Ankara - İstanbul İzmir çıkışlı Otobüsle Avrupa Turu

ANKARA - İSTANBUL ve İZMİR ÇIKIŞLI AVRUPA TURLARI

2018 Ankara - İstanbul ve İzmir Çıkışlı Otobüsle Avrupa Turu

Türkiye’den Avrupa’ya hareket konusundan sık sorulan sorulardan biri de, çıkış noktası konusunda. Otobüsümüz Ankara’dan hareket edecek. Ankara çıkışlı otobüs, Bolu’dan, Kocaeli’nden İstanbul’dan ve Edirne’den yolcularını alarak İpsala çıkış kapısından Yunanistan'a girecektir. 

Ege Bölgesi ve Trakya’dan katılacak olan misafirler ise ya İstanbul Avrupa Yakası'nda belirlenecek bir yere ya da İpsala’ya, İstanbul’dan katılacak olanlar güzergaha göre belirlenen yerlerden, Sakarya, Bursa ve yakın bölgelerden gelecek olanlar Kocaeli’nden; Güney, Orta, Karadeniz ve Doğu Bölgeleri'nden gelecek olanlar da Ankara’ya gelerek otobüsümüzle Avrupa’ya hareket edebilir. 

Yani Ankara ve İstanbul çıkışlı olarak, diğer saydığımız şehirlerden de çıkışlı olabilmektedir. Katılımcılarımıza her türlü kolaylık düşünülmektedir. Ayrıca bayram tatilinde trafiğin en az olduğu bayram günlerine göre hareket saatlerimiz belirlenmiştir. 

Ne kadar çabuk baş vurursanız o kadar avantajlısınız. 2019 Yılı Tüm Avrupa Turu fırsatları için 2018 Ağustos döneminden itibaren sitemizi takip edebilirsiniz. 

İZMİR ÇIKIŞLI AVRUPA TURLARI

Avrupa'ya yapılacak olan otobüslü turlarımızda her otobüs için İzmir'den 15 katılımcı olması halinde İzmir'den doğrudan İpsala'ya servis kaldırılacaktır. Avrupa otobüsümüze aktarma sağlanacaktır.

2019'da Otobüsle Büyük Avrupa turu,  Otobüsle Orta Avrupa ve Balkan Turu ile Vizesiz Pasaportsuz Ukrayna Turu fırsatlarına bakabilirsiniz. 

Anahtar kelimeler: Otobüsle Avrupa Turu, Baştan başa otobüsle Avrupa turu, 2019 büyük Avrupa turu, Ankara çıkışlı Avrupa turu, İstanbul çıkışlı Avrupa turu, 15 16 günlük, İzmir çıkışlı Avrupa turu, Tüm Avrupa Turu, Ukrayna Turu

Makaleyi paylaş