Otobüsle Avrupa Turu- Öğrenciler

Otobüsle Avrupa Turu Öğrencilere...

Öğrenciler için Avrupa Turu denince Haydi Avrupa’ya…

Geçen yıl Otobüsle Büyük Avrupa Turuna katılmak isteyip de iş veya okul sebebiyle katılamayan gezi tutkunlarına Haydi Avrupa’ya ekibi olarak bir müjdemiz var.  

2021'de de yine en uygun fiyata en güzel turlara imza atıyoruz. Öğrencilere yönelik düzenleyeceğimiz turlarımız için kapılarımız sonuna kadar öğrencilerimize açık.

Geniş kapsamlı Otobüsle Avrupa Turlarına uygun fiyattan katılmak isteyen öğrencilere o halde Haydi Avrupa’ya diyoruz.

Pandemi nedeniyle herkes uzunca bir süre stres yaşadı. Bu stresi en fazla hisseden kesimlerden biri de üniversite öğrencileri. Pandemi stresini atmak ise çok basit. Gerek yıl boyu evden online derslere katılarak açık havaya özlem duyulması...  Gerekse kitaplardan elde edilen bilgilere takviye olarak farklı kültür ve yapıları yerinde gözlemlemek için Otobüsle Avrupa Turu öğrenciler için tam bir fırsat. 

3 farklı tarihten istediğinizi seçin

Haydi Avrupa’ya ekibi olarak katılımcılarımızın mağdur olmaması ve en uygun zamanda tura katılmaları için, ayrıca en uygun fiyata, en ucuz ve en kapsamlı şekilde oluşturduğumuz bu baştan başa Avrupa'ya gezi ve turları fırsatından herkes yararlanabilir.

Sınav stresini eğlenerek ve öğrenerek atın

Bütün yıl boyunca sınavdan sınava koşan, stresten sıkılan, eğlenmek ve aynı zamanda kültür anlamında kendine bir şey katmak isteyen, Avrupa’nın sembol eserlerini merak eden, önünde bir fotoğrafım olsun diyen öğrenci arkadaşlar için Haydi Avrupa’ya büyük fırsat kapısını aralıyor.

Akşamları özel programlarla, grup halinde rehberimiz tarafından organize edilecek akşam turlarımız düşük bütçeli ve eğlencesi bol geziler olacak.

Müzelere ve tarihi yerlere merakı olan öğrencilerin arayıp da bulamadıkları fırsatlar Haydi Avrupa’ya ile sunulacak.

Yabancı dilini uygulama ile geliştirmek isteyenler için de Otobüsle Avrupa Turlarımız öğrencilere çok değerli imkanlar sunuyor.

Avrupa Turlarımız:

2021'de öğrencilerimizin katılabileceği Otobüsle Avrupa Turlarımız:

- Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Maxi

Otobüsle Büyük Avrupa Turu - Boutique

Otobüsle Mini Avrupa Turu 

- Kuzey Avrupa Turu

Dilerseniz Avrupa haricinde de alternatifler mevcut. Kamp turlarına katılmak isteyebilir, gençlere yönelik Ege ve Akdeniz'in en güzel kıyılarında kamp yapabilirsiniz. 

Bunun için Kamp Turları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Anahtar kelimeler; Öğrenciler için Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle Orta Avrupa Turu, Otobüsle İskandinav Turu, Otobüsle Baltık Ülkeleri Turu, Otobüsle Avrupa Turu Öğrenci, Ukrayna turu,büyük Avrupa turu, Avrupa Turu, Mini Avrupa Turu,

Makaleyi paylaş