Kamp turu, gençlik kampı, üniversite kampları, Akdeniz çadır kampı

Aven Camp ile Akdeniz Yaz Gençlik Kampı

Aven Eti Tur Seyahat Acentamız Otobüsle Avrupa Turları dışında Aven Camp ile Türkiye'nin en güzel kıyılarında ve koylarında gençlere özel Akdeniz Yaz Gençlik Kampı gerçekleştiriyor.

 

Aven Camp özellikle gençlerin sosyal bir ortamda eğlenmelerini sağlayan, çeşitli aktivitelerle dolu, eğlence ve spor tarafları yoğun basan bir çadır kampı düzenleyecek.

 

Deniz, doğa, spor, eğlence, müzik, yöresel tatlar, yarışmalar, geziler, dostluklar... Gençlerin tam da ihtiyacını duyduğu her şeyi bir araya getiriyoruz.

 

Aven Camp ile bildiğiniz tüm kamp turlarını unutun. Yeni ve vazgeçilmeyecek bir deneyime hazır olun.

 

Yaz Gençlik Kampı ile aktivitelerle dolu tam bir hafta sizi bekliyor olacak.

 

Marmaris'te orman ile denizin tam da kucaklaştığı yerde, Fethiye'de ormanın tam da kalbinde Ölüdeniz'e yürüme mesafesinde, Kemer'de sahilde her türlü ihtiyacınıza cevap veren kamp alanlarımızda kamplarımızı gerçekleştireceğiz.

 

 

Akdeniz de Yaz Kampı

Akdeniz de yaz kampı ile kıyıların ve bitki örtüsünün tadına varacaksınız. Doğa ile birlikte yaşmanın zevkine vararak, her şeyi olduğu gibi yerinde görecek zamanı hızlı ve eğlenceli olarak geçireceksiniz. Yeşil ile mavinin nezih buluşmasına tanıklık ederek, zihninizde o anları ölümsüzleştireceksiniz. Geçen zamanı en kaliteli hale dönüştürerek yeni yerler ve canlılar keşfi ile kendi hazinenize enteresan bilgiler ekleyeceksiniz.

 

Akdeniz yaz kampında vakit geçirme konusunda her türlü aktiviteyi sizlere sunarak, özlediğiniz doğal yaşamı, sakin bir günü ve huzur dolu vakitleri sizlerle buluşturuyoruz. Her gününüzün bir öncekinden daha eğlenceli ve verimli geçmesi için kamp boyunca;

 

1.       Sabahları spor ile uyanma: Normal günlerde spor yapmak için yeterli zamanınız ve enerjiniz olmayabilir. Kamp süresi boyunca her sabah sizleri zinde tutacak, günlük yaşamın zor düşüncelerinde sizleri soyutlayacak sporla güne başlayıp vaktinizin kaliteli geçmesine yardım ediyoruz.

 

2.       Doyasıya yüzme: Kamp boyunca zaman ayıramadığınız yüzmeyi doyasıya çıkararak, deniz, kum ve güneş üçlüsünün size kazandırdığı rahatlığı sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

3.       Eğlence zamanları: Akdeniz de yaz kampı süresi boyunca vakit bulamadığınız eğlencelerinize ister stresinizi son bulduracak bir kulüpte ister kamp içerisinde hazırladığımız şenlik içerisinde kavuşacaksınız. En güzel mekan seçimi sizin isteğiniz olup eğlenceli dakikaları sizlere sunuyoruz.

 

4.       Kitap okuma zamanı: Okuma ve okuduğunu anlamak için gerekli olan sakin ve sessi ortamı sizlere sunarak, günlük hayatta yapamadığınız okuma alışkanlığınızı yerine getirmenize yardım ediyoruz.

 

5.       Sevdiklerinize zaman ayırma: Günlük hayatta sevdiğinize ayırdığınız kısıtlı zamanı ortadan kaldırarak, eğlenceli vakitlerde bir araya gelmenizi sağlıyoruz.

 

6.       Yeni hayatlar tanıma: Akdeniz de yaz kampı süresi boyunca birlikte vakit geçireceğiniz yeni insanlar tanıyarak, hayatınıza yeni renkler ekleyeceksiniz. Kültür etkileşimi içine gireceksiniz.

 

7.       Gezi yapılması: Akdeniz’in çeşitli bölgelerine giderek orda bulunan güzellikleri görmeniz, her şeyi yerinde incelemeniz ve doğal lezzetlerini tatmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Kamp boyunca geçireceğiniz dolu vakitler ile hayatınıza unutulmayacak anıları yazacaksınız. Görsellik, eğlence ve sakinlik ile yeni yerler keşfetmenin heyecanını her an duyumsayacaksınız.

 

Belli süre geçirilecek olan kamp içinde birçok şey öğrenilir. Çok gezen çok bilir sloganı eşliğinde her şeyi yerinde görme ile bütün bilgilere kaynağında ulaşacaksınız.

 

Akdeniz de yaz kampı sizlere neşenin, huzurun, dinginlik ve yaşama sevincinin kapılarını açacaktır.

 

Rehberlerimiz sizlere merak ettiğiniz bütün bilgileri yerinde ve uygulamalı olarak açıklayarak, gezdiğiniz her yerin bilgisine sahip olacaksınız.

 

Her şeyin anlatılanın aksine bizzat tadına varacaksınız. Kamp boyunca edindikleriniz ile yeni bir bakış açısı kazanacak, geçen günlerinizi sorgulayarak tekrarı için kendiniz hazırlayacaksınız.

 

Dilediğiniz zaman sizleri bu eşsiz güzellikler ve aktiviteler ile buluşturmak üzere isteklerinize tercüman olarak, her şeyin daha kolay ve eğlenceli olması sağlamak için çalışıyoruz.

 

Detaylı bilgilere ve tur programına avencamp.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

24 Temmuz – 30 Temmuz 2020

 

1 Ağustos – 7 Ağustos 2020

 

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020

 

1 Eylül - 7 Eylül 2020

 

AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – FETHİYE – KAŞ – KEMER - ANTALYA

 

6 gece 7 gün

3 gece Marmaris 2 Gece Fethiye 1 Gece Kemer çadır kampı – Kahvaltı ve aktiviteler dahil – Sürpriz ücret yok - 1490 TL

 

 

 

Anahtar kelimeler:

Kamp turu, Aven eti tur, gençlik kampı, üniversite kampları, Akdeniz çadır kampı, otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, çadırlı kamp turları

 

 

Makaleyi paylaş