Otobüsle Avrupa turu, ekonomik Avrupa turu, tüm Avrupa turu

EN UCUZ EN KAPSAMLI TÜM AVRUPA TURU

Haydi Avrupa'ya adını markalaştırmak, daha önce düzenlediğimiz özel ve kapalı turların dışında genç jenerasyonunun fazlaca katılımını sağlamak, pahalı olmasa Avrupa'yı baştan başa gezerdim diye düşünen gençlere bir şans tanımak ve Haydi Avrupa'ya isminin daha geniş kitlelerle tanınmasını sağlamak için yalnızca 2018 yılına özel indirimli, promosyon kampanya fiyatı uygulandı. 


Otobüsle Avrupa Turu fiyatımız ekonomik olmakla kalmayıp aynı zamanda bu tur ücretini taksitle ödemeniz de mümkün. Her ay Euro kur değeri üzerinden yatıracağınız ücretle Avrupa Turuna katılmanız mümkün. Otobüsle Avrupa Turu'na katılmayan kalmasın, Avrupa'yı gezmeyen kalmasın...

Avrupa'yı baştan başa gezmek isteyenler için 2018 yılı yazı bir fırsat olacak. Hem en geniş kapsamlı hem de en uygun fiyata olan bu turumuzdan faydalanmak ve eğlenceli bir otobüsle keşfetmek için henüz geç kalmadınız. 

Hem Ağustos turumuz hem de Haziran turumuz için kayıtlarımız devam etmektedir ve FİYATIMIZ 749 EURO'DUR

Paris'ten, Üsküp'e, Nürmberg'ten, Barcelona'ya, Roma'dan Prag'a 33 şehri ve Hollanda'dan, Yunanistan'a, İspanya'dan Avusturya'ya 17 ülkeyi tek seferde gezme imkanına kavuşacak olan katılımcılarımıza bir güzellik daha sunuyoruz. Gelecek yıl promosyon turlarımız % 5 indirimli olacaktır.

2019'da yeni olarak Kuzey Avrupa ve Orta Avrupa ile Ukrayna Moldova Turları ile karşınızdayız.

Makaleyi paylaş