Otobüsle Avrupa Turu,Avrupa turu,Avrupa turu tavsiye,Büyük Avrupa Turu,Kuzey Avrupa Turu,baştan başa Avrupa Turu,ekonomik avrupa turları,en uygun otobüsle avrupa turu,Avrupa Turu yorum

2023 AVRUPA TURLARI İÇİN SÜPER KAYIT KAMPANYASI

Avrupa Turları için süper kayıt kampanyası - 

2023 BAŞVURULARI ERKEN KAYIT AVANTAJIYLA BAŞLIYOR


1 Ekim 2022 Tarihinde ilk 30 kişi için sadece1190 Euro Fiyat avantajı ile 

Sınırlı sayıdaki Otobüse Avrupa Turu kontejanlarımızdan yararlanmak için sadece 90 Euro ön ödeme ile kesin kaydınızı yaptırabilir, yerinizi ayırtabilir, fiyat değişikliklerine karşı fiyatı sabitleyebilirsiniz*.

Tüm dünyada seyahat kısıtlamalarına neden olan, özellikle Schengen – Avrupa Bölgesi turizmini durduran Covid – 19 nedeniyle 2020 ve 2021 yılı Otobüsle Avrupa Turları iptal olmuştu. Aynı zamanda bu yıl gerçekleştrimeyi planladığımız Avrupa Turları için de Schengen Bölgesi’nin turizme açılmasını beklemekteyiz.

2020 yılında turlarını iptal etmeyenler ile 2022 yılı için Avrupa turlarımıza kesin kayıt yaptıranlar ile kontenjanlarımızı doldurmak üzereyiz. Bu yıl devreye aldığımız Kuzey Avrupa Turu ve Mini Avrupa Turu için de çok sayıda başvuru almış ama kapıların açılmasını beklemekteyiz.

Gelen yoğun talepler neticesinde kontenjanlarımızın da sınırlı olması nedeniyle yalnızca kesin kaydını yaptıranlara Schengen Bölgesi turizme açıldığında haber verilecek ve başvuruları işleme alınacak.

Kesin kaydını yaptırmak isteyenler daha önce 190 Euro ön ödeme yapıyordu. Ancak pandemi koşulları nedeniyle değişkenlik arz eden seyahat yasakları neticesinde 190 Euro yerine daha az miktarda para yatırmak isteyenler için süper fırsat tanıyoruz.

Sadece 90 Euro ön ödeme yaparak kesin kaydınızı yaptırabilir, fiyat değişikliklerinin* önüne geçebilir, yerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Geri kalan ödeme için, ödeme planınızı kendiniz oluşturun. İster taksitle ödeyin, ister Schengen Bölgesi kesin olarak açıldığı zaman resmi olarak vize başvurunuzla birlikte bir kısmını ödeyin, geri kalanını tura çıkınca ödeyin. Geri kalan ödeme tutarını tura çıkıncaya kadar elinizde tutabilir, tur kesinleştiğinde ödemenize başlayabilirsiniz.

Haydi Avrupa’ya Avrupa turu için tüm hazırlıklarını tamamlamış olup, yalnızca Schengen Bölgesinin turizme açılmasını beklemektedir.

Turizme açıldığı anda ön ödemesini yaparak kesin kaydını oluşturan katılımcılarımıza anında bilgi verilecek, vize ve diğer konularda işlemlerine başlanacaktır.

·       Fiyat sabitleme kuru sabitleme olmayıp, Euro olarak fiyatın kayıt sırasında geçerli olan fiyattan devam etmesidir. Örneğin geçen yıl 949 Euro’ya kayıt olan veya bu sene 1090 Euro’ya kayıt olan katılımcılar fiyat 1290 Euro dahi olsa bundan etkilenmeden kaydı gerçekleştirdiği sıradaki fiyattan yararlanarak turumuza katılacaktır.

·         Detaylı bilgi için: Whattsap ve Telefon: 05424181615 

Makaleyi paylaş