Otobüsle Büyük Avrupa Turu programı

EN İYİ HAZIRLANMIŞ OTOBÜSLE AVRUPA TURU

Otobüsle Büyük Avrupa Turu Programımız 17 gün, 17 ülke ve 26 şehri kapsayan Türkiye’den Avrupa’ya en geniş kapsamlı ve aynı zamanda en ekonomik ve en iyi hazırlanmış Avrupa Turu programı. Nasıl mı?

Öncelikle yorucu olmayan bir program

19- 20 gün gibi uzun bir süre gezmekten ve sürekli hareket halinde olmaktan pert olmuş artık evine dönmek isteyen insanları bizim turda göremezsiniz. Çünkü bizim programımızda doyum noktasına ulaştığınız anda kendinizi Türkiye’de bulursunuz. 17 gün hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sizi yormayacak bir süredir. Gezilip görülecek yerlerin niteliğine ve sayısına baktığımız zaman da 17 günden az örneğin 15 günde bu turun gerçekleştirilmesi neredeyse mümkün değil. Çünkü yarım günde gezeceğimiz yerler 1-2 saate iniyor veya tam gün gezeceğimiz yerler yarım güne iniyor ve koştur koştur geçen bir gezi olmuş oluyor. 17 günlük bir programı seçmek bu yüzden en doğru tercih.

EN güzel şehirlere daha uzun zaman

Bizim turumuz katılımcılarımızın şehirler hakkındaki ilgi ve meraklarına göre ayrıca şehirlerin gezilip görülecek yerlerin çokluğu – azlığına göre ayarlanmıştır. Örneğin gezilip görülecek yerleri dağınık olan ve büyük bir şehir olan Paris’e yaklaşık 2 gün zaman ayrılırken, yalnızca bir marinadan ibaret olan Marsilya’ya 2 saat zaman ayrılmıştır. Hem denizi, hem şehir merkezi, hem tarihi yerleri, hem müzeleri, hem doğal alanları gezmek için zamana bolca ihtiyacımız olan Barcelona’da 1 tam gün zaman geçirirken, sadece kanal ve etrafı ile eski şehir merkezi bulunan küçük şehir Lübyana için 2 saatlik bir süre tanınmıştır.

2 gece yolculuk yok

Otobüsle Büyük Avrupa Turumuzda üst üste 2 gece otobüs yolculuğu yok. Bir gece otobüste geçiyorsa ertesi gece mutlaka en az 3 yıldızlı otelde konaklama ve sabah kahvaltısı sunuluyor. Ayrıca 9 gece konaklama ile finalde 2 gece üst üste konaklama yapılarak yorgunluğu minimum seviyeye çekip ülkemize doğru yol alıyoruz. Gece yolculuklarının seçildiği zamanlar gece boyunca yolda gezilip görülecek yerler olmayan rotalara göre ayarlanmıştır. Örneğin; Brüksel – Paris arası… Prag – Köln arası, Üsküp - Budapeşte arası…

Yasalara uygun süreler

Otobüsle Avrupa Turumuz Uluslararası kaptanların ve otobüslerin çalışması süresine uygun hazırlanmıştır. Yani kaptanların otobüsü kullanma ve dinlenme süreleri tamamen yasalara uygundur. O yüzden her hangi bir yasal anlamda sorunla karşılaşmak ya da yolcularımızı mağdur edecek bir program söz konusu değildir.

Gece gezmeleri bulunan şehirler

Avrupa’da gece gezilip görülecek mekanlar içeren yerlerde programımız sayesinde zaman geçirebileceğiz. Örneğin gece hayatı meşhur olan Prag’da, Amsterdam’da, Barcelona’da, Budapeşte’de, Belgrad’da geceleri yolculuk ya da başka yerde zaman geçirmek yerine bu şehirlerde gecelere akmanız mümkün. Ayrıca Avrupa'nın en renkli ve ünlü gece hayatına sahip gece 00:00 ile 02:00 arasıda Monte Carlo’dayız.

3 yerde denize girme imkanı

Otobüsle Avrupa Turlarımız yaz mevsiminde gerçekleştiği için ve bu tura katıldığı için denize gitmekten fedakarlık yapanlar üzülmesinler. Bu turumuzda Yunanistan’ın Halkidiki şehrinde, İspanya’da Barcelona’da ve Fransa’nın Nice şehrinde denize girmek mümkün.

Ankara - İstanbul - İzmir çıkışlı Avrupa Turu

Turumuz Ankara'dan başlar, Edirne'ye kadar Bolu - Sakarya - Kocaeli ve İstanbul'dan yolculaını alarak İpsala'dan çıkış yapar. İzmir'den 15 kişi ve üzerinde katılımcı olduğu takdirde İzmir - İpsala arası servis imkanı da doğar. Böylelikle İzmir'den katılacak olanlar hem yolları kısalmış hem de zahmete girmeden sınıra ulaşmış olurlar. 

Titizlikle hazırlanmış, Otobüsle Büyük Avrupa Turu programımıza katılanların ortak görüşü Programın çok iyi bir şekilde hazırlanmış olduğudur. Sizler de programımıza katıldığınızda bu görüşe hak vereceksiniz.

 

Anahtar kelimeler: Otobüsle Avrupa turu, Otobüsle Büyük Avrupa Turu, otobüsle Avrupa turu 15 gün, otobüsle Avrupa turu 20 gün, otobüsle Avrupa turu öğrenci, Avrupa turu, Avrupa turları, İzmir çıkışlı Avrupa turu, Ankara çıkışlı Avrupa turu

Makaleyi paylaş