Kamp tatili, gençlik kampı, üniversite kampları, Akdeniz çadır kampı

Aven Camp ile Akdeniz Yaz Gençlik Kampı

AKDENİZ YAZ GENÇLİK KAMP PROGRALARIMIZ  KATILIMCILARIMIZDAN TAM PUAN ALDI

Aven Eti Tur Seyahat Acentemiz Otobüsle Avrupa Turları dışında Aven Camp ile Türkiye'nin en güzel kıyılarında ve koylarında gençlere özel Akdeniz Yaz Gençlik Kampı gerçekleştirdi.

Aven Camp özellikle gençlerin sosyal bir ortamda eğlenmelerini sağlayan, çeşitli aktivitelerle dolu, eğlence ve spor tarafları yoğun basan bir çadır kampı programı.

Deniz, doğa, spor, eğlence, müzik, yöresel tatlar, yarışmalar, geziler, dostluklar... Gençlerin tam da ihtiyacını duyduğu her şeyi bir araya getirdik.

Bildiğiniz tüm kamp turlarını unutturan Aven Camp ile gençler; vazgeçilmeyecek bir deneyimi yaşadı.

Yaz Gençlik Kampı Kamp turumuz  ile aktivitelerle dolu tam bir hafta sürdü.

Marmaris'te orman ile denizin tam da kucaklaştığı yerde, Fethiye'de ormanın tam da kalbinde Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde, Adrasan'da sahilde her türlü ihtiyaca cevap veren kamp alanlarında kamplarımızı gerçekleştirdik.

2021'de de Akdeniz Yaz Gençlik Kampı

Akdeniz de yaz kampı ile kıyıların ve bitki örtüsünün tadına varacaksınız. Doğa ile birlikte yaşamanın zevkine vararak, her şeyi olduğu gibi yerinde görecek zamanı hızlı ve eğlenceli olarak geçireceksiniz. 

Yeşil ile mavinin nezih buluşmasına tanıklık ederek, zihninizde o anları ölümsüzleştireceksiniz. Geçen zamanı en kaliteli hale dönüştürerek yeni yerler ve canlılar keşfi ile kendi hazinenize enteresan bilgiler ekleyeceksiniz.

Akdeniz yaz kampında vakit geçirme konusunda her türlü aktiviteyi sizlere sunarak, özlediğiniz doğal yaşamı, sakin bir günü ve huzur dolu vakitleri sizlerle buluşturuyoruz. Her gününüzün bir öncekinden daha eğlenceli ve verimli geçmesi için kamp boyunca;

1.       Sabahları spor ile uyanma:

Normal günlerde spor yapmak için yeterli zamanınız ve enerjiniz olmayabilir. Kamp süresi boyunca her sabah sizleri zinde tutacak, günlük yaşamın zor düşüncelerinde sizleri soyutlayacak sporla güne başlayıp vaktinizin kaliteli geçmesine yardım ediyoruz.

2.       Doyasıya yüzme:

Kamp boyunca zaman ayıramadığınız yüzmeyi doyasıya çıkararak, deniz, kum ve güneş üçlüsünün size kazandırdığı rahatlığı sonuna kadar hissedeceksiniz.

3.       Eğlence zamanları:

Akdeniz de yaz kampı süresi boyunca vakit bulamadığınız eğlencelerinize ister stresinizi son bulduracak bir kulüpte ister kamp içerisinde hazırladığımız şenlik içerisinde kavuşacaksınız. En güzel mekan seçimi sizin isteğiniz olup eğlenceli dakikaları sizlere sunuyoruz.

4.       Kitap okuma zamanı:

Okuma ve okuduğunu anlamak için gerekli olan sakin ve sessi ortamı sizlere sunarak, günlük hayatta yapamadığınız okuma alışkanlığınızı yerine getirmenize yardım ediyoruz.

5.       Sevdiklerinize zaman ayırma:

Günlük hayatta sevdiğinize ayırdığınız kısıtlı zamanı ortadan kaldırarak, eğlenceli vakitlerde bir araya gelmenizi sağlıyoruz.

6.       Yeni hayatlar tanıma:

Akdeniz de yaz kampı süresi boyunca birlikte vakit geçireceğiniz yeni insanlar tanıyarak, hayatınıza yeni renkler ekleyeceksiniz. Kültür etkileşimi içine gireceksiniz.

7.       Gezi yapılması:

Akdeniz’in çeşitli bölgelerine giderek orda bulunan güzellikleri görmeniz, her şeyi yerinde incelemeniz ve doğal lezzetlerini tatmanıza yardımcı oluyoruz.

Kamp turu boyunca geçireceğiniz dolu vakitler ile hayatınıza unutulmayacak anıları yazacaksınız. Görsellik, eğlence ve sakinlik ile yeni yerler keşfetmenin heyecanını her an duyumsayacaksınız.

Belli süre geçirilecek olan kamp içinde birçok şey öğrenilir. Çok gezen çok bilir sloganı eşliğinde her şeyi yerinde görme ile bütün bilgilere kaynağında ulaşacaksınız.

Akdeniz de yaz kampı sizlere neşenin, huzurun, dinginlik ve yaşama sevincinin kapılarını açacaktır.

Rehberlerimiz sizlere merak ettiğiniz bütün bilgileri yerinde ve uygulamalı olarak açıklayarak, gezdiğiniz her yerin bilgisine sahip olacaksınız.

Her şeyin anlatılanın aksine bizzat tadına varacaksınız. Kamp boyunca edindikleriniz ile yeni bir bakış açısı kazanacak, geçen günlerinizi sorgulayarak tekrarı için kendiniz hazırlayacaksınız.

Dilediğiniz zaman sizleri bu eşsiz güzellikler ve aktiviteler ile buluşturmak üzere isteklerinize tercüman olarak, her şeyin daha kolay ve eğlenceli olması sağlamak için çalışıyoruz.

Detaylı bilgilere ve tur programına avencamp.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz de Mavi Yolcuklarımız için yine sitemizden bilgi alabilirsiniz: Mavi Yolculuk

Aven Camp - Kamp Turları

AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – FETHİYE - DALYAN - SAKLIKENT - ÖLÜDENİZ - 12 ADALAR - GÖCEK KOYLARI - YUVARLAKÇAY

6 gece 7 gün

3 gece Marmaris 3 Gece Fethiye çadır kampı – Kahvaltı ve aktiviteler dahil – Sürpriz ücret yok

 

 

 

Anahtar kelimeler:

Kamp turu, Aven Eti Tur, gençlik kampı, üniversite kampları, Akdeniz çadır kampı, kamp alanları, en güzel kamp alanları, mavi yolculuk, mavi tur, büyük Avrupa turu, çadırlı kamp turları

Makaleyi paylaş