmaktadır.

Deutsches Museum – Münih'te bilim ve teknoloji taraftarları için

Devasa Deutsches Museum, sergilenen 25.000'den fazla öğeyle en büyük bilim ve teknoloji müzelerinden biridir. 1903'ten beri açık, meraklı bir sahip olması gereken bir ziyaret. Ana müze binası, İsar Nehri'ndeki bir adada bulunurda ve şehirde başka bir yer daha vardır. Astronomi, makineler, makineler, tarım, elektronik, kimya, ilaç, cam, madencilik ve daha fazla ilgili, var.

Königlicher Hirschgarten – Münih'te yeme içme eğlencesi için özel bir yer

Eğlenceli Königlicher Hirschgarten, dünyanın en büyük bira bahçelerinden sahiptir. Ayrıca, kullanıcılardan yararlanabileceklerin gelen spesiyalitelerin yanı sıra nefis Bavyera yemek alanlarının yanı sıra kapsamlı yemek alanlarının kapsayabilecekleri de mevcuttur. Kuruluşun uzun bir adı vardır ve ki bir av köşkü olarak kullanılmıştır.

Restoranın 1700'e kadar uzanıyor ve gerekli işlevler ve özel etkinlikler için popüler bir yerdi. Öğle ve akşam yemeği servisi yapanlar, güzel açık hava ortamında sadece bir içki içmek için Königlicher Hirschgarten'i ziyaretler özgürler.

Viktualienmarkt Gurmeler için mutlaka olması gerekir bir yer!

Her gün açık olan ve şehrien yer alan Viktualienmarkt, Münih'teki en eski çiftçi pazarıdır. 1800'lerin beri burada ticaret yapılıyor. Temel olarak taze ürünlere odaklandığı ilk günlerinden, mutfak işleri, peynirler, tatlılar, balık, mutfaklar, yemeye hazır, suları ve çok daha fazla satıyor. Taze çiçek ve satan tezgahların yanı sıra oturmalı bitki da bulunmaktadır. Pazar, otantik bir yerel mekan için deneyim için Münih'te yemek yiyebileceğiniz en iyi mekan biri, canlı ve harika bir gezi var.

Bavyera Film Stüdyoları – Münih'te ve ailelere tavsiye edilecek bir nokta

Aileler ve eğlenceyi yedi kişi için büyük Bavyera Film Stüdyoları, filmler ve popüler TV şovları üreterek bitmek üzere bir asırdır faaliyet gösteriyor. Komplekste büyük kapalı stüdyolar ve çeşitli setler bulunmaktadır. Turlar, üretim süreci hakkında daha fazla bilgi ve büyük ekrandan ürün sergisi için ziyaret edilecek yerler. Kendinizi doğrudan aksiyona verebileceğiniz bir 4D sinema da var.

Neuhausen-Nymphenburg – Münih'te ziyaret etmek için çok turistik olmayan güzel bir yer

Neuhausen-Nymphenburg, Münih'in en rahat semtlerinden biridir. Şehrin diğer bölümlerinden oluşan az turist görünümü, gezi yapanları memnun edecek çok şey var. Eşsiz buluntular ve tek seferlik ürünler ile küçük butikler ve çok sayıda yeme-içme mekanı olmak üzere olmak için alışveriş yapmak için çok yer var. bilgili kafelerden birinci sınıfa ve hareketli barlara kadar ruh halinize uygun şeyler var. Bölge ayrıca iyi gezi fırsatlarına da sahiptir.

Münih Otobüsle Avrupa Turlarımız içinde gezilecek çok sayıda yeri barındıran özel bir Almanya kenti.