Funda Demirel

Funda Demirel
ANKARA

Ankara'dan yola çıkıp Avrupa'nın tüm önemli başkentlerini ziyaret etmek güzel bir duygu. Bize bu imkanı sağlayan Haydi Avrupaya'nın deneyimli ekibi güven verdi.

Kaldığımız otellerin rahatlığı, tempolu Avrupa gezimizin yorgunluğunu atmamızı sağlarken, herkesle bir arkadaş samimiyetinde ilgilenen grup sorumlumuz sayesinde, aklımızda unutulmayacak güzel anılar bırakan bu seyahatimiz için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Rabia - Kevser Gönenli

Rabia - Kevser Gönenli
İSTANBUL

17 günde bir çok şehir gezmek harikaydı elbete ama bunun kadar güzel olan şey; güzel arkadaşlıkların bize kar olarak kalması :) Umarız Haydi Avrupa'ya ile Kuzey Avrupa turunu yapmak da kısmet olur.

Abdullah - Burcu Bingöl

Abdullah - Burcu Bingöl
MUĞLA

Bir çok ülke ve şehir gezmek bir filmin fragmanını izlemek gibiydi ama hangi şehri çok sevdik, bir daha gitmek ister miyiz, nereye kaç gün yeterli, tespit etmemizi sağladı. En güzel ve en önemli şehirlerde daha uzun zaman geçirdiğimiz, güzergah üzerinde çoğu şehre uğrayarak fotoğraf anıları biriktirdiğimiz titizlikle hazırlanmış bir programla çok güzel bir deneyimdi. Haydi Avrupa'ya en güzel yönü programın güzelliği. Ve ölmeden önce yapılacaklar listemizden bir madde daha eksildi böylece. Darısı nicelerine.