Otobüsle Avrupa Turu Tavsiye

2021'de Avrupa Turumuzu Gerçekleştirdik

2021’de Avrupa Turumuzu Gerçekleştirdik

11 gün 11 ülke ve 11 şehir olarak Büyük Avrupa Turunu sıfır sorun – hata ve yüzde yüz memnuniyetle gerçekleştirdik. 2021’de Avrupa turu yapan birkaç firmadan biri olarak; turu en güzel şekilde tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Toplamda 36 yolcumuz ve 5 kişilik ekibimizle gerçekleştirdiğimiz turumuzda Paris’ten Amsterdam’a; Selanik’ten Salzburg’a; Giethoorn’dan Hallstatt’a kadar Avrupa’da görülmesi gezilmesi gereken hemen hemen her yeri gezmiş olduk.

Pandemi şartlarında çıkılması yapılması mümkün değilmiş gibi görünen Avrupa Turunu sorunsuz şekilde ve katılımcılarımızın tam memnuniyeti ile sonuçlandırdık.

650 Euro’ya gerçekleştirdiğimiz ve 6 gece konaklamalı - 11 gün süren yolculuğumuz sırasında grubumuz unutulmayacak anılara imza attı.

Sonbaharda Avrupa Başkadır sloganı ile yeşilin ve parkların çok olduğu Avrupa şehirlerinde sarının ve yeşilin bin bir tonuna şahit olduk. Sakin ve bir o kadar görülesi şehirlerden binlerce fotoğrafla döndük.

2022 yılı için tüm programlarımız hazır ve kayıtlarımız gelmeye devam ediyor. Sizler de Haydi Avrupa’ya farkı ile bu turu yapmak ve Avrupa hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız siz de bu ailenin üyesi olabilirsiniz.

90 Euro ön ödeme ile kesin kayıt yaptırıp 200 Euro’ya varan indirimden faydalanmak istiyorsanız 1 Ocak 2022 öncesi kaydınızı tamamlayın.

Otobüsle Avrupa Turu Tavsiye, Avrupa Turları, Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Mini Avrupa Turu, Güney Avrupa Turu, 2021 Avrupa Turu, Ukrayna Kiev turu, Avrupa Turu yorum, ekonomik Avrupa turları 


2022 Kamp turları için: Aven Camp

Makaleyi paylaş