Norveç


Norveç:

İnsanları, refah seviyesi, baş döndüren fiyortları, kuzey ışıkları, yaşam standartları, doğal güzellikleri, evleri, mimarisi, sakinliği, Buzdan otelleri, yemyeşil kentleri, huzuru, hoşgörülülüğü,, özgür ve barışçı insanları ile medeni bir ülkedir Norveç.

Norveç gezilecek yerler

Kuzey Avrupa’da yer alan bu devletin başlıca kentleri: Bergen, Stavanger, Frederikstad, Trondheim, Kristiansand, Tromsö, Drammen. Atlas Okyanusu kıyısında, İskandinavya Yarımadası’nın batı bölümünde yer alır. Ülke alanının 3/4’ü dağlar, buzullar ve tundralarla kaplıdır. Ancak şehirlerinin güzelliği ve doğal güzelliklere olan turistlerin merakı ile her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilir. 

Otobüsle Avrupa Turu için uğrayacağımız ve uzun zaman geçireceğimiz ülkelerden biri de Norveç'tir. Norveç Kuzey Avrupa Turu İskandinav Turu ülkeleri kapsamında gezeceğimiz ülkelerden biridir. 


Anahtar kelimeler:

Otobüsle Kuzey Avrupa İskandinav Turu,Büyük Avrupa Turu,Baştan başa Avrupa turu,Ekonomik Avrupa turu, 2019'da Avrupa turları,İskandinav ülkeleri turu,otobüsle Avrupa Turları,İskandinav