Fransa


Fransa 

Fransa Euro Avrupası’nın gelişmişlikte en büyük 3 devletinden biri. Hem Akdeniz kıyılarındaki tatil şehirleri ile hem içerde yer alan meşhur Paris - Bordoux kentleri ile turistlerin oldukça ilgisini çeken dünyanın en çok turist çeken ülkesi olarak görenleri kendine hayran bırakıyor. Fransa Akdeniz'e ve Atlas Okyanusuna kıyısı bulunan bir ülke.

Fransa'nın her tarafı gezilebilir görülebilir şehir ve kasabalarla dolu. Fransa'nın hemen topraklarının tümü gezilmeye görülmeye değer. Her ne kadar 1789 İhtilalinden sonra 2. Dünya savaşı sonuna kadar huzuru bulamamış olsa da modernite ile tekniği, doğal güzelliklerle sanatsal güzellikleri bir arada harmanlamış ve bugünkü Fransa ülkesi oluşmuş.

Fransa'nın 5 şehrini gezip görme şansımız olacak. Bunlar Paris, Marsilya, Cannes ve Nice şehirleri. Otobüsle Avrupa Turu, 2019 Otobüsle Avrupa, 15 günlük Avrupa Turu, Büyük Avrupa Turu, tüm Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu yorum, otobüsle Avrupa turu ekşi, 2019 bayram tatili Avrupa turu, büyük Avrupa turları