Otobüsle Avrupa turu yorum Haydi Avrupaya

Otobüsle Avrupa Turuna katılanlar ne dedi - Yorum

Ölmeden önce yapılacaklar listemizdeydi

Otobüsle Avrupa Turumuzun sonunda güzel anılar biriktirdik. Yeni insanlar tanıdık. Otobüs evimiz gibi oldu. Bol bol yürüdük, epey de yorulduk. Ama öyle şahane yerler gördük ki tüm yorgunluğumuzu unuttuk.

Otobüsle Avrupa Turları yorumları

Bir çok ülke ve şehir gezmek bir filmin fragmanını izlemek gibiydi ama hangi şehri çok sevdik, bir daha gitmek ister miyiz, nereye kaç gün yeterli, tespit etmemizi sağladı. En güzel ve en önemli şehirlerde daha uzun zaman geçirdiğimiz, güzergah üzerinde çoğu şehre uğrayarak fotoğraf anıları biriktirdiğimiz titizlikle hazırlanmış bir programla çok güzel bir deneyimdi. Haydi Avrupa'ya en güzel yönü programın güzelliği. Ve ölmeden önce yapılacaklar listemizden bir madde daha eksildi böylece. Darısı nicelerine.

Abdullah - Burcu Bingöl - MUĞLA

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kuzey Avrupa Turu'na gitmek de nasip olsun

Otobüste ilk defa karşılaştığımız insanlarla bir aile olduktan sonra, Avrupa'yı keşfetmenin tadı paha biçilmez... Bu heyecanı ve deneyimi yaşarken tatlı yorgunlukların lafı bile edilmez. Haydi Avrupa'ya ekibine her şey için teşekkürler...

yorum otobüsle avrupa turu giethoorn

17 günde bir çok şehir gezmek harikaydı elbette ama bunun kadar güzel olan şey; güzel arkadaşlıkların bize kar olarak kalması :) Umarız Haydi Avrupa'ya ile Kuzey Avrupa turunu yapmak da kısmet olur.

Rabia - Kevser Gönenli - İSTANBUL

 


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hem en uygun fiyata hem en geniş kapsamlı tur

Uzun süredir hayalim olan Avrupa gezisini birkaç senedir araştırıyordum. İyi ki bu zamana kadar başka bir yol denemeyerek Haydi Avrupaya'yı tercih etmişim. Bu kadar uygun fiyata geçtiğimiz senelerde bile rastlamadığım; üstelik şehir ve ülke sayısı bakımından da birçok programa oranla daha fazla bir tur programı oldu.

Ankara'dan yola çıkıp Avrupa'nın tüm önemli başkentlerini ziyaret etmek güzel bir duygu. Bize bu imkânı sağlayan Haydi Avrupaya'nın deneyimli ekibi güven verdi.

büyük avrupa turu yorum prag

Kaldığımız otellerin rahatlığı, tempolu Avrupa gezimizin yorgunluğunu atmamızı sağlarken, herkesle bir arkadaş samimiyetinde ilgilenen grup sorumlumuz sayesinde, aklımızda unutulmayacak güzel anılar bırakan bu seyahatimiz için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Funda Demirel - Ankara

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hiç olmadığı kadar hayalinize yakınsınız.

Hepimizin adını defalarca duyduğumuz, hep gitmek istediğimiz, keşfetmenin tadını çıkartmak istediğimiz, orada bir fotoğrafımız olmalı dediğiniz yerler vardır. 2018 Haziranında Haydi Avrupa’ya ile oralara gitmiş birisi olarak belirtiyorum ki gitmek istediğiniz yerlere bu turla çok yakınsınız.

Haydi Avrupa’ya sizin hayallerinizi gerçekleştirmeyi amaç edinmiş bir tur. Türkiye’nin en uygun fiyatına -inanması bile zordu- 749 Euro’ya paha biçilemeyecek kalitesiyle bize bu imkânı sundu Haydi Avrupa’ya. Arkadaşlarınızla, aileniz ile sevdiklerinizle belki de tek başına…

Nasıl dilerseniz bu turda hiç fark etmiyor. İlk defa gördüğünüz insanlar ile oluşan dostluk eşliğinde başlayan bir yolculuk; otobüs ile Avrupa’nın en güzel ülkelerini görmenin keyfine varmak, belki de anlatılmaz yaşanır sözü tam da bu tur için ifade edilmiş.

