Otobüsle Avrupa Turu- Öğrenciler

Otobüsle Avrupa Turu Öğrencilere...

2018 Otobüsle Büyük Avrupa Turuna katılmak isteyip de iş veya okul yoğunluğundan katılamayan gezi tutkunlarına Haydi Avrupa’ya ekibi olarak bir müjdemiz var.  2019'da da en uygun fiyata en güzel turlara imza atıyoruz. Öğrencilere yönelik düzenleyeceğimiz turlarımız için kapılarımız sonuna kadar öğrencilerimize açık.

Haydi Avrupa’ya ekibi olarak katılımcılarımızın mağdur olmaması ve en uygun zamanda tura katılmaları için, ayrıca en uygun fiyata, en ucuz ve en kapsamlı şekilde oluşturduğumuz bu baştan başa Avrupa'ya gezi ve turları fırsatından herkes yararlanabilir.

Geniş kapsamlı Otobüsle Avrupa Turlarına uygun fiyattan katılmak isteyen öğrencilere o halde Haydi Avrupa’ya diyoruz.

Avrupa'yı gezmek isteyen öğrenciler için ödemede kolaylık, fiyatlarda indirim, gruplarda özel indirimler yapılacak. Yüksek Lisans ve Açık Öğretim Öğrencileri de dahil olmak üzere çalışmayan öğrencilere özel indirimlerimiz uygulanacaktır. Geçimini kendi sağlamayan çalışmayan okuyan gençlerimize yönelik konaklama sayısı fazla turlarımıza 2019 yılında katılabilirsiniz.

Öğrencilere yönelik % 5 indirim uygulanacaktır ve indirimlerden yalnızca bir tanesi uygulanacaktır.

Üniversite Öğrencileri Haydi Avrupa'ya...

2019'da öğrencilerimizin katılabileceği Otobüsle Avrupa Turlarımız:

- Otobüsle Büyük Avrupa Turu

- Otobüsle Kuzey Avrupa turu  - Orta Avrupa Turu ve İskandinav Turu - Baltık Ülkeleri Turu (hepsi bir arada)

-Otobüsle Orta Avrupa ve Balkanlar Turu

- Uçakla Ukrayna Turu 

Herkese başarılar ve iyi tatiller…

Anahtar kelimeler; Öğrenciler için Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav Turu, Otobüsle Baltık Ülkeleri Turu, Otobüsle Avrupa Turu Öğrenci, Ukrayna turu, Moldova Turu 

Makaleyi paylaş