Otobüsle Tüm Avrupa Turu- Otobüsle Tüm Kuzey Avrupa - Tüm İskandinav Turu

Haydi Avrupa'ya ile Tüm Avrupa Turu

Otobüsle Avrupa Turlarında çıta yükseliyor. 17 Ülke ve 33 şehri kapsayan Büyük Avrupa Turumuzdan sonra 2019'da Kuzey Avrupa ve İskandinavya Turlarımız ve ayrıca Orta ve Doğu Avrupa Turlarımız yer alacak. Böylelikle tüm Avrupayı Haydi Avrupa'ya promosyonlu - kampanyalı turlarla gezme fırsatı olacak. 

2019 Rezervasyonları 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren alınacak olup. Aynı tarihlerde Büyük Avrupa Turu ile Kuzey Avrupa -İskandinavya Turu, ayrıca Slav toplulukları ülkelerini yani Orta ve Doğu Avrupa Ülkeleri Turlarının programları sitemizden yayınlanacak. 

Haydi Avrupa'ya markası ile 2018'de 29 Haziran ve 17 Ağustos çıkışlı promosyon nitelikli Otobüsle Büyük Avrupa Turlarımız gerçekleştirilecek. Bu Turlarımıza katılanlar 2019'daki diğer turlarımıza katıldıkları takdirde % 10 indirime daha sahip olacaklardır. 

Muhtemel Kuzey Avrupa ve İskandinav Ülkeleri Turumuzda Uçak ve Otobüs şeklinde 15 günde 12 ülkeyi ve 15 şehri kapsayacaktır

Muhtemel Orta ve Doğu Avrupa Turumuz ise tamamen otobüsle olacak olup; yine 15 günde 10 ülkeyi ve 15 şehri kapsayacaktır 

Otobüsle Büyük Avrupa Turumuz ise 18 ülke 18 Gün ve 25 şehri kapsayacaktır.

Promosyon nitelikli Turlarımızdan haberdar olmak ve bu turların erken rezervasyonlarından faydalanmak istiyorsanız tüm sosyal medya hesaplarımız @haydiavrupaya şeklindedir. 

Haydi Avrrupa'ya Tüm Avrupa Turu için: haydiavrupaya.com

Makaleyi paylaş