Hepimizin olduğu gibi benimde aklıma onlarca soru geldi. Başta insanın aklına gelen otobüs ile nasıl olacak, nasıl uyuyacağım soruları.. Turumuzu yaptığımız otobüsün Avrupa standartlarına göre hazırlanmış olması işimizi kolaylaştırdı. Sonra diğer sorular en başında cep telefonu, tablet, fotoğraf makinesi gibi teknolojik ekipmanların şarj sorunu her koltukta bulunan prizlerle çözüldü. Peki, hiç tanımadığım insanlar ile nasıl yolculuk yapacağım diye de kaygılanırsanız Haydi Avrupa’ya otobüsüne bindiğiniz anda fark ediyorsunuz ki, tur şirketi işini layığı ile yapmış ilk defa gördüğünüz bu insanlar ile birkaç saat sonra çok koyu bir muhabbetin parçası olmuşsunuz.

Her   sabah güneşin   doğuşunu başka   bir ülkede   karşılamanın   düşüncesi le   başladığımız   yolculuğumuz   Yunanistan’dan Avrupa’nın bir ucuna kadar devam etti. Makedonya’dan İspanya’ya, İtalya’dan Hollanda’ya, Belçika’dan Macaristan’a, Slovenya’dan Andorra’ya her saat yeni yerler yeni insanlar yeni heyecanlar….

Haydi Avrupa’ya ekibinde bitmek bilmeyen bir enerji vardı. Kaptanların güler yüzü ve her talebimize olumlu yaklaşımları, Otobüste kazandığımız yeni arkadaşlıklar, her gün yeni bir ülke ile tanışmak, dünyanın sadece yaşadığımız yerden ibaret olmadığının farkındalığı bu turda en çok hatırlayacağım konular oldu. Bence bu Haydi Avrupa'ya turunda sizi üzecek tek şey vedalaşmalar ve keşke bitmeseydi deyişiniz olacak

Serkan MALKOÇ - KOCAELİ

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dünyanın en güzel yolculuğu

Otobüsle Avrupa Turu için bir yorum yapmam gerekirse dünyanın en iyi yolculuğu budur diyebilirim. Güzel ülkemin her köşesine gitmek nasip olmuştu. En doğusundan en batısına, en kuzeyinden en güneyine... Ama hiç bir yolculukta açık bir ifade eli belirtmek isterim ki bu kadar sıcak aile ortamını Haydi Avrupa'ya ekibinde yaşadığım gibi yaşamadım. Yeteri kadar zamanı olmayanların kısa sürede Avrupa'nın 17 ülkesinin en güzel şehirlerini gezmesi inanılmaz ve tarif edilemez bir duygu.

camp nou otobüsle avrupa turu yorum

Tabi ki bu gezide futbol heyecanımdan dolayı "Barcelona" şehrini ve Camp Nou Stadını gezmem ve o statta o havayı teneffüs etmemin benim için anlamı çok büyük. Bu hayalimi kısa sürede gerçekleştirmeme vesile olan Kemal Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kendisi sayesinde yeni bir ailem daha oldu. Saygılarımla...

Zekeriya YILGIN - HATAY

---------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba Haydi Avrupa’ya

29 Haziran - 16 Temmuz tarihleri arasında yapmış olduğumuz Avrupa turumuz hakkında bende bir şeyler söylemek istiyorum..

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu yola çıkmadan önce etrafımda ki bir çok insanlar (ailem, arkadaşlarım vs.) otobüsle o yol gidilir mi, otobüsle seyahat etmekten bıkacaksın, yorulacaksın gibi bir çok olumsuz cümleler kurdular. Bense Mersin’de yaşıyorum ve İstanbul’a kadar bile otobüsle gidemez ve uçakla giden biriydim. Ama gezgin ruhumun ve yeni yerler görme merakımın verdiği heyecanla İspanya’ya kadar gidip oradan geri dönmeyi göze almıştım ve bu yola çıkarken hiç korkmamıştım açıkçası.

Yolculuk da tatil de tam beklediğim gibi oldu. Bu yola çıkarken yol üstünde güzergahımızda onlarca yeni şehir vardı, ve hiç birisini daha önce görmemiş olmak yol üstünden panaromik bile olsa görmek yeni yerleri görebilmek bu yola bizi daha çok sürükledi ve yola aslında bu açıdan bakınca hiçte yorucu ve sıkıcı geçmedi. Bu yazımı Avrupa’ya kadar otobüsle gidilir mi diye merak edenler ve olumsuz düşünenler için yazıyorum :) Şimdi ise biraz da bizim tatlı telaşla geçen yorgunluğu ile göze tatlı gelen o mükemmel tatilimizden bahsedeyim :)

budapeşte avrupa tura yorum

Eğer Avrupa’da bir çok ülke ve şehir gezmek istiyorsanız, kesinlikle ama kesinlikle otobüslü turları tercih etmelisiniz diyorum çevremde ki herkese. Uçakla gidilir fakat hem fazla bir bütçe hemde uzun bir zaman gerektirir. 17 gün boyunca 18 ülkeyi doyasıya gezemezsiniz. Bize 17 gün boyunca 18 ülkeyi gezdiren adım adım 33 şehri gezdiren Haydi Avrupa’ya çok minnettarım. Çünkü hem çocukluk hayallerimi gerçekleştirdi, hem de bize tek başına yapılamayacak bir imkansızı başarmamızı sağladı. Her gün başka bir ülkede uyanmanın, hatta ve hatta sabah başka ülkede uyanıp akşam başka ülkede uyumanın verdiği o mutluluğu gerçekten o duyguyu mümkün değil anlatamam.

