BUDVA


Budva

Budva, Karadağ'da bir kıyı turizm beldesidir. Plajları ve gece hayatı ile Karadağ'ın en kalabalık ve en popüler turizm beldesi olması için amacı "Karadağ Miami" olarak adlandırılır.

Budva, "Budvan Rivijera" olarak yerska sahilinin orta kesiminde yer almaktadır. Eski şehrin üzerinde yer alan küçük bir yarımadanın gelişmiştir. Eski bir plaj, barlar ve gece kulüpleri ve küçük kayalardan oluşanları ile yerel, Rus, Sırp ve diğer Doğu Avrupalı ​​turizmleri Karadağ'da açık ara en çok ziyaret edilen yer. Yakın Sveti Stefan ve Miločer gibi lüks tatil köyleri oluşurken, kitle turizmi temel geçim.

Budva bölgesinde çoğu kaya ve biraz kumdan oluşan 35 kadar plaj vardır (8 plaj mavi bayrakla işaretlenmiştir).

Özel yaz, gündüz ve gece hayatı, tiyatro oyunları ve performansları, oyun geliştirme ve eğlence programlarını sunar.

Okullardaki gece dükkanları, alışveriş yapmak için gitmek üzere planlamalarını ve okul öğrencilerinin açıkta sergileyebileceklerinden rahatsız olabilir. Esas olarak, tüm eylemin ana yeri olan bir sokak vardır.

Budva, açık olduğu gibi her yerde inşa edilen hedef olmayan apartmanlar ve gelecekte kötü planlanmış, bir büyüme gibi görünüyor - ne yazık ki yakın yakın inşaatlar görülebilir.

Bazı yerlerde, bazı yerlerdeler, semsiyeler ve sesli müzikle dolu kalabalıklar budva'yı hayal ve sevimsiz. Yiyecek ve konaklama fiyatları da daha az popüler olan tatil yerlerinde bulunabilecek fiyatların üzerindedir.

Eski şehir, zenginlerin lüks bağlamaya giriş yat limanının bitişlerinidedir. Eski şehir küçük ama güzel, restoranları ve eşyaları yüksek fiyatlara satan butikleri var.

Ana sayfamızda diğer konular hakkında bilgi almak için  Otobüsle Avrupa Turu  sayfamızı tıklayınız.

Yurt içi turlarımızla ilgili bilgi sahibi olmak için: Aven Camp Kamp Turları ve Mavi Yolculuk sitemizi ziyaret edin.

Acentemizin ana sayfasını ziyaret etmek için ise avenetitur.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz 

Budva gezilecek yerler, Balkan turu otobüsle, Balkan turu, büyük Balkan turu, otobüsle Avrupa turu, mini Avrupa turu, büyük Avrupa turu, Budva görülecek yerler, Budva gece hayatı, Karadağ gezilecek yerler