Otobüsle Avrupa turu mu yoksa uçakla Avrupa turu mu 2019

Otobüsle mi yoksa uçakla mı?

Otobüsle mi uçakla mı Avrupa Turu

Otobüsle Avrupa Turu'na katılanlar bilirler ki gezmenin görmenin her gün farklı bir ülkede olmanın keyfinin yanı sıra otobüs yolculuğu yapmanın da ayrı bir keyfi ve eğlencesi vardır. Orada kazanılan dostluklar, birlikte geçirilen güzel anlar, biriktirilen anılar da şehir şehir gezmenin verdiği keyif kadar güzeldir.

Otobüs konforu

Hava alanlarının yoğunluğu ve hava yolu şirketlerinin uçak filolarının yetersizliği nedeniyle ve direk uçuşların istediğiniz gün ve saate uymaması nedeniyle aktarma sayılarının fazlalığı ile birlikte artık uçakla seyahat her şehir için zamandan kazandırmıyor.

Ayrıca havaalanındaki güvenlik önlemleri, kuyruklar ve diğer olumsuz şartları da düşündüğünüzde otobüsle seyahat etmekle uçakla seyahat etmenin bir yolcu için çok da fazla farkı kalmıyor.

Uçakla Avrupa turları en fazla bir kaç ülke gezmek mümkün olurken, otobüsle Avrupa turunda bir defada 20 ülkeyi bile görmek mümkündür.

Örneğin Avrupa’ya uçakla bile gidilse ülkeden ülkeye ve şehirden şehire transferler yine otobüsle mümkün olabilmektedir.

Otobüsle Avrupa Turunda yorulmak ve dinlenmek dengelidir. Hem yorulursunuz, hem dinlenirsiniz. Ancak Uçakla Avrupa turunda dinlenmek için çok fazla imkanınız olmaz. Ancak evinize döndüğnüzde dinlenirsiniz.

Uçakla Avrupa turunda Batı ve Orta Avrupa’yı gezeceğiniz zaman balkanları görmeden gerçekleşir,  ama otobüsle Avrupa turunda balkan ülkeleri mutlaka görülmektedir.

Otobüsle Avrupa Turunda bagaj sınırlaması varken, otobüsle Avrupa Turunda böyle bir şey yoktur.

Otobüsle Avrupa Turu seyahati süresince samimi dostluklar ve eğlenceli bir ortam söz konusu iken uçakla seyahatte böyle bir ortam mevcut değildir.

Otobüsle Avrupa Turunda yol üzerindeki tesislerde bulunduğunuz ülkenin kültürel özelliklerini, yerel insanların yaşam tarzını görebilmek mümkünken, Uçakla seyahatlerde yerel halk ile çoğu yerde tanışmadan karşılaşmadan turu bitirmiş olursunuz. Gezilerin en çok ilgi çeken yönlerinden biri de yerel halkla ilişkiye geçebilmektir.

Otobüsle Avrupa Turunda istediğiniz yerde dinlenme imkânı varken, yolda yol boyu gezdiğiniz ülkenin farklı yönlerini görmek mümkünken uçakla seyahatte böyle bir şey mümkün değildir.

Otobüsle Avrupa Turu yapmak daha butik özellikler taşırken uçakla Avrupa turu yapmak genel geçer şartları yoğundur ve kişiye göre ayarlamak mümkün değildir.

Otobüsle Avrupa Turunda grup samimiyeti ve eğlenceli yolculukların ruhunu Uçakla Avrupa Turunda yakalamak mümkün değildir.

Otobüsle Avrupa Turlarında; Haydi Avrupa’ya

Yılların bilgisiyle tecrübesini buluşturan Haydi Avrupa’ya Aven Eti Turizm şirketi bünyesinde daha önce olduğu gibi 2019 yılında da 5 farklı Otobüsle Avrupa turu programı ile karşınızda olacak. 


Anahtar kelimeler:

otobüsle Avrupa turu, uçakla Avrupa turu, otobüsle baştan başa Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu 2019, büyük Avrupa turu, 2019 otobüsle Avrupa turu,otobüsle mi uçakla mı, 2019 otobüsle Avrupa turu,15 16 günlük Avrupa

Makaleyi paylaş