Kuzey Avrupa Turu, İskandinav turu, Kuzey ülkeleri turu, Otobüsle Avrupa

Kuzey Avrupa Turu

Kuzey Avrupa Turu

Kuzey Avrupa Turu kapsamında görülmesi, gezilmesi gereken hemen her yeri Haydi Avrupa’ya otobüsle Avrupa Turları ile gezmek mümkün.

Kuzey Avrupa Turu yapmak isteyenlerin hayalini hem en uygun fiyata hem de en geniş kapsamlı şeklinde gerçekleştirmek için Haydi Avrupaya’nın deneyimli ekibi Kuzey Avrupa - İskandinav, Baltık ve Orta Avrupa’yı kapsayacak şekilde programına aldı.

Tamamı otobüsle gerçekleştirilen, Estonya – Finlandiya ve Finlandiya İsveç arası büyük Crousse gemileri ile 4 yıldızlı otel konforunda seyahat etmek de bu turumuzla mümkün olacak.

Kuzey Avrupa Turu Programı nasıl?

2-19 ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan turumuz içinde gezilecek şehirler de şu şekilde:

Oslo – Stockholm - Helsinki – Trolltunga - Flam - Bergen – Göteborg – Kopenhag – Amsterdam – Tallin – Vilnius – Riga – Varşova – Krakow – Hamburg – Berlin – Prag – Budapeşte – Belgrad - Sofya

Gezilecek ülkeler de şu şekilde programda yer aldı:

Hollanda, Macaristan, Sırbistan, Bulgaristan Almanya, Çek Cumhuriyeti, Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya...

17 gün süren ve içinde gemide konaklama ile birlikte 3 ve 4 yıldızlı otellerde 9 gece konaklaması olan Kuzey Avrupa Turu içinde 14 ülke  ve 20 şehir bulunuyor. 

Rehber eşliğinde ve koordinatörlerin desteği ile bir kameraman 2 kaptan olarak 5 kişilik bir ekip turumuzda hazır bulunacak.

Kuzey Avrupa – İskandinav – Baltık – Orta Avrupa Turumuz sırasında şehirleri gezmek için bolca zamanımız olacak. Şehirlere ayrılan süreler o şehri tanımaya ve önemli yerlerini gezmeye yeterli olacak şekilde programlar hazırlanmıştır.

Özellikle gece hayatı canlı olan şehirlerde verdiğimiz konaklamalar sayesinde aynı zamanda kuzey Avrupa’nın gece hayatını da keşfetmiş olacağız. 

Kuzey Avrupa Turu ile ne göreceğiz?

Avrupa’nın kıta olarak kuzeyin kapsayan yolculuğumuzda Balkan üzerinden Orta Avrupa’ya, Macaristan ve Polonya’nın en güzel şehirlerini gördükten sonra, Letonya, Estonya ve Litvanya üzerinden Baltık’a uzanacağız. Kısa bir gemi yolculuğundan sonra Finlandinya’yı ziyaret edeceğiz.

16 saatlik gemi yolculuğumuz sonrası İsveç’e geçiyoruz. İsveç’in temel şehri Oslo’da zaman geçirip Norveç fiyortlarına doğru uzanıyoruz.

Norveç fiyortlarını yerinde görmemizi sağlayacak yerleşim yerlerini ve mekânlarını ziyaret edip Danimarka’ya, oradan da Hollanda’ya geçiyoruz. Hollanda’ya uzun zaman ayırıyoruz. Almanya ülkesinde Belin gibi önemli şehirleri de keşfediyoruz. 

Ardından Çek cumhuriyeti Başkenti Prag’ı görerek yolculuğumuza son vermeye başlıyoruz. Belgrad ziyaretimiz turumuzun son durağı oluyor. Ordan da Türkiye’ye geçiş yapıyoruz. 

Programın tamamı için; Kuzey Avrupa Turu linkimize tıklayınız...

Dubai turu için detaylı bilgiye sahip olmak için 2021 Dubai Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Yurt dışı diğer turlarımız için Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret ediniz.

Gençlere yönelik yurt içi turlarımız için Mavi Yolculuklar ve Kamp turları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu sitede başka gezilecek görülecek yerler için ana sayfamızı ziyaret ediniz.Kuzey Avrupa Turu, İskandinav Kuzey Avrupa Turu, İskandinav turu, Otobüsle Kuzey Avrupa Turu, beyaz geceler turu, gemi ile kuzey Avrupa, Norveç fiyortları turu, İskandinavya Fiyord Turları, Kuzey Işıkları Turu

Makaleyi paylaş