Otobüsle Avrupa turu, ekonomik Avrupa turu

EN UCUZ EN KAPSAMLI TÜM AVRUPA TURU

Haydi Avrupa'ya adını markalaştırmak, daha önce düzenlediğimiz özel ve kapalı turların dışında genç jenerasyonunun fazlaca katılımını sağlamak, "pahalı olmasa Avrupa'yı baştan başa gezerdim" diye düşünen gençlere bir şans tanımak için yalnızca 2020 yılına özel indirimli, promosyon kampanya fiyatı uygulandı. 


Otobüsle Avrupa Turu fiyatımız ekonomik olmakla kalmayıp aynı zamanda bu tur ücretini taksitle ödemeniz de mümkün. Her ay Euro kur değeri üzerinden yatıracağınız ücretle Avrupa Turuna katılmanız mümkün. Sloganımız da bu kapsamda; Otobüsle Avrupa Turu'na katılmayan kalmasın, Avrupa'yı gezmeyen kalmasın...

Avrupa'yı baştan başa gezmek isteyenler için 2019 yılı yazı yine bir fırsat oldu. Hem en geniş kapsamlı hem de en uygun fiyata olan bu turumuzdan faydalanmak ve eğlenceli bir otobüsle keşfetmek için henüz geç kalmadınız. 2020 yılı için fiyatımız yine Türkiye'nin en uygun Otobüsle Avrupa Turu fiyatı olarak 890 Euro fiyat uygulandı. 

Tarihler ve gezilecek yerler


3 Temmuz, 22 Temmuz ve 7 Ağustos olmak üzere 3  farklı tarihli Otobüsle Avrupa Turumuz programlanmıştır.

Paris'ten, Üsküp'e, Prag'tan Barcelona'ya, Roma'dan Amsterdam'a'a 18 günde 18 ülkeyi ve 17 günde 16 ülkeyi bir de kısa süreli isteyenler için plana koyduğumuz 15 günde 13 ülkeyi tek seferde gezme imkanına kavuşacak olan katılımcılarımıza bir güzellik daha sunuyoruz. 

Turlarımız hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için Sayfamızın üst köşesinden Turlarımız kısmına göz atabilirsiniz.


Anahtar kelimeler:
Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, ekonomik Avrupa turları,tüm Avrupa turu, Haydi Avrupaya,kuzey Avrupa Turu, Ukrayna turu,Orta Avrupa Turu, 2020 Avrupa Turları,Avrupa Turu

Makaleyi paylaş