Biz Haydi Avrupa’ya ile çok güzel bir tatil geçirdik. Güldük eğlendik, gezdik ve bu yola tek başıma çıktığımı düşünüyordum ama turda yeni arkadaşlıklar edindik. Asla tek kalmadık. Hayatımın en güzel dönemlerinden birisini bana yaşattığı için Haydi Avrupa’ya teşekkürü borç bilirim. Umarım Haydi Avrupaya'nın  bir başka turlarında tekrar görüşmek dileğiyle...

İpek PEKOĞLU - Mersin.. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İmkanı olan herkes katılmalı

Yaptığımız otobüsle Avrupa Turu sonunda eğlendik, bir sürü güzel arkadaşlıklar edindik, ve harika şehirlerde harika zamanlar geçirdik. Herkesin bu seyehate katılması gerektiğini düşünüyorum. Her şey için Haydi Avrupa'ya ekibine ve özellikle güler yüz ve anlayışını esirgemeyen koordinatör Kemal Bey'e teşekkürler.

yorumlar otobüsle avrupa turu

Yiğit Özlan - Ankara

................................................................................................................

Haydi Avrupa'ya Eğlenceli Otobüs ile baştan başa Avrupa Turu'na çıkıyoruz. Çünkü tek bir ifade ile özlemek gerekirse ufkumuzu genişletmek ve kendimizi aşmak istiyoruz.

Haydi Avrupa'ya çok amaçlı Otobüsle Avrupa Turları 20 yılı aşkın deneyimle; genç heyecanların, dinamizmin ve işini severek yapan insanların buluşmasını sağladı.

Bu potansiyel gün geçtikçe monotonlaşan, sıradanlaşan hayatımızda bir devrim yaparak 14 günlük, 15 günlük, 16 günlük, 17 günlük turlarla baştan başa Avrupa'yı gezmek ve dolaşmak, kendimize en büyük armağanlarımızdan biri olacaktır. Sıra dışı bir eylem demektir, Avrupa turu. Hayatta tadılmamış duyguları tatmak demektir. Ölmeden önce yapılacaklar listesinin her zaman başındadır.

Otobüsle Avrupa Turunu yorumlamak gerekirse;

Sözle kolay söylenir, ama bunu gerçekleştirmek, yaklaşık iki hafta boyunca boyunca Avrupa'yı adım adım gezmek dile kolaydır. Bitmeyen soluksuz bir heyecandır. Her gün farklı bir ülke görerek ve keşfetmenin; tatlı yorgunluğun bir başka ifadesidir.

Otobüsle Avrupa'yı gezerken aynı otobüste bulunan yaklaşık 50 kişinin ortak hatıraları unutulmazdır. Yıllar sonra bile geriye gülümseyerek bakmaktır. Ordan ömür boyu sürecek olan dostluklar çıkarmaktır.

Hayatta insanların ilgileri merakları olmalı. Bunlar hayatın tadı tuzu rengidir, hayata bağlayan bağlar olarak insanlara ve dünyaya daha pozitif gözle bakmamızı sağlar. Avrupa şehirleri baştan başa müzelerle, sanat eserleri ile farklı mimari yapılarla doludur. İlgileriniz ve meraklarınıza hitap eden sayısız eserlere rastlamanız mümkündür.

Güzel günler göreceğiz sloganı ile hareket ettiğimiz organizasyonumuza bir defa katılmak demek, defalarca katılım isteği duymak demektir. Çünkü az zamanda çok ve büyük coğrafyayı gezmeyi başaracağız. Zaman sınırlı olacak. Her bir şehri veya şehri yansıtan mekanları gezerken en verimli şekilde zamanı kullanırken her gördüğümüz yer için ayrıca burayı gezmeye gelmek isteği uyanacaktır.

En uygun fiyata, en ucuz fiyat garantisi ile Avrupa Turu; Haydi Avrupa'ya Tur Organizasyonu ile gerçekleştirilmektedir.

 

Anahtar kelimeler: Otobüsle Avrupa turu yorum, Yorum otobüsle Avrupa turu, Otobüsle Avrupa turu Ekşi, Otobüsle Avrupa Turu forum, Otobüsle Avrupa turu Öğrenci, Haydi Avrupa'ya şikayet, Haydi Avrupa'ya yorum, Haydi Avrupa'ya forum, Haydi Avrupa'ya ekşi

Makaleyi paylaş