Otobüsle Avrupa turu yorum Haydi Avrupaya

Otobüsle Avrupa Turuna katılanlar ne dedi - Yorum

Ayça - Eren Çalayır

İstanbul

Avrupa'yı baştan başa gezme hayalimiz hep vardı. Ama tek başımıza mı yoksa bir grup eşliğinde otobüsle mi diye düşünürken karşımıza Haydi Avrupa'ya çıktı. Başta fiyatın diğer turlara göre çok uygun olması tereddüde neden olsa da konuşunca endişelerimizin yersiz olduğuna hükmettik ve yola çıktık. Yeri geldi uzun yollar geçtik, yeri geldi otobüste uyuduk, ama harika deneyimlere sahip olduk.


Her gün başka bir şehirde uyanmanın bir çok yeri ilk defa görmenin keyfi ve heyecanı paha biçilmez. Seyehat etmek her zaman güzeldir ama bunu bu güzel insanlarla yapmak bizim için büyük bir şanstı. Yolumuz bugün bittiğinde geriye bir çok güzel anı harika dostluklar kalacak. Biz bir aile olduk, otobüs de evimiz...:)

Hayat Satlık

Hayat Satlık
İZMİR

Hayatıımda en büyük ve en güzel deneyimim bu tur oldu. İyi ki bu tura katılmışım. Kemal Bey'e güvenmekle çok doğru bir karar verdiğimi tur bittikten sonra daha iyi anladım. Her şey çok güzeldi. Çok mutluyum böyle bir tura katıldığım için. Harika insanlar tanıdım. Bir daha fırsatım olsa hiç düşünmeden yine bu geziye katılırım. Haydi Avrupa'ya!

Burçin Kumral

Burçin Kumral
ADANA

Tam gitmeye karar verdiğimde mart ayı başlarıydı. Kendi kendime yer araştırırken arkadaşım Burçin'in ben de gelmek istiyorum demesiyle olayım daha güzel bir hal aldı. İkimiz de farklı ülkeler - farklı şehirler görme hayalleri vardı. Bu bizi heyecanlandırıyordu. Gidilecek şehirler arasında Brugge'un da olması beni çok çok mutlu etmişti. (Bu turu seçme nedenim) Kemal Bey tura çıkmadan ve tur sırasında desteğini hiç bir şekilde esirgemedi. 17 gün gibi uzun bir süreçte bu turu gerçekleştirmek ve bu heyecanları yaşamak harika bir duygu. İyi ki Haydi Avrupaya'yı tanıdık ve iyi ki bu tura çıktık.

Zekeriya YILGIN

Zekeriya YILGIN
HATAY

Otobüsle Avrupa Turu için bir yorum yapmam gerekirse dünyanın en iyi yolculuğu budur diyebilirim. Güzel ülkemin her köşesine gitmek nasip olmuştu. En doğusundan en batısına, en kuzeyinden en güneyine... Ama hiç bir yolculukta açık bir ifade eli belirtmek isterim ki bu kadar sıcak aile ortamını Haydi Avrupa'ya ekibinde yaşadığım gibi yaşamadım.

Tavsiye anlamında söylüyorum; yeteri kadar zamanı olmayanların kısa sürede Avrupa'nın 17 ülkesinin en güzel şehirlerini gezmesi inanılmaz ve tarif edilemez bir duygu.

Tabi ki bu gezide futbol heyecanımdan dolayı "Barcelona" şehrini ve Camp Nou Stadını gezmem ve o statta o havayı teneffüs etmemin benim için anlamı çok büyük. Bu hayalimi kısa sürede gerçekleştirmeme vesile olan Kemal Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kendisi sayesinde yeni bir ailem daha oldu. Saygılarımla...

Serkan MALKOÇ

Serkan MALKOÇ
KOCAELİ

Hiç olmadığı kadar hayalinize yakınsınız.

