Ankara - İstanbul İzmir çıkışlı Otobüsle Avrupa Turu

Ankara - İstanbul ve İzmir Çıkışlı Avrupa Turları

2023 Ankara - İstanbul ve İzmir Çıkışlı Otobüsle Avrupa Turu

Türkiye’den Avrupa’ya hareket konusunda sık sorulan sorulardan biri de, çıkış noktası konusunda. Çünkü Haydi Avrupa’ya ile Otobüsle Avrupa Turuna Türkiye’nin her noktasından başvuru almaktayız.

Ana hareket noktası Ankara

Hem Büyük Avrupa Turu için hem Kuzey Avrupa Turu için hem de Orta Avrupa ve Balkan Turu için Otobüslerimiz Ankara’da öğleden sonra 16:00’da Atatürk Kültür Merkezi metro durağından hareket edecektir.

Güzergah üzerinden yolcuların alınması

Ankara’dan hareket eden otobüsümüz çevre yolundan Bolu, Sakarya ve İzmit üzerinden İstanbul’a varacaktır. Saat: 22:00’da Kurtköy’den, 23:00’da Kavacık'tan 24:00’da Mecidiyeköy'den yolcularını alarak Tekirdağ üzerinden İpsala çıkış kapısına ulaşıp gece 4 sularında Yunanistan'a girecektir.

Ege Bölgesi ve Trakya’dan katılacak olan misafirler ise ya İstanbul Avrupa Yakası'nda belirlenecek bir yere ya da İpsala’ya, İstanbul’dan katılacak olanlar güzergaha göre belirlenen yerlerden, Sakarya, Bursa ve yakın bölgelerden gelecek olanlar Kocaeli’nden; Güney, Orta, Karadeniz ve Doğu Bölgeleri'nden gelecek olanlar da isteğe bağlı olarak Ankara’ya gelerek otobüsümüzle Avrupa’ya hareket edebilir.

Yani Ankara ve İstanbul çıkışlı olarak, güzergâhtaki diğer saydığımız şehirlerden de çıkışlı olabilmektedir. Katılımcılarımıza her türlü kolaylık düşünülmektedir. Ayrıca bayram tatilinde trafiğin en az olduğu bayram günlerine göre hareket saatlerimiz belirlenmiştir.

İzmir çıkışlı Otobüsle Avrupa Turu

Avrupa'ya yapılacak olan otobüslü turlarımızda her otobüs için İzmir'den 15 katılımcı olması halinde İzmir'den doğrudan İpsala'ya servis kaldırılacaktır. Avrupa otobüsümüze aktarma sağlanacaktır.

Yurt dışı diğer turlarımız için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Gençlere yönelik yurt içi turlarımız için Mavi Yolculuklar ve Kamp turları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu sitede başka gezilecek görülecek yerler için ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir yolculuk ki, hiç bitmesin diyeceğiniz, bir yolculuk ki kendinizi başka bir dünyada hissedeceğiniz. Seyahatler çekiyorsa içiniz; o zaman Haydi Avrupa’ya!
Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, 2023 büyük Avrupa turu, Ankara çıkışlı Avrupa turu, İstanbul çıkışlı Avrupa turu, 15 16 günlük, İzmir çıkışlı Avrupa turu, Tüm Avrupa Turu, Ukrayna Turu, Avrupa turu, Güney Avrupa Turu, Mini Avrupa turu

Makaleyi paylaş