Baştan başa otobüsle Avrupa turu vize

OTOBÜSLE AVRUPA TURU İÇİN VİZE İŞLEMLERİ

Otobüsle Avrupa Turu yapacaklar için Yeşil Pasaport ya da vize şartı aranmaktadır. Haydi Avrupa’ya ile Avrupa Turuna katılmak isteyip de vizesi olmayanlar için vize başvuruları anlaşmalı profesyonel vize başvuru merkezi ile yürütülmektedir. Vize işlemleri sizin adınıza yürütülmekte olup, vize dosyası hazırlama ve vize danışmanlığı yapmaktadır.

Otobüsle Tüm Avrupa Turu için pasaport gerekli olup öğrenciler için pasaport harcı alınmamaktadır. Pasaport haricinde vize işlemleri için 130 Euro Vize ücreti bulunmaktadır. 

Vize tarihinden 1,5 ay önce vize evraklarınızın tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan evraklar kontrol edildikten sonra eksik veya hatalı evrak varsa size bildirilmekte kalan zaman içinde onları vize başvuru gününe kadar hazır etmeniz gerekmektedir. 

Katılımcılar için vize başvurusundan önce istenen evraklar katılımcılara bildirilecektir. Wattsapp grubundan ya da doğrudan arama yoluyla evraklarınız hakkında sorularınız yanıtlanmaktadır. 

Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Otobüsle Orta Avrupa Turu ve Balkan turu - Otobüsle İtalya Turu ve Yunanistan - Balkan Turu ve diğer turlarımızda sizlere vize hizmeti sunmaktayız. 


Anahtar kelimeler: Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa, vize işlemleri, vize danışmanlık, Schengen vizesi danışmanlık, vize dosyası hazırlama, büyük Avrupa turu ,tüm Avrupa turu, otobüsle orta Avrupa turu, otobüsle İtalya turu, otobüsle balkan turu

Makaleyi paylaş