Otobüsle Avrupa Turu- Öğrenciler

Otobüsle Avrupa Turu Öğrencilere...

Öğrenciler için Avrupa Turu denince Haydi Avrupa’ya…

Geçen yıl Otobüsle Büyük Avrupa Turuna katılmak isteyip de iş veya okul sebebiyle katılamayan gezi tutkunlarına Haydi Avrupa’ya ekibi olarak bir müjdemiz var.  2020'de de yine en uygun fiyata en güzel turlara imza atıyoruz. Öğrencilere yönelik düzenleyeceğimiz turlarımız için kapılarımız sonuna kadar öğrencilerimize açık.

Geniş kapsamlı Otobüsle Avrupa Turlarına uygun fiyattan katılmak isteyen öğrencilere o halde Haydi Avrupa’ya diyoruz.

5 farklı tarihten istediğinizi seçin

Haydi Avrupa’ya ekibi olarak katılımcılarımızın mağdur olmaması ve en uygun zamanda tura katılmaları için, ayrıca en uygun fiyata, en ucuz ve en kapsamlı şekilde oluşturduğumuz bu baştan başa Avrupa'ya gezi ve turları fırsatından herkes yararlanabilir.

Öğrencilere özel indirimler

Avrupa'yı gezmek isteyen öğrenciler için ödemede kolaylık, fiyatlarda indirim, gruplarda özel indirimler yapılacak. Yüksek Lisans ve Açık Öğretim Öğrencileri de dâhil olmak üzere çalışmayan öğrencilere özel indirimlerimiz uygulanacaktır. Geçimini kendi sağlamayan, çalışmayan, okuyan gençlerimize yönelik konaklama sayısı fazla turlarımıza 2020 yılında katılabilirsiniz.

Öğrencilere yönelik çok özel indirimler uygulanacaktır ve indirimlerden yalnızca bir tanesi uygulanacaktır.

Sınav stresini eğlenerek ve öğrenerek atın

Bütün yıl boyunca sınavdan sınava koşan, stresten sıkılan, eğlenmek ve aynı zamanda kültür anlamında kendine bir şey katmak isteyen, Avrupa’nın sembol eserlerini merak eden, önünde bir fotoğrafım olsun diyen öğrenci arkadaşlar için Haydi Avrupa’ya büyük fırsat kapısını aralıyor.

Akşamları özel programlarla, grup halinde rehberimiz tarafından organize edilecek akşam turlarımız düşük bütçeli ve eğlencesi bol geziler olacak.

Müzelere ve tarihi yerlere merakı olan öğrencilerin arayıp da bulamadıkları fırsatlar Haydi Avrupa’ya ile sunulacak.

Yabancı dilini uygulama ile geliştirmek isteyenler için de Otobüsle Avrupa Turlarımız öğrencilere çok değerli imkanlar sunuyor.

Avrupa Turlarımız:

2020de öğrencilerimizin katılabileceği Otobüsle Avrupa Turlarımız:

- Otobüsle Büyük Avrupa Turu

- Büyük Avrupa Turu - Genç Gezginler

- Uçakla Ukrayna - Moldova Turu

Herkese başarılar ve iyi tatiller…

 

Anahtar kelimeler; Öğrenciler için Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav Turu, Otobüsle Baltık Ülkeleri Turu, Otobüsle Avrupa Turu Öğrenci, Ukrayna turu, Moldova Turu, büyük Avrupa turu

Makaleyi paylaş