Otobüsle Avrupa turu mu yoksa uçakla Avrupa turu mu 2019

Otobüsle mi yoksa uçakla mı?

Otobüsle Avrupa Turu'na katılanlar bilirler ki gezmenin görmenin her gün farklı bir ülkede olmanın keyfinin yanı sıra otobüs yolculuğu yapmanın da ayrı bir keyfi ve eğlencesi vardır. Orada kazanılan dostluklar, birlikte geçirilen güzel anlar, biriktirilen anılar da şehir şehir gezmenin verdiği keyif kadar güzeldir.

Hava alanlarının yoğunluğu ve hava yolu şirketlerinin uçak filolarının yetersizliği nedeniyle ve direk uçuşların istediğiniz gün ve saate uymaması nedeniyle aktarma sayılarının fazlalığı ile birlikte artık uçakla seyahat her şehir için zamandan kazandırmıyor.

Ayrıca havaalanındaki güvenlik önlemleri, kuyruklar ve diğer olumsuz şartları da düşündüğünüzde otobüsle seyahat etmekle uçakla seyahat etmenin bir yolcu için çok da fazla farkı kalmıyor.

Uçakla Avrupa turları en fazla bir kaç ülke gezmek mümkün olurken, otobüsle Avrupa turunda bir defada 20 ülkeyi bile görmek mümkündür.

Uçakla Avrupa turu genelde balkanları görmeden gerçekleştiği gibi, otobüsle Avrupa turunda balkan ülkeleri mutlaka görülmektedir.

Otobüsle Avrupa Turunda bagaj sınırlaması varken, otobüsle Avrupa Turunda böyle bir şey yoktur.

Otobüsle Avrupa Turu seyahati süresince samimi dostluklar ve eğlenceli bir ortam söz konusu iken uçakla seyahatte böyle bir ortam mevcut değildir.

Otobüsle Avrupa Turunda istediğiniz yerde dinlenme imkanı varken, yolda yol boyu gezdiğiniz ülkenin farklı yönlerini görmek mümkünken uçakla seyahatte böyle bir şey mümkün değildir.

Otobüsle Avrupa Turu yapmak daha butik özellikler taşırken uçakla Avrupa turu yapmak genel geçer şartları yoğundur ve kişiye göre ayarlamak mümkün değildir. 

Otobüsle Avrupa Turunda grup samimiyeti ve eğlenceli yolculukların ruhunu Uçakla Avrupa Turunda yakalamak mümkün değildir. 

2019 yılında 5 farklı Otobüsle Avrupa turu programı ile karşınızda olacağız

Makaleyi paylaş