Otobüsle Tüm Avrupa Turu- Otobüsle Tüm Kuzey Avrupa - Tüm İskandinav Turu

Haydi Avrupa'ya ile Tüm Avrupa Turu

Tüm Avrupa turu


Otobüsle Avrupa Turlarında çıta yükseliyor. 17 Ülke ve 33 şehri kapsayan Büyük Avrupa Turlarımızdan sonra 2019'da Kuzey Avrupa ve İskandinavya Turlarımız ve ayrıca Orta ve Doğu Avrupa Turlarımız yer alacak. Böylelikle tüm Avrupayı Haydi Avrupa'ya promosyonlu - kampanyalı turlarla gezme fırsatı olacak. 

2019 Rezervasyonları 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren alınacak olup. Aynı tarihlerde Büyük Avrupa Turu ile Kuzey Avrupa -İskandinavya Turu, ayrıca Slav toplulukları ülkelerini yani Orta ve Doğu Avrupa Ülkeleri Turlarının programları sitemizden yayınlanacak. 

2019 programları

Haydi Avrupa'ya markası ile 2018'de 29 Haziran ve 17 Ağustos çıkışlı promosyon nitelikli Otobüsle Büyük Avrupa Turlarımız gerçekleştirildi. Bu Turlarımıza katılanlar 2019'daki diğer turlarımıza katıldıkları takdirde % 5 indirime daha sahip olacaklardır. 

Muhtemel Kuzey Avrupa ve İskandinav Ülkeleri Turumuzda Uçak ve Otobüs şeklinde 15 günde 12 ülkeyi ve 15 şehri kapsayacaktır

Orta Avrupa ve Balkan turumuz olacak olup; yine 9 gün 9 ülke ve 15 şehirdir. Otobüsle Büyük Avrupa Turumuz ise 17 ülke 17 Gün ve 26 şehri kapsayacaktır.

İletişim:
Promosyon nitelikli Turlarımızdan haberdar olmak ve bu turların erken rezervasyonlarından faydalanmak istiyorsanız tüm sosyal medya hesaplarımız @haydiavrupaya şeklindedir. 

Haydi Avrrupa'ya Tüm Avrupa Turu için: haydiavrupaya.com


Otobüsle Tüm Avrupa Turu, Otobüsle Kuzey Avrupa, İskandinav Turu,15 gün Otobüsle Avrupa Turu, 2019 Avrupa Turu, Büyük Avrupa Turu, Tüm Avrupa Turları, Haydi Avrupaya, Orta Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu yorum

Makaleyi paylaş