Hepimizin adını defalarca duyduğumuz, hep gitmek istediğimiz, keşfetmenin tadını çıkartmak istediğimiz, orada bir fotoğrafımız olmalı dediğiniz yerler vardır. 2018 Haziranında Haydi Avrupa’ya ile oralara gitmiş birisi olarak belirtiyorum ki gitmek istediğiniz yerlere bu turla çok yakınsınız. Haydi Avrupa’ya sizin hayallerinizi gerçekleştirmeyi amaç edinmiş bir tur. 

Türkiye'nin en uygun fiyatına -inanması bile zordu- 749 Euro’ya paha biçilemeyecek kalitesiyle bize bu imkanı sundu Haydi Avrupa’ya. Arkadaşlarınızla, aileniz ile sevdiklerinizle belki de tek başına… Nasıl dilerseniz bu turda hiç fark etmiyor. İlk defa gördüğünüz insanlar ile oluşan dostluk eşliğinde başlayan bir yolculuk; otobüs ile Avrupa'nın en güzel ülkelerini görmenin keyfine varmak, belki de anlatılmaz yaşanır sözü tam da bu tur için ifade edilmiş.

Hepimizin olduğu gibi benimde aklıma onlarca soru geldi. Başta insanın aklına gelen otobüs ile nasıl olacak, nasıl uyuyacağım soruları.. Turumuzu yaptığımız otobüsün Avrupa standartlarına göre hazırlanmış olması işimizi kolaylaştırdı. Sonra diğer sorular en başında cep telefonu, tablet, fotoğraf makinesi gibi teknolojik ekipmanların şarj sorunu her koltukta bulunan prizlerle çözüldü. 

Peki, hiç tanımadığım insanlar ile nasıl yolculuk yapacağım diye de kaygı duyarsanız; Haydi Avrupa’ya otobüsüne bindiğiniz anda fark ediyorsunuz ki, tur şirketi işini layığı ile yapmış ilk defa gördüğünüz bu insanlar ile birkaç saat sonra çok koyu bir muhabbetin parçası olmuşsunuz.

Her sabah güneşin doğuşunu başka bir ülkede karşılamanın düşüncesi ile başladığımız yolculuğumuz Yunanistan’dan Avrupa'nın bir ucuna kadar devam etti. Makedonya’dan İspanya’ya, İtalya’dan Hollanda’ya, Belçika’dan Macaristan'a, Slovenya’dan Andorra’ya her saat yeni yerler yeni insanlar yeni heyecanlar….

Haydi Avrupa’ya ekibinde bitmek bilmeyen bir enerji vardı. Kaptanların güler yüzü ve her talebimize olumlu yaklaşımları, Otobüste kazandığımız yeni arkadaşlıklar, her gün yeni bir ülke ile tanışmak, dünyanın sadece yaşadığımız yerden ibaret olmadığının farkındalığı bu turda en çok hatırlayacağım konular oldu. Bence bu Haydi Avrupa'ya turunda sizi üzecek tek şey vedalaşmalar ve keşke bitmeseydi deyişiniz olacak

Funda Demirel

Funda Demirel
ANKARA

Ankara'dan yola çıkıp Avrupa'nın tüm önemli başkentlerini ziyaret etmek güzel bir duygu. Bize bu imkanı sağlayan Haydi Avrupaya'nın deneyimli ekibi güven verdi.

Kaldığımız otellerin rahatlığı, tempolu Avrupa gezimizin yorgunluğunu atmamızı sağlarken, herkesle bir arkadaş samimiyetinde ilgilenen grup sorumlumuz sayesinde, aklımızda unutulmayacak güzel anılar bırakan bu seyahatimiz için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Rabia - Kevser Gönenli

Rabia - Kevser Gönenli
İSTANBUL

17 günde bir çok şehir gezmek harikaydı elbete ama bunun kadar güzel olan şey; güzel arkadaşlıkların bize kar olarak kalması :) Umarız Haydi Avrupa'ya ile Kuzey Avrupa turunu yapmak da kısmet olur.

