Haydi Avrupa'ya ile maxi ve boutiqu tur farkları

MAXİ VE BOUTIQUE TURUN FARKI NEDİR?

MAXI ve BOUTIQUE TUR FARKI NEDİR?

2022 yılı Otobüsle Avrupa Turlarımız için bu yıl 2 farklı rotamız var. Ama her iki rotamız da Büyük Avrupa Turu.

Rotamızı zenginleştirirken, sizlere farklı seçenek sunulmasını, sizlerin beklentilerinin karşılanmasını, daha önceki turlarımıza katılanların veya görülmedik gezilmedik yerler arayanların isteklerini göz önünde bulundurarak 2 farklı rotayı sizlere sunmuş olduk.

Maxi turumuz ve Boutique Turumuz Paris'ten ayrılana kadar aynı rotayı takip edeceklerdir.   

Bu yıl rotamızı İspanya ve İsviçre ülkelerinin bulunup bulunmamasına göre 2’ye ayırdık. Fiyatları aynı olmakla birlikte, her iki turumuzun kilometre uzunluğu, konaklama sayısı, gün sayısı, şehir sayısı ve ülke sayısı farklılık gösteriyor.

Nedir bu farklılıklar:

Maxi turumuz 18 ülkeyi ve İspanya ile Andorra ve Monaco ülkelerini kapsayıp İsviçre ülkesini kapsamazken, Boutique Turumuzda İsviçre bulunmaktadır. İspanya, Andorra ve Monaco bulunmamaktadır.

Maxi Turumuz 18 gün sürerken Boutique Turumuz 17 gün sürmektedir.

Maxi turumuz 9 gece konaklamalı iken, Boutique Turumuz 10 gece konaklamalıdır.

Maxi turumuz için Andorra la Vella, Barcelona, Nice, Cannes ve Monte Carlo bulunurken, Boutique Turumuz içinde Strasbourg, Alsas Bölgesi, Colmar, Mulhouse, Basel, Zürih ve Milano şehirleri ile, Alsas Bölgesinin otantik köy ve kasabaları da bulunmaktadır.

Maxi Turumuz Fransız Rivierasını baştan başa kat ederken, Boutique turumuz meşhur Fransız Şarap Yolu Vadisini kat edecektir.

Boutique Turumuz içinde İsviçre Alplerini ve şehirlerini görme şansı bulunmaktadır.  

Yerel yemeklerden, yöresel tatlardan ve içeceklerden hoşlananlar Boutique turumuzu tercih edebilirler. 

Maxi turumuz içinde gece Belgrad konaklaması bulunmadan, Zagrep'te konaklayıp Belgrad'a uğrayıp Türkiye'ye dönüş sağlanacaktır. Boutique Turumuz içinde Zagrep konaklaması ardından Belgrad konaklaması yapılarak Türkiye’ye dönüş sağlanmaktadır.

Boutique Turumuz Maxi turumuza göre daha az yorucudur ve Paris’ten Roma’ya kadar şehirlere ayrılan süreler daha uzundur.

Maxi turumuz için maksimum yaş 38 iken, Boutique Turumuz için maksimum yaş 40 olarak belirlenmiştir.

Paris - Roma arasında Maxi turumuz şehir ve deniz ağırlıklı iken, Boutique Turumuz, Maxi turumuza göre daha çok doğal alanlar, manzaralar, tarihi yerler içerir.

Fazla koşuşturma olmasın, daha çok konaklama olsun, daha az yorucu olsun uğradığımız yerlere ayırdığımız süreler daha fazla olsun diyenler, dinlenme süreleri uzun olsun diyenler Boutique turumuzu, bir gece az konaklama olsun, denize girme imkanı olsun, şehir turları daha çok yer tutsun diyenler maxi turumuzu tercih edebilirler.

Dubai turu için detaylı bilgiye sahip olmak için 2021 Dubai Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Yurt dışı diğer turlarımız için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Gençlere yönelik yurt içi turlarımız için Mavi Yolculuklar ve Kamp turları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu sitede başka gezilecek görülecek yerler için ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Anahtar kelimeler:

Otobüsle Avrupa Turu, baştan başa Avrupa Turu, Büyük Avrupa Turu, İspanya turu, Alsas Colmar turu, Fransız Şarap yolu turu, 18 günlük Avrupa Turu,16 günlük Avrupa turu,Avrupa turu öğrenciler, Avrupa turu gençler, Fransız Rivierası turu, İsviçre Alpleri

 

Makaleyi paylaş