Otobüsle Avrupa turu hazırlık işlemleri, avrupa gezisine çıkmadan önce yapılacaklar

Avrupa Turumuzun hazırlık işlemleri

2018 yılı Bayram tatillerinde Otobüsle baştan başa Avrupa Turuna katılmak isteyen adaylar. Öncelikle Keramos Tur Seyahat Acentemize doğrudan ya da bu sitemizdeki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu alıyoruz. Sizleri tur programı hakkında detaylı bilgilendirmemizi yapıyoruz.

1 Mart tarihine kadar geçerli olan 749 Euro kampanyalı fiyatımızdan yararlandıysanız eğer tur için ödemenizi alıyoruz. Bknz: Ödeme ve fiyatlar için tıklayın 

Eğer vizeniz yoksa

Eğer yeşil pasaportunuz varsa vize işlemlerine gerek kalmıyor. 

Eğer pasaport ve vizeniz yoksa, önce pasaportunuzu çıkarıyorsunuz. Eğer Şengen vizeniz varsa vize işlemlerine gerek kalmayacak. Eğer vizeniz yoksa ve bizimle birlikte çıkarmak isterseniz 10 Euro karşılığında size danışmanlık yaparak dosyanızı hazırlıyoruz.

Vize için gerekli olan sizden isteyeceğimiz belgeleri hazır edip Ankara’da iseniz elden şehir dışında iseniz kargo ya da mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.

Ondan sonra sizin için alacağımız randevu günü ve saatinde dosyanızla bizzat müracaatınızı gerçekleştiriyor ve vizenizin bulunduğu pasaportunuzu teslim alacağınız günü beklemeye başlıyorsunuz. Birkaç gün içinde pasaportunuz size ulaştırılıyor.

Vizeniz çıktıysa eğer yavaş yavaş valizinizi hazırlayabilirsiniz. İyi yolculuklar...

Sayfayı Paylaş