Abdullah - Burcu Bingöl

Abdullah - Burcu Bingöl
MUĞLA

Bir çok ülke ve şehir gezmek bir filmin fragmanını izlemek gibiydi ama hangi şehri çok sevdik, bir daha gitmek ister miyiz, nereye kaç gün yeterli, tespit etmemizi sağladı. En güzel ve en önemli şehirlerde daha uzun zaman geçirdiğimiz, güzergah üzerinde çoğu şehre uğrayarak fotoğraf anıları biriktirdiğimiz titizlikle hazırlanmış bir programla çok güzel bir deneyimdi. Haydi Avrupa'ya en güzel yönü programın güzelliği. Ve ölmeden önce yapılacaklar listemizden bir madde daha eksildi böylece. Darısı nicelerine.

Bingöl çiftinin otobüsle Avrupa trurumuza ilişkin yorum ve önerileri kendi blog sayfasında da yer almaktadır: http://bujuyollarda.com/otobusle-avrupa-turu/


Otobüsle Avrupa Turu yorum tavsiye deneyim öneri Haydi Avrupa

Hüseyin Bekmez - Sivas

Otobüsle Avrupa Turu yapmak önemli bir iştir. Düşünsenize, o kadar ülkeye ve şehre girip çıkıyorsunuz, o kadar kilometre yol gidip, o kadar otobüste zaman geçiriyorsunuz, hem de 50 kişiyle.

Böyle bir konuda risk almak istemedim. En doğru kararı vermek istedim. Daha önce Haydi Avrupa’ya ile otobüsle Avrupa Turuna katılanların yorumlarını doğrudan kendilerinden dinledim. Her şeyi sordum ve sağ olsunlar tüm ayrıntılarıyla sabırla anlattılar. Fiyat kalite performansına dengesine baktığımda gerçekten ekonomik olduğuna da inanarak bu tura katılmaya karar verdim ve katıldım.

Otellerinin kalitesinden, rehberine, otobüsün kalitesinden koordinatörlerin enerjisine, programın titizlikle hazırlanmasından genç odaklı konseptine kadar hepsi tüm diğer arkadaşlardan ve benden tam puan aldı.

Yalnız beni tedirgin eden bir şey vardı tura çıkmadan önce. Yeteri kadar video, yorum ya da blog yazarlarından öneri yazıları yoktu. Kendilerine bu konuda tavsiyede bile bulundum. Hem kendilerinin ifade ettiği gibi hem de gördüğüm kadarı ile bu ekibin haklı ve yerinde bir özgüveni var. 

Öncelikle tura katılanların çoğu işten okuldan çevreden tavsiye ile gelmiş. Reklama fazla para harcayıp bunu maliyet olarak katılımcıya yansıtmıyorlar. Popülist yaklaşmıyorlar kesinlikle, tutmayacakları hiçbir sözü vermediler. Beklentileri fazla büyütmediler ama tura daha çıkmadan bile beklentilerin üstünde hizmet sağladılar. Yorum yazmayı kendim istedim ve yayınlanmasını istedim

Herkese tavsiye ediyorum, varsa aklınızda Avrupa Turuna çıkmak, bu turla gönül rahatlığı ile tura çıkın, yoksa aklınızda Avrupa turuna çıkmak, olsun. Çünkü bambaşka bir deneyim ve eğlence tarzı.

Bu turda emeği geçen vize sorumlusuna, kaptanlarımıza, koordinatörlerimize, rehberimize, herkese teşekkürler, seneye Kuzey Avrupa Turunda görüşmek üzere!

Haydi Avrupa'ya ile ilgili daha fazla yorum ve görüş için: https://www.haydiavrupaya.com/yorumlar

Dubai turu için detaylı bilgiye sahip olmak için 2021 Dubai Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Yurt dışı diğer turlarımız için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Gençlere yönelik yurt içi turlarımız için Mavi Yolculuklar ve Kamp turları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu sitede başka gezilecek görülecek yerler için ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu yorum, otobüsle Avrupa turu ekşi, Otobüsle Avrupa turu öğrenci, Haydi Avrupa'ya yorum ,Haydi Avrupa'ya forum, otobüsle Avrupa turu gidenler


Makaleyi paylaş